Jump to content

Emtebe

Użytkownicy
 • Content Count

  3719
 • Joined

 • Days Won

  3

Emtebe last won the day on December 21 2019

Emtebe had the most liked content!

Community Reputation

1791 Nie-random

About Emtebe

 • Rank
  Melancholy Experimental Alternative Tunes

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://emtebe.com

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  The Land Between Solar Systems
 • Zainteresowania:
  Friend Code: 7612-9039-2803
 • GamerTag:
  EmtebePL
 • PSN ID:
  Emtebe
 • Nintendo ID:
  Emtebe
 • Steam ID:
  siedemnieszczesc

Recent Profile Visitors

7406 profile views
 1. Panowie, jest prostszy sposób na sprawdzenie czy gra ma "auto hdr". Po odpaleniu gry naciśnijcie guzik Xboxa na padzie, a wtedy pod zegarem pojawi się napis "automatyczny obraz hdr". Wtedy wiecie, że gra to obsługuje.
 2. Warto w tv włączać taką opcję jak "kontrast dynamiczny"?
 3. Zresetowałem ustawienia w trybie HDR do domyślnych. Głównie to w tym trybie jest ustawione podświetlenie na 100, kontrast/ostrość/kolor/jasność na 50. Po tym ponownie przeszedłem konfigurację HDR z poziomu konsoli i FH1 wygląda już dużo lepiej z tym auto HDR. Zobaczę jeszcze jak się zmieniła jakość HDR w Dirt 5 i Gears 5.
 4. Ale w innych grach jest ok, w Dirt 5 czy Gears 5, tam gdzie jest HDR w pełni obsługiwany to obraz jest cymes. Może to jednak wina ustawień, że mam identyczne dla trybu HDR jak i bez HDR. Zresetuje ustawienia HDR w tv do domyślnych i zobaczę czy będą różnice.
 5. Czyli mam po wuju ustawiony HDR U mnie jest zbyt jasno, jakby kontrastu za mało.
 6. Czy opcja "Auto HDR" w opcjach grafiki jest tylko dla gier, które standardowo nie obsługują HDR i konsola wtedy dodaje go automatycznie? Bo na przykład w Forza Horizon 1 gra jest wyblakła z opcją "Auto HDR". Więc chyba lepiej mieć to wyłączone.
 7. W opcjach audio masz ustawienie efektu dla muzyki: 2D lub 3D.
 8. Czemu na tym torze w Pradze, od razu na starcie mam wykrzyknik?
 9. No ładnie, czyli kasa za seniora została odpowiednio zaksięgowana Ale faktycznie, staż powinien być minimum 10 lat. Co to jest 5 lat? 5 LAT A TY MI SENIORA DAJESZ?!
 10. Telewizor TCL seria PD600. Chodzi o to, że mogę ustawić osobno parametry dla trybu HDR jak i bez trybu. I zastanawiam się czy jak parametry będą takie same, to czy HDR będzie widoczny. W trybie HDR na przykład jasność i kantrast są ustawione na bardzo wysoki co już wyróżnia ten tryb od tego co ustawiłem sobie sam zmniejszając te parametry. Chciałbym wiedzieć czy jak zrównam ustawienia w trybie HDR do tego bez HDR, to czy będą nadal różnice w obrazie czy będę miał to samo.
 11. Mam takie głupie pytanie. Mam ustawiony obraz w tv "pod siebie". Jasność, kontrast itp. TV ma HDR, który po włączeniu ma swoje ustawienia domyślne. Dobrze rozumiem, że jak zmienię te ustawienia dla HDR na takie same jak "pod siebie" to będę miał góvno a nie HDR? Czy może tryb HDR i tak będzie się czymś wyróżniać?
 12. Mam takie głupie pytanie. Mam ustawiony obraz w tv pod siebie. Jasność, kontrast itp. TV ma HDR, który po włączeniu ma swoje ustawienia. Dobrze rozumiem, że jak zmienię te ustawienia dla HDR na takie same jak "pod siebie" to będę miał góvno a nie HDR? Czy może tryb HDR i tak będzie się czymś wyróżniać?
 13. @GoltaR jest hdr? Jak się graficznie gra prezentuje? Zatrzymałem się na 7 części i chętnie zagrałbym w 9. A pudełko jest za około 179 zł więc chyba cyfrę się opłaca w promocji. Zwłaszcza, że po włożeniu płyty do XSX i tak większość zainstaluje z sieci.
 14. chyba @Bigby jeśli się nie mylę Może @Meanthord się wypowie? PS. Czy Cyberpunk na XSX od razu będzie miał wsparcie nextgenów czy trzeba będzie na łatkę czekać?
 15. Ja to doskonale wiem, dlatego dałem emotikona na końcu wypowiedzi
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.