Jump to content


Emtebe

Użytkownicy
 • Content Count

  3491
 • Joined

 • Days Won

  2

Emtebe last won the day on November 2 2018

Emtebe had the most liked content!

Community Reputation

1443 Nie-random

About Emtebe

 • Rank
  Melancholy Experimental Alternative Tunes

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://emtebe.com

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  The Land Between Solar Systems
 • Zainteresowania:
  Friend Code: 7612-9039-2803
 • GamerTag:
  EmtebePL
 • PSN ID:
  Emtebe
 • Nintendo ID:
  Emtebe
 • Steam ID:
  siedemnieszczesc

Recent Profile Visitors

4829 profile views
 1. Emtebe

  Zakupy growe!

  Jakaś nowa seria actionmanów wyszła? Ostatniego kupiłem ponad 20 lat temu
 2. Emtebe

  Zakupy growe!

  Za 19 złotych, to chyba dobry deal?
 3. Znalazłem kilka poradników w swoich zbiorach Ktoś je kojarzy? Miał ktoś takie?
 4. Dla mnie to takie dziwne. Bo skoro na tv w 1080p gry potrafią wyglądać i działać lepiej, to wydawałoby się, że w handheld na 720p będą jeszcze ładniejsze i obraz żyleta.
 5. Dobra Panowie, Switch ze mną od premiery, ale ciągle mam w głowie mindfucka, jak to jest, że gry w trybie handheld są w 720p a na tv w 1080p? Wiem, że ekran Switcha ma natywnie 720p, a na tv możemy mieć 1080p, ale czemu gry na tv często "są ładniejsze" względem trybu handheld? Co to za dziwna magia? Switch w docku dostaje dodatkową moc? Procesor zwiększa obroty? Kwestia chłodzenia, że konsola nie grzeje się zbytnio, bo nie ogrzewamy jej rękami?
 6. Roger nieźle mnie zmylił we wstępniaku. "300 numer coraz bliżej...", myślę sobie "jak ten czas szybko leci, tyle lat ze Szmatławcem", zaraz trzeba będzie wyciągnąć garnitur z szafy, by godnie popędzić do kiosku po 300 numer ...a tu z Ziemi dzwonią, że jeszcze ponad 3 lata do tego wydarzenia ;-(
 7. Cena się zgadza, gra jest niewypałem więc taka cena Ale w tej cenie żal nie kupić.
 8. Przede wszystkim to mowa o Trials Rising a nie Fusion Może jakiś modek rozbił by ten temat na Fusion i Rising?
 9. Strach dodać gazu bo dęba staje. Równie fajnie pierdzi z wydechu jakby się motorynką jechało. Niezły fun Edit. Hmmm, chyba nadal nie wiesz o jakiej maszynie wspominam. Nie tandem, nie rowerek a Donkey, ta szalona motorynka.
 10. Nie, tandem to tandem, ja napisałem o Donkeyu.
 11. Kupiłem wczoraj Donkeya, ale to ma power Śmiechu nie ma końca.
 12. U mnie jakieś bugi się wdarły. Track Central się nie ładuje, nie pokazuje żadnych tras. A do tego mam buga ze strojami czy malowaniem motorów, które sam zrobiłem. Przerobione elementy czy stroje są zablokowane i nic z nimi nie mogę zrobić. Ktoś jeszcze tak ma?
 13. Emtebe

  Zakupy growe!

  @ping miało być na Switch, ale port to jakieś nieporozumienie. Mocno okrojona grafika, framerate nie trzyma 30 fps itd. Szkoda mi nerwów na taki port.
 14. Emtebe

  Zakupy growe!

  Ponoć jakaś nowa Elastomania
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.