Kania psx18 31 grudnia 200817 l Dziękuję Marcinku:*** Ty też baw się dobrze;) I opij się;P Szczęśliwego;*** 2009 !!! ;)
Kania psx18 23 grudnia 200817 l Niebieskooka życzy również magicznych Świąt:* Dużo uśmiechu i prezentów:) Mery Krysmes:*
bajeczka psx18 20 października 200817 l postaram się zaglądać więcej Marcinie:P tyle że ostatnio nawał roboty mam i wieczorem to jak mucha padam ze zmęczenia. pozdrawiam..:*