Jump to content

Starh

Senior Member
 • Content Count

  5297
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Starh last won the day on May 24

Starh had the most liked content!

Community Reputation

2670 Diamentowy Pies

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze co do weszło. Tak mówią o tym, ze piłkarze grają na „alibi”, a oni sami są dziennikarzami piszącymi na „alibii”, którzy nigdy nie przeprowadzili żadnego dziennikarskiego śledztwa np. Jak jest rozdysponowany budżet pzpnu i w jaki sposób te pieniądze są wykorzystywane oraz w jakiej ilości na szkolenie młodych piłkarzy.
 2. Szczerze tak słucham od kilku dni Kowala, Stanowskiego, Pola etc i chyba tylko Nowak wypowiedział fajne słowa "my nie mamy kim innym grać". Weszło kreuje się na takie wielkie dziennikarstwo cisną po kadrze, cisną po Soulsie, cisną po piłkarzach, ale najbardziej to powinni chyba powiedzieć właśnie sobie parę gorzkich słów. Pierdolą tak od wielu lat, wstydzili się tej kadry za młodych lat, wstydzą się nadal i ich dzieci również będą się jej wstydzić. Wiecie dlaczego? Bo w ogóle nie cisną leśnych dziadków z PZPNU i Bońka od dobrych 5 lat, którzy nic nie robią w kwestii reformy sz
 3. Dania nie ma szczescia na tym turnieju, oj nie ma. Z naszej grupy spokojnie by wyszli.
 4. Starh

  Disco Elysium

  Jestem w trakcie 3 dnia gry i szczerze mówiąc już teraz mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Spowodowała u mnie swoisty katharsis growy już od pierwszych minut bycia w butach głównego protagonisty czyli naszego zapijaczonego detektywa. Tak naprawdę jedynym minusem, a zarazem plusem jest język Disco Elysium. Bardzo rozwinięty, rozbudowany, używający wielu terminów encyklopedycznych, medycznych, potocznych, wszelkiej maści idomów, słów często mających określone znaczenie jedynie w danym, konkretnym momencie. Mój angielski nie jest może wybit
 5. Ramsey dzisiaj klasa sama w sobie. Pan profesor i w ataku i w defensywie.
 6. Lepiej by się nadawał na selekcjonera niż Brzęczek czy Soulsa.
 7. Te promki brazylijskie to jest złoto. Jak kupię xboxa to chyba żadnej gry w pudle nie będę mieć, bo po co.
 8. Kowal pięknie wczoraj powiedział "w sumie szkoda mi Szczęsnego - Hiszpanie wpakuja mu z minimum 4 i tak zostanie zapamiętany".
 9. Eh Szkoda Zasłużyli na ten punkt węgrzy
 10. Heh Węgrzy grają 1 na 1, drybling, próbują, nie uciekają od piłki. Kurwa oni by nas wbili w ziemie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.