Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Hmm, lepiej powiadasz ? Dzisiaj gralismy podbuj i na moscie kolejowym tak cielo ze sie latac nie dalo prawie. na paracelach tez dalo sie odczuc lagi :D

Najbardziej to chyba Bronasowi przeszkadzalo, ty wiesz jak sie chlop musial napocic z tymi stingerami zeby nas zestrzelic? :)

Ale dropy w fps czy lagi? Lagi to sony trzeba jechac ;) Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, nie ma co już tak narzekać gra w 3 miesiące wygląda jak BF3 po patchach po roku. Tak jak mówiłem największym problemem są serwery !!!

 

Odpowiedz Dice na temat wynajmu serwerów

 

We'll have more information on the Rent a Server program in the future. Keep following for the latest news.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Po ostatnim patchu naprawde gra sie duzo lepiej . 

Ja mam odmienne zdanie choć nie wskazuję winnego, gdyż aktualizacja gry zbiegła się z aktualizacją systemu. Zaczęło mnie wywalać z gry, tak jak po premierze konsoli z tym osławionym błędem 0-847cośtamcośtam. Wczoraj trzykrotnie, po wejściu do czołgu jako strzelec. Chyba znowu trzeba będzie zrobić pełną inicjację systemu (w grudniu pomogło) a tak mi się nie chce grzebać od nowa ...

 

We have a new feature in Battlefield 4 where a new squad is created when a friend joins your game.

tu chyba trzeba napisać - allelluja ...

Odnośnik do komentarza

;)

W ten weekend 2XP dla wszystkich graczy i jeszcze kolejne małe info

 

We have a new feature in Battlefield 4 where a new squad is created when a friend joins your game.

 

Ale to nic nowego, tak jest od początku, jak wbijasz na serwer dołączając do kogoś. Nawet za dobrze to działa, grałem kiedyś z Gęsiorem, ktoś do mnie dołączył i wywaliło mnie z tym dołączającym do nowej drużyny. Można to wyłączyć w opcjach.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

 

We have a new feature in Battlefield 4 where a new squad is created when a friend joins your game.

to juz dziala od paru dni- w tygodniu z kims gralem, nie pamietam z kim, i jak ktos z jego listy dolaczyl do meczu, to go wywalilo ze skladu i wrzucilo do nowego. Troche to tylko bez sensu, skoro w starym skladzie tez ktos z friendlisty byl. Coz, pewnie poprawia w kolejnym patchu.

 

Co my mozemy zrobic z tym 2x exp, chyba tylko gwiazdki na broniach wbijac, boostpackow nie urzywam odkad wbilem 110, trzeba czekac na nowy patch i limit do 120lvl

no wlasnie nie wiem- limit na 110 lvl jest chyba cos ok. 10,4 mln pkt., ale kto juz go ma to dalej nabija punkty- licznik nie stoi w miejscu. Jesli wiec za jakis czas ukaze sie nowe dlc z lvl 120 przy np. 12,4 mln pkt, to tym ktorzy do tego czasu nabija juz wiecej powinno teoretycznie od razu ze 110 na 120 lvl przeskoczyc.

 

A gdy jest 2x exp to te bonusy (w %) ze skrzynek się liczą? 2x exp + 100% bonus da mi 200%? Wybaczcie za naiwne pytanie...

probowalem to rozkminic, ale nie znalazlem jak dotad formuly wg ktorej to jest naliczane- w kazdym razie na pewno nie jest sie stratnym wykorzystujac boosty w czasie double xp, a wrecz przeciwnie, punkty leca jak szalone. To sie jakos mnozy i sumuje a nie po prostu dodaje- za gwiazdke slyzby przy double xp + 200% boost jest chyba 60 tys. punktow (zamiast standardowych 10 tys.)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, lepiej powiadasz ? Dzisiaj gralismy podbuj i na moscie kolejowym tak cielo ze sie latac nie dalo prawie. na paracelach tez dalo sie odczuc lagi :D

Najbardziej to chyba Bronasowi przeszkadzalo, ty wiesz jak sie chlop musial napocic z tymi stingerami zeby nas zestrzelic? :)

Nawet troszkę się nie spociłem, wręcz odpuściłem jak zaczeliście piszczeć , nie chciałem Wam przykrości robić bo tak namietnie w dwóch spawaliście że wam ogień z dupy szedł ale następnym razem nie będzie litości :ninja:

Odnośnik do komentarza

 

Co my mozemy zrobic z tym 2x exp, chyba tylko gwiazdki na broniach wbijac, boostpackow nie urzywam odkad wbilem 110, trzeba czekac na nowy patch i limit do 120lvl

no wlasnie nie wiem- limit na 110 lvl jest chyba cos ok. 10,4 mln pkt., ale kto juz go ma to dalej nabija punkty- licznik nie stoi w miejscu. Jesli wiec za jakis czas ukaze sie nowe dlc z lvl 120 przy np. 12,4 mln pkt, to tym ktorzy do tego czasu nabija juz wiecej powinno teoretycznie od razu ze 110 na 120 lvl przeskoczyc.

 

Tak to nie działa. ja dość późno kupiłem dodatek i musiałem nabijać lvl ,nie wskoczyło odrazu na 110. wyglądało to tak że miałem np więcej punktów niż Zielu ale ja miałem 100lvl a on 110 lvl

Odnośnik do komentarza

 

Tak to nie działa. ja dość późno kupiłem dodatek i musiałem nabijać lvl ,nie wskoczyło odrazu na 110. wyglądało to tak że miałem np więcej punktów niż Zielu ale ja miałem 100lvl a on 110 lvl

 

 

 

wiadomo, DICE FUCK LOGIC :)

 

kiedy zaczyna się się 2xXP - będzie od dzisiaj w nocy naszego czasu czy tradycyjnie od soboty rano?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

szkoda, że party chat jest na 8 osób. w weekend to chyba muszę bilet kupować na rezerwację miejsca, bo nie ma szans abym włączywszy konsolę o 23 mógł z Wami pogadać. 

ostatni weekend przed feriami - mam 3 wieczory, popałuję ile się da, szkoda, że żona ma zajęcia na uczelni, trzeba rano z dziećmi wstać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...