Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zapomnieli o tym  co jest wielkim utrudnieniem bo to jest ten smaczek gra z przyjaciółmi. Nie wspomnie już że zapomnieli o sterowaniu z BF3. Do tego Battlelog jakiś ograniczony, żadnego odnośnika do plutonów. W sumie wszystko jest jak w becie

 

edit:

 

Dobić do znajomych którzy już graja to w tej chwili wielka sztuka

Edytowane przez Bronas_
Odnośnik do komentarza

Kup gre,kup premium a teraz jeszcze nam zaplac za serwer,zebys mogl grac ze znajomymi :D Z tematu na battlelog:

 

What makes 'Battlefield' unique is the innovative way in which successful gameplay requires effective teamwork and communication.

 

Wow, that sounds awesome. How do I communicate with my teammates? 

 

You don't.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem przed chwilą w Operation Locker, co za mapa!! Nowe Metro, ale z wieloma bocznymi ścieżkami, wszystko dzieje się wewnątrz góry, wychodzisz na zewnątrz a tam wyp.izg i zamarza ci obraz. W środku w trzy du.py wąskich korytarzy, ale nie jest tak liniowo jak na Metrze, dodatkowo można sobie zrobić nowe wywalając ściany :] Na razie nie siedzą mi duże mapy bo nie mam z kim siąść do pojazdów, potem je poobczajamy. Ludzie biegają już z 14 levelem (jak?), Commander jest dostęny od 10 poziomu.

Odnośnik do komentarza

Tłumaczenie kolesia z DICE

 

So the way we have built the system in Battlefield 4 is for the following scenario: 
- You can at any time bring up the in-game Battlelog overlay, even when playing MP and SP 
- Here, you can see friends that are playing MP and instantly join them 
- You can also send game invites to any online friends, if you yourself are playing MP 
- If you join a friend from here, the server will continually try to get you into the same squad 
- On Xbox 360, if your are in an Xbox Live Party, you will see your XBL Party members in the in-game Battlelog friends list, and here you can also invite and join them 

Using the above, I would argue it's easier to play with friends in Battlefield, especially because friend joining works a lot better now.

Edytowane przez Kyo*
Odnośnik do komentarza

Tłumaczenie kolesia z DICE

 

So the way we have built the system in Battlefield 4 is for the following scenario: 

- You can at any time bring up the in-game Battlelog overlay, even when playing MP and SP 

- Here, you can see friends that are playing MP and instantly join them 

- You can also send game invites to any online friends, if you yourself are playing MP 

- If you join a friend from here, the server will continually try to get you into the same squad 

- On Xbox 360, if your are in an Xbox Live Party, you will see your XBL Party members in the in-game Battlelog friends list, and here you can also invite and join them 

 

Using the above, I would argue it's easier to play with friends in Battlefield, especially because friend joining works a lot better now.

Nie bylo widac. Slabe tlumaczenie w mojej opinii.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Hasior w ciągu 7 godzin zrobił 8 lvl . Więc na początku chyba łatwo awanse wpadają. Ale powiedz Pryx bo tobie tylko ufam ;) zawiedziony ?

Zajarany, a nie zawiedziony. Mnie nie interesują ząbki czy liczenie fps, mam to gdzieś. Widzę grę w która będę grał przez następne dwa lata, liczę, ze z tobą druchu. Do tego za miesiąc przesiadka na next gena, już zacieram ręce.
Odnośnik do komentarza

Tłumaczenie żadne.Bardzo ciężko jest dobić do znajomego. Grałem przed chwila próbowałem kilka razy i się nie udało. Do tego wszystkiego dołożył bym jeszcze brak możliwości ustawienia sobie poszczególnych klasy w bronie dodatki itp z poziomu menu gry. Tylko  w czasie rozgrywki( nie mam czasu na to) albo battlelog.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jest jakis bug,wiec kolejka na serwer zostala wylaczona.

 

Sony potwierdzilo,ze hs nie beda dzialac na premiere ps4

 

What PS4 software features have been

announced, but won’t be available at launch

in North America?

Below is an overview of certain features that

have been announced that will not be available when PS4 launches in North America.

Share controller via the internet to assist a

friend

Suspend/Resume mode

Wireless Stereo Headsets support

Wireless Stereo Headset

Pulse Wired Stereo Headset

Pulse Wireless Stereo Headset Elite Edition

blog.us.playstation.com/2013/10/30/ps4-the-

ultimate-faq-north-america/

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

to jak bedziemy sie komunikowac??? :confused: kurde mam nadzieje ze bedzie mozna zalozyc grupe jak na klocku i bedziemy wtedy z tego poziomu gadac... nie widze opcji innej...albo bym toczyl beke jak ea dowaliloby voip w dlc albo premium:D

 

edyta dopiero teraz doczytalem ze to sony oglasza a nie ea.... o kurde ale wtopa!

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

to jak bedziemy sie komunikowac??? :confused: kurde mam nadzieje ze bedzie mozna zalozyc grupe jak na klocku i bedziemy wtedy z tego poziomu gadac... nie widze opcji innej...albo bym toczyl beke jak ea dowaliloby voip w dlc albo premium:D

 

edyta dopiero teraz doczytalem ze to sony oglasza a nie ea.... o kurde ale wtopa!

 

Przecież na PS4 będziesz miał crosschat i w grupie 8 osób będziesz mógł nawet rozmawiać z osobą która nawet nie gra  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...