Jump to content

Moldar

Użytkownicy
 • Content Count

  3498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Moldar last won the day on August 27 2019

Moldar had the most liked content!

Community Reputation

1191 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  seccussion
 • PSN ID:
  seccussion
 • Steam ID:
  seccussion

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ciągle po prostu gra na one, nie ma co oczekiwać nowej generacji. Progres jest, byle tego popupu nie było.
 2. Moldar

  Control

  Skończyłem, dodatki chyba później sobie ogarnę. Generalnie dobra gra, ale dla mnie nic więcej. Jakby ta gra była liniowa, z większą ilością skryptów to może bym się bardziej jarał. Bieganie po budynku strasznie mnie nudziło, więc quest teleport quest teleport. Fabuła mocno nijaka, rozmowy totalnie drętwe, oraz tony notatek dla odwaznych. Dla mnie osobiście sposób przedstawiania fabuły jest po prostu beznadziejny i nie interesowało mnie za wiele pod koniec. Na plus moce i wymiana ognia, choć rzucanie przedmiotami jest mocno OP, przez co gra się dosyć łatwo. Dualsense fajnie nawet wykorzystyw
 3. Pewnie dzisiaj się dowiemy, przeciągnęli ogłoszenie i bym się nie zdziwił, że właśnie z okazji, że będzie coś ciekawszego. 23 tuż tuż.
 4. Plotka, że niby kena w plusie w marcu, odpowiedź mocno neutralna, więc kto wie.
 5. Moldar

  Control

  Etap z TAKE CONTROL naprawdę kozak, jedna z lepszych rzeczy jakie widziałem w ostatnich latach. Ale generalnie gra jest nudna jak dla mnie, dobrze, że koniec już chyba blisko.
 6. Raczej totalnie na odwrót apple nie poszło na ustępstwa i teraz Microsoft się dostosowuje do regulaminu jabłka. Mlb wyjdzie na xboxie, ale ponoć to wymóg ligi po prostu, aby gra nie była exem.
 7. Bo ciągle się sprzedaje i jest popularne. Ale fakt, mógłby go ktoś tam mocniej pocisnąć.
 8. Szkoda, że tak długo trzeba czekać, ale super, że będą kolejne gogle.
 9. Moldar

  iPhone

  W sensie o co chodzi? Mam apple watch i z chęcią się dowiem. Edit, ok mam, będzie to w wersji 14,5. No to czekam
 10. Share jest słabo ogarnięty, na duży plus screeny, bo idą szybko, ale zmiany formatów nie zauważyłem. Filmy z kolei nagrywa się słabo, raz że krótkie, dwa, że nie nagrywają się żadne głosy w sesjach Multi. Ale coś tam pisali, że badają ten temat i może będą jakieś zmiany.
 11. Świetnie robią rimejki, do własnych projektów trzeba mieć dodatkowych ludzi. Spokojnie niech robią to w czym są bardzo dobrzy.
 12. Ja pewnie kupię na PC i na konsoli, ale się jaram, nie mogę się doczekać.
 13. Moldar

  iPhone

  Poradniki na yt jak ogarnąć face id z maską dają radę i już telefon się odblokowuje, więc chociaż tyle. Z mini jest problem ceny, dopłacić 100 dolców i masz 12, więc ludzie wolą większy telefon. Jakby był tańszy to z pewnością miałby większe zainteresowanie. Za kolejne 4 lata będę się martwić co dalej, więc liczę, że na tyle obecny mi wystarczy.
 14. Moldar

  iPhone

  Zakupiłem 12 mini, generalnie jestem zadowolony, przesiadka z pierwszego SE wyszła bardzo pozytywnie. Telefon mógłby być jeszcze mniejszy jak dla mnie, ale jest ok, przyzwyczaję się. Brak touch id nie jest tak bolesny w warunkach domowych, bo face id działa szybko i fajnie, no ale wystarczy wyjść z domu i trzeba ciągle bawić się kodem, bo przez maskę nie da się telefonu odblokować czy zapłacić w sklepie. Trochę szkoda, że nie dali touch id gdzieś z boku telefonu jak w tabletach, w obecnych czasach byłoby to zbawienne. Na duży minus kurz, telefon go łapie strasznie szybko, przez co cały jest j
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.