Jump to content

kredens

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kredens

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. Empik miał 19.11 sprzedaż online? O której?
 2. To mi powiedzieli, że 11 bądź 14 grudnia.
 3. Na infolinii MM pani powiedziała mi, że egzemplarze zakupione na wczorajszej aukcji z wysyłką od 15 grudnia zostaną wysłane 11 lub 14 grudnia.
 4. To jest fascynujące, bo M$ ze swoim Xboxem wykręcał przy X360 ogromne liczby, przy XOne też chyba zrobił dobry wynik (tu nie mam pewności) to mam wrażenie, że fanbase i marketing jest o wiele słabiej rozwinięty i nie ma tej „gorączki”.
 5. Ja złapałem teraz na Allegro ale sporo osób brało po 2-3 sztuki to może ktoś odsprzeda po normalnej cenie...
 6. Sporo nas tu czeka na te zaproszenia do kolejki ja odświeżam strony z elektroniką codziennie licząc na cud, jak na razie bez sukcesu...
 7. Nie, nie dostałem maila. Myślałem, że będzie normalnie drugi rzut dla wszystkich sklepów, sugerowałem się tym, że na karcie produktu PS5 w Empiku jest zaznaczona dostępność od 25.11 nie ma ktoś odstąpić miejsce w Euro? Mogę nawet dobrą flaszkę podesłać.
 8. Ja nie załapałem się na sprzedaż w czwartek, a chcę pograć przed świetami i teraz dylemat... próbować 25.11 zamawiać gdziekolwiek jak ma być kolejny rzut czy zamawiać z OLX za 3000?
 9. Jak za cenę sklepową + dobra flaszka to daj znać, podjadę :)
 10. Jak chciałem w ME zamówić, to ciągle był błąd a teraz są niedostępne już.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.