Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

mysle, ze spokojnie. Jak ktos ma skilla czy smykalke do latania, to sobie poradzi bez problemu- pytanie jedynie, czy bedzie mu sie podobalo.

 

PS: fajnie sie wczoraj gralo w chinach- mielismy w koncu pelny sklad 5 os. i od razu mecze (wyniki) inaczej wygladaly, niz jak sie z Nogusem we dwoch tylko palowalismy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tutaj muszę się zgodzić bo BF4 na PS3 wypada nawet gorzej od BF3. Przesiadka na PS4 dopiero daje radę. Ciekawe czy dałbyś radę w jetach bo całkiem je przemodelowali.

PS4 może kupię w 2014,więc tym razem to ja będę robił levele z samymi 100 lvl :) Co do jetów,to w BC2 nożowałem,w Bf3 latałem,w Bf4 może będzie coś innego :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

PS: fajnie sie wczoraj gralo w chinach- mielismy w koncu pelny sklad 5 os. i od razu mecze (wyniki) inaczej wygladaly, niz jak sie z Nogusem we dwoch tylko palowalismy.

I wbiłeś pierwszego MVP na PS4, mi się jeszcze to nie zdarzyło. Pełny skład, komunikacja tylko w nim, zaznaczanie celów, wykonywanie rozkazów, walka o każdą flagę w piątkę i to uczucie jak nagle pojawia Ci się dziesięć czerwonych trójkącików na minimapie. Liczę na poprawkę, bo mam wolne przez najbliższy tydzień i nadrabiam zaległości.

Odnośnik do komentarza

w BC2 nożowałem,w Bf3 latałem,w Bf4 może będzie coś innego :P

no, mortar np. :D

 

@Pryx: ja tez dzis ostatni dzien w pracy, powrot dopiero 06.01. Miedzy 23.-29.12. przyjezdza familia w odwiedziny na swieta wiec bede mial brejka, ale przedtem i potem oczywiscie cisniemy co noc ;)

PS: na koniec jeszcze dobry mecz z Gesiorem na jedwabnym szlaku zagralismy (choc juz bez zespolowych akcji, bo we dwoch tylko bylismy): bezustanne, zazarte walki o ta flage na srodku, praktycznie caly mecz w plecy (momentami ok. 200 ticketami), ale na koniec zwyciestwo 28:0. Indywidualnie wynik 34:22 i drugie miejsce w meczu (nie bedac liderem skladu). Poszedlem spac w dobrym humorze  ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Niewiele Ci Tommi pomogłem w tym meczu bo latadłami się zająłem. Jak było do przewidzenia Little = 10 sekund na mapie. Na(pipi)iali z każdej strony. Chinol jest dobry na trening pojazdami, ale to sterowanie znowu zaczyna mi przeszkadzać. Np. nie czuje prędkości pojazdu. W BF3 jak wdusiłeś turbo to ten czołg czy inne żelastwo reagował żwawo i czuć było i słychać, że jedziemy szybciej. A tutaj nigdy nie wiem z jaką prędkością jadę. Nie ma feelingu. Nie wspominam już o manewrowaniu w miejscu, zawracaniu, cofaniu i wszystkich czynnościach na wolnym biegu. Strasznie to zyebali. Gram na defaultowych ustawieniach i to mi nie przeszkadza, przeszkadza mi tylko jak to jest w praktyce potem. Kolejna rzecz to czułość w prowadzeniu motoru czy skuterów wodnych. Jest grubo przesadzona i ciężko zapanować nad nimi. Jeżdżę, pływam jak pijany, waląc cały czas skosy.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Tutaj muszę się zgodzić bo BF4 na PS3 wypada nawet gorzej od BF3. Przesiadka na PS4 dopiero daje radę. Ciekawe czy dałbyś radę w jetach bo całkiem je przemodelowali.

PS4 może kupię w 2014,więc tym razem to ja będę robił levele z samymi 100 lvl :) Co do jetów,to w BC2 nożowałem,w Bf3 latałem,w Bf4 może będzie coś innego :P

 

Czolgiem wbij 100lev

Odnośnik do komentarza

 Nie wspominam już o manewrowaniu w miejscu, zawracaniu, cofaniu i wszystkich czynnościach na wolnym biegu. Strasznie to zyebali. Gram na defaultowych ustawieniach i to mi nie przeszkadza, przeszkadza mi tylko jak to jest w praktyce potem. Kolejna rzecz to czułość w prowadzeniu motoru czy skuterów wodnych. Jest grubo przesadzona i ciężko zapanować nad nimi. Jeżdżę, pływam jak pijany, waląc cały czas skosy.

 

Gęsior a dlaczego nie zmienisz na ustawienie weteran (chyba tak to się zwie). Chodzi o ustawienie sterowania pojazdami które przypomina to z Bf3.

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

ja tam ogolnie jak powszechnie wiadomo slepy i gluchy jestem, a do tego mam skleroze, totez to co napisze moze czesc osob zadziwic tudziez zbulwersowac, ale osobiscie nie czuje jakiejs wielkiej roznicy w zachowaniu sie pojazdow w por. do BF3. Podkreslam: nie twierdze, ze tej roznicy nie ma- po prostu chyba sie przestawilem na tyle, ze nie zwracam na nia juz praktycznie uwagi.

Odnośnik do komentarza

 

 

PS: fajnie sie wczoraj gralo w chinach- mielismy w koncu pelny sklad 5 os. i od razu mecze (wyniki) inaczej wygladaly, niz jak sie z Nogusem we dwoch tylko palowalismy.

I wbiłeś pierwszego MVP na PS4, mi się jeszcze to nie zdarzyło. Pełny skład, komunikacja tylko w nim, zaznaczanie celów, wykonywanie rozkazów, walka o każdą flagę w piątkę i to uczucie jak nagle pojawia Ci się dziesięć czerwonych trójkącików na minimapie. Liczę na poprawkę, bo mam wolne przez najbliższy tydzień i nadrabiam zaległości.

Właśnie wróciłem z pracy wiec do 02.01.2014 mam wolne i "trochę" sobie pogram :-) JUŻ PRAWIE zapomniałem jaka to frajda to zespołowe granie. Liczę na epickie akcje z wykorzystaniem całego dostępnego w grze Arsenału i wszystkich możliwych gadżetów.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię nie być w domu w wigilijne przedpołudnie i prawie całe popołudnie :/ Nawet nie pogram bo "czemu nie pomożesz". Smolę to i idę do pracy. Na bank będę się nudził, ale przynajmniej nie denerwował. Zastanawiam się nad przytaszczeniem do biura PS4, na salce konferencyjnej mamy niezły projektor. Zawsze mnie kusiło żeby coś tam podłączyć, a teraz będzie dobra okazja :)

Odnośnik do komentarza

e tam, ja jestem w pracy 24/7 (w dni robocze do 15-17 w biurze i dalej na telefonie zawsze z wyjątkiem dni z zakazem jazdy dla ciężarówek) No chyba że urlop ale to tylko raz w roku. Spedycja :wub:

 

 O której dzisiaj rozpoczynacie nocne posiedzenie?

 

Jak spedycja to już macie spokój do końca roku :) Często korzystam z Waszych usług (nie wiem czy Twojej firmy) i to przez takich jak ja nie śpisz w nocy :devil:

Do gry wbijam jak żonę uśpię. Włączę jej jakiś dobry film, zazwyczaj 20 minut i po niej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...