nintento nigdy mnie nie wyjewbało, solidna marka
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
nintento nigdy mnie nie wyjewbało, solidna marka
Dzień dobry Państwu, czy na forum idzie zablokować na amen słowo Nintendo i ich użytkowników.Chodzi mi o to, że jak wchodzę na forum to nie chce widzieć nic od Nintendo i ich użytkowników.
Tak sobie wpisuje Patrick Swayze i 2009 ? i sobie mysle ...
Szykuje sie kolejny dobry rok dla gejmingu. Będę grał w retro gry .
Dlaczego jak mam idiotów na czarnej liście to widzę ich statusy ?
Jeszcze momencik i będzie majówka i kiełbaski z grilla
Czy zwiikły analabeta i gamoń niedouk może być redaktorem gazety o grach?
Cymbałów i matołów banda?
711