Jump to content

ASX

Użytkownicy
 • Content Count

  8214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

ASX last won the day on March 4

ASX had the most liked content!

Community Reputation

5095 Diamentowy Pies

About ASX

 • Rank
  Bot 2018
 • Birthday 02/10/1992

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://www.exophase.com/user/asax/

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Morze Złodziei

Recent Profile Visitors

45080 profile views
 1. Czytałeś w ogóle tego twetta Yeti, czy tylko wklejasz go dla beki bo koleś z xboxa przeprasza? Przepraszali za to że wykreowali złe oczekiwania, zapowiadało gameplayu a tych prawie nie było (słusznie za to oberwali i dobrze że przeprosiło chociaż). Nie musieli przepraszać za gry, bo tych było naprawdę sporo i były różnorodne, a reakcja na nie była pozytywna, nawet patrząc na reakcję na naszym forum to widać że ludziom podobały gierki. Więc proszę cię przestan forsować fałszywa narrację jako ze cały inside Xbox to beka i rozczarowanie. Bo tak po prostu nie było.
 2. Yeti i aphormo jak zwykle najbardziej zawiedzeni
 3. Ludzie nie zdają sobie sprawy, ile pracy wymaga zorganizowanie dużego eventu, wymagającego współpracy pewnie setek ludzi z całego globu, do tego w czasie pandemii gdy wszyscy pracują zdalnie. Takie Nintendo i Square Enix np. borykają się z ogromnymi problemami by prezentacja jakichkolwiek gier doszła do skutku (SE zrezygnowało z digital eventu bo nie dali rady go przygotować, a Nintendo ciągle opóźnia Directa). Nie da się tego od tak przełożyć na miesiąc do przodu.
 4. jak już jesteśmy przy randomowych plotkach z 4chana to dziwie się że nikt tego nie wrzucił - No VRS Tier 2 or Mesh Shaders. - Expect Raytracing Performance to be over 40+% better on Xbox. - PS5 Design is ugly and the box is huge. - Console heat dissipation is amazing. Console is super quiet. - DualSense is great. Haptics are great and Batery Life is incredible. - Dashboard is super impressive and revolutionary. - SSD I/O Controller is super impressive. The SSD Speed is also variable. - Tempest Engine is crazy good. - Still targeting November 2020. - Playstation Studios is bigger and better than ever was. - The price is $499 - Money Hat. Expect Sony to announce exclusive games from Capcom, Konami, Koei Tecmo, Atlus, Square Enix and Bethesda. This is PS1 and PS2 all over again. No joke! - Expect multiples games from Second Party Studios for launch window and beyond. - Naughty Dog and Santa Monica will announce new games. - Horizon 2 is super impressive graphically. No one is ready, really mind blowing visuals. Targeting early 2021. - Spider-Man 2 Teaser + New Marvel Game will be announced. - Imagine a playable Pixar movie. It's the new Ratchet and Clank. Launch Title. - 2 Racing Games for launch window. Gran Turismo 7 is real and amazing and the other one is an incredible fictional futuristic racing game. - Silent Hill is real. - Half Life Alyx is coming to PSVR2. - They're reviving 2 IP's from PS1 Era. You guys gonna love this. - Sony will announce more games coming to PC. Dreams, The Last Guardian, Gravity Rush, Gran Turismo and more. Be prepared! i informacje z jakiegoś rosyjskiego portalu o gierkach, częściowo pokrywające się z tym powyżej
 5. ASX

  Minecraft Dungeons

  Dobra gra dla ośmiotlatka? Tak Czy jest multi aby mógł grać ze starym? Tak
 6. ASX

  Minecraft Dungeons

  dopiero skończyłem 2 poziomy, do tego nie jestem żadnym fanem hack'n'slashy ale biega i ciacha się przyjemnie. Na pewno będę chciał dalej cisnąć
 7. Ja bym nie dramatyzował, pewnie prezentacja odbędzie się co najwyżej kilka dni później a to tyle co nic. Nie wiem na ile MrboomstickXL jest rzetelnym źródłem informacji, ale brak Smart delivery to byłby prowy headshot w kolano ze strony Sony. Ale jestem też pewny że najbardziej zagorzali fani marki znaleźliby jakieś dobre wytłumaczenie dlaczego lepiej płacić za grę dwa razy niż raz.
 8. Fakt iż Mark Cerny oficjalnie zaznaczył problem głośności PS4 na marcowej prezentacji, pozwala mieć nadzieje że podejdą do sprawy poważnie. Nie dawałbym wiary plotkom że Sony przeprojektowuje konsolę w ostatnim momencie z uwagi na problemy z chłodzeniem.
 9. ASX

  The Last of Us Part II

  właśnie ostatnio się nad tym trochę zastanawiałem, Abby została przecież zaprezentowana już na drugim trailerze i wówczas nie wzbudziła takich kontrowersji wśród graczy
 10. ASX

  Zakupy growe!

  no oki, ja też podobnie jak ty pomimo posiadania wersji z gamepassa pokusiłem się o ściągnięcie wersji pudełkowej zza oceanu. Takie gierki lubie mieć na półce
 11. ASX

  Zakupy growe!

  Ori to gra first party Microsoftu, a te nie wypadają z gamepassa
 12. ASX

  Zakupy growe!

  nie normalna edycja z płytą, wyszła chyba tylko w USA
 13. Ton już zamka temat plotek nt współpracy Microsoftu i segi
 14. Te plotki o wydaniu xboxa w Japonii pod egidą Segi brzmią jak majaki jakiegoś fanboya xd To byłaby już skrajna desperacja ze strony Microsoftu by ukrywać się pod inną nazwą i wątpię by ktokolwiek z Japończyków dałby się nabrać się na tak żałosną sztuczkę. Z Imo jeśli ms zależy na rynku japońskim to jedyną dla nich szansą by cokolwiek ugrać to Xcloud. W kraju kwitnącej wiśni konsole stacjonarne są od dłuższego czasu w odwrocie (nawet konsole Sony notują regres), a rządzą gry mobilne i handheldy.
 15. Niesamowite jak płynnie przeszedłeś z krytyki "Xbox nie ma już nic do zaoferowania w tej generacji" do "to dziwna polityka aby wspierać starą konsole nowymi grami"
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.