Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ci o singla? DICE przeciez mowilo, ze trofki z PS3 nie przechodza na Ps4. Kurcze, Zielu.... przejales obowiazki po Zaqu, jako naczelny news'man, i o tym nie wiedziales. :)

 

Wczoraj na Paracelach odpalilem randomowa rakiete ze SMAW, z jednej wysepki na druga, i bec! Przypadkowo Gesiora zabilem. :)

To był random? No to nieźle farciarzu :) Kuźwa z takiego dystansu :)

Odnośnik do komentarza

wczoraj tez mialem dobra akcje:

jechalem p-lotka, nagle jakis jet przywalil we mnie tak, ze wywrocil mi pojazd na dach :) Jakies dziwne obrazenia mi zaczelo dawac co sekunde, a po chwili eksplodowal.

oczywiscie zgodnie z sugestiami zaraz po ewakuacji wcisnalem share, dalem ta opcje z wrzuceniem, po czym wrocilem do gry i dalem ponownie podwojnie share zeby nowy filmik rozpoczac. Rowniez oczywiscie- (pipi) sie nie nagralo chyba- nie moge tego znalezc...

 

A po kiego grzyba klikałeś potem dwa razy... Skoro zakończyło nagrywanie poprzedniego pliku, to siłą rzeczy zaczęło kolejny. A tak namieszałeś...

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy jak u Was z celnością na wybranych gnatach. Napiszcie jak Wam się chce. U mnie wygląda to tak wg battleloga. Domyślam się, że jestem cienki okrutnie i nie wiem za bardzo jak tą celność poprawić.

 

AK 12 - 15,49%

PP-2000 - 13,84%

AKU-12 - 14,97%

UMP 45 - 14,86

AK5C - 15,73

 

Póki co jak dla mnie najlepszy zestaw pukawek

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy jak u Was z celnością na wybranych gnatach. Napiszcie jak Wam się chce. U mnie wygląda to tak wg battleloga. Domyślam się, że jestem cienki okrutnie i nie wiem za bardzo jak tą celność poprawić.

 

AK 12 - 15,49%

PP-2000 - 13,84%

AKU-12 - 14,97%

UMP 45 - 14,86

AK5C - 15,73

 

Póki co jak dla mnie najlepszy zestaw pukawek

 

AK12 - 15,29%

AKU-12 - 18.30%

AK5C - 14,99%

 

PDW w zasadzie nie gram. Lubię mieć broń, którą zdejmę przeciwnika także z 50 metrów. Głównie przez to celność jest jaka jest. Żeby człowiek grał tylko Close Quarters, to pewnie by miał ze 30%.

 

Nie sądzę, żeby to było szczególnie cienko.

Odnośnik do komentarza

dobra, chyba rozkminilem w koncu to nagrywanie:

zadnego podwojnego wciskania share nie potrzeba- konsola automatycznie po uruchomieniu gry zaczyna na biezaco zapisywac ostatnie 15 min. Wystarczy jedynie w dowolnym momencie raz share kliknac i kazac mu dodac plik- on wtedy go zapisuje na dysku i po powrocie do gry automatycznie dalszy zapis prowadzi (ktory po kolejnym wcisnieciu share w nowym pliku bedzie zapisany).

Proste i skuteczne, a ja sie w jakies kałabangi bawilem...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

po prostu- nie musisz nic robic, na koniec meczu wciskasz tylko share i kazesz mu dodac plik- zapisze Ci wszystko praktycznie od uruchomienia gry az do wcisniecia (chyba, ze to wiecej niz 15 min., wtedy oczywiscie tylko ostatni kwadrans). Potem z menu konsoli wchodzisz w edycje i ew. przycinasz sobie jak chcesz.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy jak u Was z celnością na wybranych gnatach. Napiszcie jak Wam się chce. U mnie wygląda to tak wg battleloga. Domyślam się, że jestem cienki okrutnie i nie wiem za bardzo jak tą celność poprawić.

 

AK 12 - 15,49%

PP-2000 - 13,84%

AKU-12 - 14,97%

UMP 45 - 14,86

AK5C - 15,73

 

Póki co jak dla mnie najlepszy zestaw pukawek

Ja mam:

 

MTAR-21 - 12.45%

AK 5C - 14.14%

 

Nie wydaje mi się jednak, żeby to była jakaś miarodajna statystyka. Tym bardziej że w niektórych sytuacjach zdarza mi się wywalić cały magazynek żeby np. sprawdzić czy w zadymionym korytarzu na Operation Locker nie kryją się chłopki z granatnikiem, rpg, albo granatem w ręku. Czasem sobie strzelam do szyb żeby sobie otworzyć przejście, sprawdzam celność broni itp. Trudno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...