Jump to content

Xbox LIVE i INTERNET Z POLSATU CYFROWEGO


Wasyl1122

Recommended Posts

Witam.

 

Czy ktoś z Was miał już okazję grać online korzystając z internetu POLSATU CYFROWEGO. Nie mam innej możliwości połączenia z internetem. Wziąłem na próbę internet LTE/HSPA+ z limitem miesięcznym 7GB. W moim mieszkaniu antena łapie sygnał tylko w HSPA+. Koleś, u którego podpisywałem umowę powiedział, że przy graniu 2-3h dziennie miesięcznie zużyję ok 4 GB transferu. Dodam, że upload i download się waha jak to bywa przy takim internecie. Czy ktoś miał okazję grać korzystając z internetu mobilnego(nie koniecznie polsatu)?

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Grałem korzystając z Play Online: laptop współdzielił połączenie z xboxem. W owym czasie miałem łącze 1 Mb/s. Połączenia miałem stabilne, praktycznie bez lagów. I co ciekawe, o ile przy normalnej pracy z internetem różnie bywało to połączenie z xbl zawsze miałem na pełnej prędkości.

Wydaje mi się też, że nie wykorzystasz aż 4 GB transferu (przyjmując oczywiście, że nie wskoczy do gry żaden ekstremalny patch)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.