Skocz do zawartości

Guardians of Middle-earth


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

guardiansofmiddleearth_thumb.jpg

 

 

Słyszeliście kiedyś o League of Legends? To taka pecetowa produkcja z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w którą gra masa ludzi. Może znacie ją pod nazwą LoL. Na konsolach niedawno ukazała się produkcja o nazwie Awesomenauts, łącząca gatunek ten z platformówką. Teraz Warner Bros. zaatakuje z pełną siłą, wypuszczając grę MOBA opartą na jednej z najpopularniejszych obecnie licencji.

 

 

 

Jak już pewnie się domyślacie, chodzi rzecz jasna o kultowe uniwersum stworzone przez Tolkiena. W Guardians of Middle-earth pokierujemy ponad dwudziestoma znanymi bohaterami, a wśród nich będą m. in. Gandalf, Sauron, Gollum i Thráin. System gry będzie dość standardowy dla gatunku – walki dziesięciu graczy w pięcioosobowych drużynach. Przewidywane są sieciowe statystyki i tablice najlepszych wyników, będzie można więc śledzić postępy znajomych i śmiać się z nich, że są gorsi. Albo to oni będą się śmiać, zobaczymy.

 

 

 

Kilku dodatkowych bohaterów ma pojawić się przy okazji premiery filmu The Hobbit: An Unexpected Journey, aby fani mogli poczuć ten specyficzny klimat. Ma być też kilka nawiązań do dzieła Petera Jacksona.

 

 

 

Biorąc pod uwagę to, jak wielu moich znajomych jest uzależnionych od LoLa przewiduję, że Guardians of Middle-earth to może być taki czarny koń nadchodzących targów E3. Właśnie wtedy mają zostać ujawnione dalsze szczegóły projektu. Ciekawe, jak gatunek MOBA uda się przenieść na konsole. Dobra wykonanie i licencja mogą zapewnić grze sukces.

 

 

 

Premiera na jesień tego roku na PSN i Xbox LIVE

 

źródło:niezgrani.pl

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem przygodę z LOLem ale w związku że porzuciłem granie na PC, bardzo się cieszę że wyszła ta gra, bardzo mi przypomina LOLa przynajmniej w pierwszych wersjach.

 

Też na początku dostawałem wciery, troszkę trzeba podejść taktycznie do tej gry, wszystko zależy od klasy, która sie gra.

 

 

Jak pisałem wyżej jak na pierwsza tego typu grę na konsoli jest bardzo udana i wciągająca. Mnie ona oderwała od COD BO2 a to dla mnie już duży plus. Mam nadzieje ze nie umrze ta gra zbyt szybko na brak graczy i niestabilność serwerów.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

pierwsze wrażenia dobre ,od środy się zagrywam w ta grę , fajna sprawa jest ze nie ma durnowatego sklepu z milionem itemów do kupienia i jedno mnie dziwi: jak boty mogą mieć disconecta

 

Ha też to zauważyłem i sie zdziwiłem ale to po nowym patchu jest spowodowane tym że teraz w trakcie meczu podłacza nowych graczy... tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza

, fajna sprawa jest ze nie ma durnowatego sklepu z milionem itemów do kupienia

sądząc po niewielkiej cenie gry można sie spodziewac tysiąca małych dlc w najbliższych tygodniach, jakies guardiany, itemy itp

akurat mi chodziło o sklep z itemami kupowanymi w trakcie meczu ,tu jest tylko czysta akcja bez myślenia co ja mam teraz kupić ,jaki set składać

Odnośnik do komentarza

@UP - dlatego to jest w tej grze mega SŁABE. Uproszczona na maksa, każda ta sama postać jest taka sama, nie ma różnych buildów, nie ma możliwości ubrania się w taki sposób, jaki nam pasuje. Nie ma możliwości zrobienia kontry na lini na przeciwnika, który może nas ownować, ponieważ nie mamy żadnych itemów, kompletnie nic.

Odnośnik do komentarza

mi sie gra generalnie podoba, fajnie ze ktos zrobil MOBA na konsole, ale czemu te skille sa tak przegiete?!?!?!!?

No przeciez jesli koles wali mi 700 true dmg to to jest jakas pomylka, a pozatym co to ma byc ze koles jednym skilem daje silnece, stun, snore i do tego jakis dmg, ja sie pytam WTF.

no i poza tym po co w tej grze jest "jungla" skoro nie ma itemow wiec jakis "gold" nie ma tutaj znaczenia, Dla mnie oczywistym bedzie ze wszyscy beda "pushowac" 0 taktyki tylko COD mode on i heja 1 vs 5 za Frodo :D. Jednak pomimo tych skili, braku itemow to i tak gra sie przyjemnie. powiedzcie tylko czy jest duzo ludzi online czy trzeba czekac 15 min, zanim znajdzie innych graczy?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja gram od premiery i nie ma problemu. Wybierajcie matchmaking elite battleground - 2 min już będziecie grac z 10 graczami. Na początku faktycznie były problemy ale po drugim patchu juz jest ok bez lagów i dość szybko wyszukuje graczy. Od czasu tego patcha nie grałem w zwykły battleground (boty i gracze) wiec nie wiem jak to dziala. Na elite jest dość wysoki poziom i nowi mogą dostać łomot :-) . pamiętajcie, styl gry bardzo zależy od postaci którą wybierzecie.

Odnośnik do komentarza

Ja gram od premiery i nie ma problemu. Wybierajcie matchmaking elite battleground - 2 min już będziecie grac z 10 graczami. Na początku faktycznie były problemy ale po drugim patchu juz jest ok bez lagów i dość szybko wyszukuje graczy. Od czasu tego patcha nie grałem w zwykły battleground (boty i gracze) wiec nie wiem jak to dziala. Na elite jest dość wysoki poziom i nowi mogą dostać łomot :-) . pamiętajcie, styl gry bardzo zależy od postaci którą wybierzecie.

 

 

Ja niestety czekam i czekam na cala paczka! Czasami po 10 minut i nic! W ogole ten matchmaking dziwnie dziala, wszystkie gry ( 7lvl) jakie udalo mi sie zagrac, to gralem z polakami. Zawsze, full team polakow, wczoraj dopiero po 23 udalo mi sie znalezc gre...

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...