Jump to content


oFi

Użytkownicy
 • Content Count

  1595
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

oFi last won the day on July 11 2017

oFi had the most liked content!

Community Reputation

564 Wybraniec

About oFi

 • Rank
  MGS 2 < MGS 3
 • Birthday 04/12/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Capital
 • PSN ID:
  ofi9000

Recent Profile Visitors

5429 profile views
 1. Oho, czyli będzie Hideo na PS4 oraz PS5 równocześnie jak Phantomowy ból swego czasu na ps3 i 4
 2. Jak sony da wsteczną to się zdziwię mocno. Z biznesowego punktu widzenia sony lepiej wypada robiąc remastery, a dodanie wstecznej (+ obsługi blu ray z ps4) to będzie mocny strzał w stopę. Ale chętnie bym również propsował taki krok w kierunku gracza. Prosiak to najbrzydsza konsola na rynku (premierowa ps4 jeszcze cieszyła oko jedynie). Jakby ps5 wyszło z takimi ficzermi to prosiak ląduje w wędzarni.
 3. Po 10latach zdążyłbym się przyzwyczaić do "cycka"
 4. Gimby grają chyba w fortnajt tylko, a kolorowe gazetki o majkrafcie kupują podstawówkowicze. Szmatławca chyba tylko dziady po 40stce kupują co pamiętają jeszcze ściere za sterami i biorą do poczytania do pifka lub kibelka niedzielnego. Ale im bliżej dziadom po 40stce do 50tki, to z czasem zapomina im się kupić szmatławca aż w końcu w ogóle zapominają o gazetkach.
 5. To widać @ping po pierwszym gameplayu na tubie. że to kupsztal. Nawet muzyki nie ma co arkejdówej ścigałki Będzie gierka do plusa robiona na kolanie z podpisem "duchowy spadkobierca Burnouta" Tfu.
 6. Opening titan falla 2 robił lepiej niż kolejne nijakie coś na bazie star warsów oraz hasełka bez głębi "trust on one" ech
 7. Hamilton jak w tym sezonie wygra (a nie zapowiada się by było inaczej) to zabraknie mu tylko jednego tytułu do zrównania się z Schumacherem Dojeżdża do mety na drzwiach stodoły.
 8. Tak sobie czytam wiki i coś czuje, że niedługo wstawią silniki elektryczne to tych bolidów
 9. Ale Respawn robi. Może EA da im jednak wolną rękę. Tytanowy yanusz 2 na zawsze w serduszu, no i ten małpex dobry twór również zrobili i nawet im wyszedł
 10. oFi

  Fast food

  Ostatni zacząłem jadać w salad story bardzo często. Od razu człowiek się lepiej czuje po zdrowym jedzonku. Ale jak raz w miesiącu zachodzę do guwno żarcia to tego bigmaca czy royala zjem. Przynajmniej wiem czego się spodziewam (sort of)
 11. patrząc na poprzednią gierkę FS to Sekiro jest najlepiej sprzedającą się marką dotychczas tego studia. Na miejscu FS otwierałbym szampana, ale na forumku zawsze się trafi jeden taki Adaś Miauczyński @Fanek
 12. oFi

  Zakupy growe!

  Podobno najlepszy killzone
 13. oFi

  Nintendo Labo

  Ale o co chodzi? Zabawka od 3 do 7miu lat idealna dla takich dzieci, pobudzają wyobraźnie. Nie wyobrażam sobie jakiegoś ulańca po 30stce, który gra w to na dworzu przed blokiem, a później daje ocene na meta 90/100 o treści "amazing!"
 14. Jak gazeta padnie, to będzie trzeba utrzymywać serwer forumka z dotacji użytkowników
 15. do mnie jakoś nie trafia ta podniosła (wręcz operowa?) otoczka dźwiękowa. Może dlatego Broly tak średnio mi się oglądało mimo wszystko
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.