Skocz do zawartości


Emtebe

Użytkownicy
 • Zawartość

  3407
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Emtebe w dniu 18 Czerwiec 2017

Użytkownicy przyznają Emtebe punkty reputacji!

Reputacja

1279 Nie-random

O Emtebe

 • Tytuł
  Melancholy Experimental Alternative Tunes

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://emtebe.com

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  The Land Between Solar Systems
 • Zainteresowania:
  Friend Code: 7612-9039-2803
 • GamerTag:
  EmtebePL
 • PSN ID:
  Emtebe
 • Nintendo ID:
  Emtebe
 • Steam ID:
  siedemnieszczesc

Ostatnie wizyty

3318 wyświetleń profilu
 1. Zakupy growe!

  Zombi cię zbombi.
 2. Nintendo Switch - temat główny

  To za swoje 600 monet dostanę 30 zł? Będzie na jakiegoś indyka. Mam jeszcze do odebrania punkty z 3 gier, ale to zaczekam na marzec.
 3. PSX Extreme 246

  Czelendź akcepted
 4. PSX Extreme 246

  @Perez czy w związku z moim nagminnym pojawianiem się w "Głosie Ludu", możemy uznać, że współtworzę z Wami magazyn i można mnie wrzucić w stopkę redakcyjną?
 5. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Piszcie na mail supportu, miła obsługa, chętna do pomocy. Jak ich zasypiemy życzeniami, to szybciej je spełnią PS. Wypisałem im listę kilkunastu gier, które posiadam i mają rankingi. Może uda się coś zwalczyć. EDIT: Pojawił mi się turniej jak ukończyłem wszystkie misje w pierwszym levelu. Ale coś jest chyba nie tak zaimplementowane. Mam standardowy napis, że turniej w weekend i odliczanie... A już mogę w niego wejść i zagrać. Na koniec tabela wyników... Lokalna. Nie online. Dziwnie to wygląda. Jakby kogoś interesowało, to za port na Switcha odpowiedzialni są Crunching Koalas.
 6. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Dobra, nie daję za wygraną:
 7. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Nie ma trybu pionowego jak na przykład w Pinball FX3. Ale w komentarzach na FB ktoś o to pytał. Nie wiem czy uzyskał odpowiedź od ID. Ja mam odpowiedź za to na swoje pytania: Niech mi ktoś teraz wyjaśni. Czemu punktacja znajomych czy graczy ze świata jest w Pinball FX3, skoro jak twierdzi ID nie ma takiej funkcjonalności.
 8. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Na innych konsolach są od razu dostępne. Jest ikonka turnieju i odliczany czas, bo turnieje w każdy weekend. Na Switch brak ikony. TATE? A po polsku?
 9. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Działa bardzo dobrze. Na razie w trybie handheld katuję. Trzeba się przyzwyczaić do gałki od analoga. Jest bardziej delikatna, mniejsza i bardziej czuła od tej z DualShocka, więc w moim przypadku czuć różnicę jak gram. Trochę niepewnie mi się steruje. Ale kwestia wprawy. Chyba, że się ma Pro Controller, to wtedy wypas. PS. W menu głównym w zakładce ZADANIA, wciąż widnieją nagrody za turnieje... Chyba nie wszystko wycieli
 10. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Po ukończeniu etapu nie pojawia się ranking znajomych. Nie ma też w menu wyboru etapów turnieju. Brak też ogólnych rankingów w menu głównym. Dziwne, że to wycieli.
 11. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Wygląda na to, że Switchowa wersja Sky Force Reloaded wykastrowana jest z rankingów sieciowych/znajomych i turniejów. Lipa ;( Nie wiem czy tak zostanie, czy może w jakiejś aktualizacji to dojdzie.
 12. PSX Extreme 246

  Artifex ma fajne gierki. Lubię te ich "klikanki". Mogliby na Switcha coś przeportować.
 13.  

  S Z T O S !

  1. grzybiarz

   grzybiarz

   o, to polskie, <zdziw.ko>

  2. Paolo de Vesir

   Paolo de Vesir

   Ich remix Would :obama:

 14. Cyfrowe zakupy growe!

  Trochę się tego uzbierało w ciągu 2 miesięcy: - Tachyon Project - Violett - Plantera DX - Earth Wars - SteamWorld Heist - Transcripted - Oxenfree - Aces of the Luftwaffe - Cat Quest - Ironcast - The Next Penelope - Hammerwatch - Has Been Heroes - Rive - Mantis Burn Racing - Phantom Breaker: BGOD Łącznie uzbierało się już 42 gry na Switcha
×