Jump to content

Amberyta

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Amberyta

  The Evil Within 2

  Z tym że potrzebujesz komponentów do tworzenia różnorakiej amunicji, ładownic do podniesienia jej ilosci - ucieczka , przy żenująco małym pasku staminy nie zawsze się udaje ( chodzi mi tu zarówno o samo rozdział 3 w szczególności gdzie zarówno nasza postać jak i bron nie są jakoś specjalnie ulepszone jak i tryb Classic) Zabijanie z ukrycia jest wymuszone właśnie otwartością mapy i ilością amunicji - a samych przeciwników wydaje mi się że jest więcej niż w jedynce.
 2. Amberyta

  The Evil Within 2

  Mam trochę nietypowy problem . Ogrywałem wcześniej zarówno TEW 1 jak i 2 na PC a teraz ogrywałem na PS4. Jedynko nie odważyłem się platynić . Już nie mam tyle cierpliwości co kiedyś bo tam AKUMu wydaje się jednak dużo trudniejszy nić Clasic . Mój problem polega w zasadzie na tym że nie daje rady zdobyć obu kluczy w trybie strzelnicy grając na padzie . jakieś porady . Jestem w rozdziale bodajże 15 chyba w ostatnim momencie gdzie jest dostępna strzelnica i d.pa blada.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.