Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka emerytura :) spieszy ci się do tych 340 zł na rękę ? do tego czasu i tak przedłużą tak do 70 wiek 

Dziś natknełem się na krótką konwersację na twiterze między pracownikiem DICE a graczem. Osoba narzekała że jak grać drużynowo jak nie ma custom servers.

 

Pracownik DICE odpowiedział

 

"What do you mean by custom servers? Platoons... you'll hear more soon :) "

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Może :) w sumie jestem trochę zdołowany że już nie długo 30 na karku ;( zamiast grać ostatnio zapuszczam muzykę z lat 90.

ehehehe, Zielu, to Ty jeszcze dwojke masz z przodu?? :D to Ty jeszcze mloda dupa jestes :D ja piernicze, do niedawna myslalem, ze jestes zawodowym zolnierzem ok. 32-34 lat, a okazuje sie ani nie masz z armia nic wspolnego, ani nawet Ci licznik na trojke nie przeskoczyl jeszcze  :D

 

ale powiem Ci cos, co Cie pocieszy:

 

ja sobie czasami Elvisa albo Led Zeppelin zapuszczam ;)

 

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jak już o starych dupach mowa to kto przebije moje 37 i siwy łeb? :)

 

Bronas - dzięki sprawdzę wieczorem te ustawienia. Mam ustawione Taśmy Wojenne, ale nie sądzę żeby to miało wpływ

Albo i nie sprawdzę bo padnę na ryj po mojej dzisiejszej nocy. Stasio wstał o 1:30 i stwierdził, że to najlepsza pora na zabawę. Do 5 rano śmigał na dywanie z zabawkami. Masakra. Kumasz mcluski? ;)

Odnośnik do komentarza

Jak już o starych dupach mowa to kto przebije moje 37 i siwy łeb? :)

 

Bronas - dzięki sprawdzę wieczorem te ustawienia. Mam ustawione Taśmy Wojenne, ale nie sądzę żeby to miało wpływ

Albo i nie sprawdzę bo padnę na ryj po mojej dzisiejszej nocy. Stasio wstał o 1:30 i stwierdził, że to najlepsza pora na zabawę. Do 5 rano śmigał na dywanie z zabawkami. Masakra. Kumasz mcluski? ;)

 

Oczywiście że ustawienie z Taśmy na słuchawki ma wpływ, jest to pierwsza opcja jaką zmieniłem

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jak już o starych dupach mowa to kto przebije moje 37  :)

 

Pryx? ;)

 

 

PS: ej, o co chodzi z tymi tasmami wojny w ogole? Co to jest za ustawienie, czym sie charakteryzuje?

 

@Gesior: wujek dobra rada mowi: moze nie wystawiaj go w ogole na dywan z zabawkami w srodku nocy, tylko gas swiatlo, laduj do lozeczka/lozka i wydaj rozkaz zasniecia ;) nie ma bata, zeby po ciemku tyle wytrzymal ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

hmm, szczerze? ja nawet nie wiem, na jakich ustawieniach dzwieku gralem w BF3 :) Glosniki dopiero teraz w sierpniu kupilem i juz nie zmienialem nic w BF3, a tutaj przez chwile to obczajalem, ale chyba tylko bedac w menu... Na tym forum jestem praktycznie od premiery BF3 i kompletnie nie pamietam, zeby w ogole temat dzwieku i tych calych tasm wojennych kiedykolwiek sie pojawil :)

 

ale spoko, dzieki  :) ustawie sobie i obczaje (ale raczej dopiero jak headsety uruchomia).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Łuhu, trofeum za 5 podłożonych bomb wpadło, także wszystkie za online mam już zrobione, teraz mam bramę do platyny szeroko otwartą. Zostają tylko te pi.erdolniki za kampanie.

 

Poza tym to udostępniłem sobie wreszcie compact 45 i dzięki większemu magazynkowi cenię ją sobie wyżej niż m1911, choć CZ-75 też jest niczego sobie i pewnie będę się bawił obiema :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Otóż to. Ja z chęcią obczaję Destiny (tym bardziej, że mam zapewniony dostęp do bety), ale pozycja BFa jest u mnie nie zagrożona. Już czekam na kolejną część, bo BF4 uznaję za wypadek przy pracy. Jeśli BC3 (BF5) też nie zda egzaminu, to chyba wrócę do BF3 i będę czekał na lepsze czasy...

Nie nazwałbym tego wypadkiem przy pracy, BF3 przecież był grywalny po roku, BC2 po kilku patchach więc to raczej norma. Problem z BF4 jest taki że do wszystkiego dołożyło jeszcze EA oszczędzając na serwerach co obecnie najbardziej wkurza.

Bc2 bylo prawie idealne na premiere,bylo troche zwiech ale napewno nie bylo taki problemow jak z bf3/4. Wiekoszsc patchy do bc2 to byl balans broni. Pod koniec bc2 zaczeli wydawac (pipi)owe patche ktore tworzyly glitche.
Odnośnik do komentarza

Jak już o starych dupach mowa to kto przebije moje 37 i siwy łeb? :)

 

Bronas - dzięki sprawdzę wieczorem te ustawienia. Mam ustawione Taśmy Wojenne, ale nie sądzę żeby to miało wpływ

Albo i nie sprawdzę bo padnę na ryj po mojej dzisiejszej nocy. Stasio wstał o 1:30 i stwierdził, że to najlepsza pora na zabawę. Do 5 rano śmigał na dywanie z zabawkami. Masakra. Kumasz mcluski? ;)

 Znam jednego który Ciebie przebije. To ten który jak gra to w tle słychać dodatkowe efekty dźwiękowe czy Gorzow któremu żona kupiła w zeszłym roku Ps4 na 40 urodziny , to ten którego najstarszy syn gra lepiej niż on, to też ten którego 5 letni syn krzyczy "tata kose mu" i to ten który czeka na 3 dziecko. Człowiek legenda :)

Swego czasu grał też z nami w plutonie Zadra60 gdzie liczba oznacza rocznik.

 

Sprawdź te taśmy wojenne, mi jak miałam to włączone strasznie podbijało dźwięk z gry i przestawiłem na słuchawki. może pomoże

Odnośnik do komentarza

Chiny wam (nam) się nudzą, a pamiętacie vietnam, albo jeszcze dalej idąc bf1943? Tam były 4 mapy na krzyż, a z trudem szło konsolę wyłączać po parogodzinnej sesji. To te nowe bfy są słabsze i się szybciej nudzą, dlatego dice bo PAMIĘTAMY! hehe. Tommi zaczynałeś z bf3 więc nic dziwnego, że ci się podoba w bf4, tam sobie odkryłeś cqc tutaj cq i możesz zacieszać. Ja tu nic nie odkrywam (poza zmniejszoną przyjemnością z gry przez upchanie w jednej grze masy dupereli zwiększających ogólny chaos).

 

(wspominki veterana) a pamiętacie... w vietnamie jak wgrywały się mapy te transmisje radiowe? A pamiętacie radyjka w pojazdach z różnymi pioseneczkami? Po wejściu do pojazdu pierwsze co robiłem to nie szukanie przeciwnka, wybranie celu jazdy, tylko załączenie Fortunate son xD no chyba, że helikopter wtedy obowiązkowo Ride of the valkyries. I w ogóle w grze muzyka z melodią, a nie te pierdzenie... Tak jak mówiłem zaorać.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=R7YctUviy-A

 

Pozdro ;p

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylko że teraz takiego efektu nie będzie bo jest problem z PS4 i przesyłem dźwięku. Bo jak ustawisz nawet dts czy 5,1 to i tak dźwięk przesyła jak Linear PCM

 

Mi tam działa dts bez problemu (po wyjściu optycznym).

 

 

ktoś mi mówił że tak naprawdę dźwięk idzie Linear PCM

 

 

Mam dźwięk we wszystkich głośnikach, w PCM jest stereo. Poza tym na amplitunerze ładnie świeci znaczek dts.

 

Lorack, fajnie że wspomniałeś o BF1943. Najbardziej niedoceniana część BF. Uwielbiałem tamten klimat i żebym miał z kim, dalej bym w to pogrywał. Nie wiem, czemu ludzie w większości mają to za crap. Te mapy były genialne.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Na tym forum zdaje się przechwalamy się K/D ratio, a nie liczbą wiosen czy dzieciorów na karku. Trochę drażliwy na tym punkcie jestem, bo spodziewam się dwóch. Na raz. Formalnie głową rodziny wielodzietnej będę... :blink:

gratulacje, Hansior! :)

powinienes sie cieszyc, ze dwojka za jednym strzalem bedzie- tylko raz bedziecie musieli przez to wszystko przechodzic  ;) no i dzieciaki beda mialy od razu kogos do zabawy/towarzystwa. Rewelacja :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Na tym forum zdaje się przechwalamy się K/D ratio, a nie liczbą wiosen czy dzieciorów na karku. Trochę drażliwy na tym punkcie jestem, bo spodziewam się dwóch. Na raz. Formalnie głową rodziny wielodzietnej będę... :blink:

gratulacje, Hansior! :)

powinienes sie cieszyc, ze dwojka za jednym strzalem bedzie- tylko raz bedziecie musieli przez to wszystko przechodzic  ;) no i dzieciaki beda mialy od razu kogos do zabawy/towarzystwa. Rewelacja :)

 

 

Raczej drugi raz. Córę już mam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...