Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

No to już sam nie wiem jak to będzie :( raz piszą że zakładanie składu w menu przywrócą pod koniec roku lub na początku 2014 a teraz czytam takie info :(

 

http://pixelenemy.com/battlefield-4-dice-has-no-plans-to-reinstate-old-squad-join-feature/

“We have a new feature in Battlefield 4 where a new squad is created when a friend joins your game. You can toggle this option on or off by going into the options menu. We’re not offering the old squad join feature because we didn’t feel that the featyre in Battlefield 3 was on par with the quality that we wanted to offer our players. We have no plans to add it in the future.”

To brzmi jak jakiś żart. Jak w grze nastawionej na teamplay nie będzie można założyć własnego składu? Obecnie dołączanie do składu działa słabo, często bywa tak, że jak chcesz dołączyć do znajomego to tworzy z nim nowy team, czasem nawet po drugiej stronie :] BTW jak oni chcą zawojować esport bez tej opcji? Właśnie tak jak było w BF3 było łatwo i wygodnie, czasem skład przy dołączaniu porozrzucało po obydwu stronach, ale jak się tylko zwolniło miejsce można było znów się połączyć i grać razem.

Nie podoba mi się też żeby mieć dostęp do wszystkich opcji gry konsolowej muszę mieć przy sobie komputer. Obecnie granie w BF coraz bardziej przypomina siedzenie w domowym centrum dowodzenia. Ja chce wszystko mieć w grze, bez konieczności odpalania dodatkowych urządzeń.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej nie rozumiem dlaczego zmieniają coś, co działało dobrze. Tak jak Pryx pisze w BF3 było to nieźle rozwiązane i dlaczego przyszło komuś do głowy grzebanie w tym. Nawet w wydanym w 2008 rokum BFBC2 było o niebo lepiej niż teraz. Dobija mnie siedzenie w menu i tracenie czasu na próby dołączenia do znajomych (to akurat wina braku kolejki). W wersji na PS4 będzie tak samo?

 

BTW wczoraj męczyliśmy rush i muszę powiedzieć, że jest dobrze. Zrażony pierwszymi meczami nie rushałem tego trybu, ale potwierdza się, że grając z dobrą ekipą i dzięki dobrej komunikacji można powstrzymać zmasowane ataki pojazdami. Nawet na Golmud Railway było nieźle, gdzie średnio raz na 10 sekund pojawia się czołg w okolicach m-coma.

Odnośnik do komentarza

Kolejna łatka na PS4 

 

UPDATE INCLUDES:
-Fixed common crashes that could occur when changing weapons or maps
-Reduced the probability of a corrupted save file in the single player campaign
-Fixed a crash occurring when resuming the single player campaign
-Fixed a bug where accessing PlayStation Plus subscription resulted in a connection error
-Improved performance when shooting at destroyed Levolution objects

Odnośnik do komentarza

mclusky ty już masz prawie 140h w bf4? ja j,ebie. 

Trochę chorowałem w zeszłym tygodniu. Leżałem przez 4 dni i jakoś tak wyszło :) Poprawka: 120h!

 

Technika miotania srutem jest prosta jak konstrukcja cepa, bo najzwyczajniej w swiecie wystarczy pociagnac za spust, i masz frag'a. Mclusky nie chce, aby ludzie ogladali jego wstydliwe, banalnie latwe kill'e, Shame on you!! :)

Liczę, że pokażesz mi jakie to proste.

Wszystko sprowadza się do jednego ;)

 

23tpmyh.jpg

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Kolejna łatka na PS4 

 

UPDATE INCLUDES:

-Fixed common crashes that could occur when changing weapons or maps

-Reduced the probability of a corrupted save file in the single player campaign

-Fixed a crash occurring when resuming the single player campaign

-Fixed a bug where accessing PlayStation Plus subscription resulted in a connection error

-Improved performance when shooting at destroyed Levolution objects

 

tutaj potwierdzenie tego, oraz przetłumaczone na PL. http://www.gameconsolegeek.com/ps4/battlefield-4-nowa-latka/ . Swoją drogą, kto miał któreś z tych błędów?

Rozumiem, że w piątek gramy ?

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

musieliby poza granicami europy (a dokladniej w USA) grac- tutaj chyba nie ma nikogo takiego, przynajmniej jesli o stalych bywalcow chodzi.

 

@Zielu, Gesior: faktycznie :) kupione- dzieki za cynk ;)

 

No widzisz jakbyś dołączył do elity FB ;) byłbyś na bieżąco. Przecież będziemy tolerancyjni jeśli znajomym udostępniasz na FB Ona tańczy dla mnie i inne szroty. My  nie oceniamy my słuchamy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...