Jump to content

Rooivalk

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Zła

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konsola nie jest przerobiona, po podłączeniu do internetu konsola nie widzi potrzeby aktualizacji. Podczas gdy próbuje odtworzyć grę w pozycji pionowej konsoli płytki w ogóle nie widzi, gdy próbuje poziomo to płytkę widzi,ale jak próbuje odpalić grę to wyskakuje błąd i prosi o sprawdzenie płyty i o ewentualne wyczyszczenie. Raz doszedłem do momentu,że ta informacja się nie pojawiła,ale za to konsole zwiesiło,plusem tej zwiechy jest,że w GOW3 doszedł do biblioteki gier.
 2. A ja nie mogę grać,bo nie czyta płyty Wgrałem update przez pendrive,bo podobno GOW3 jest na tych nowych płytkach i myślałem,że to dlatego to działa. Niestety po wgraniu jest to samo,inne gry działają jak należy. Wiecie co może być przyczyną?
 3. Niestety w Saturnie w Katowicach będą mieli dopiero jutro,tak samo MM.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.