Jump to content

milekp

Użytkownicy
 • Posts

  1175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

milekp last won the day on February 19 2010

milekp had the most liked content!

Reputation

78 Exclusive Sony

About milekp

 • Birthday January 20

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://
 • ICQ:
  0

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • GamerTag:
  milekp
 • PSN ID:
  milekp_

Recent Profile Visitors

1555 profile views
 1. A ja, jak głupi się wczoraj zdziwiłem, skąd pojawiło mi się ponad 400 punktów umiejętności a tu patch taki dobry...;-)
 2. nie zaliczy np. drużynowej wygranej na placu zabaw?
 3. nie mam problemu bo nawet do niektórych, umiejscowionych na dachach, czy tej jak wyżej nawet nie startuję, nie mam cierpliwości ;-) W sumie brakuje mi jakieś 12 tablic, sru z nimi...
 4. dla mnie nie do zaakceptowania są kombinacje związane ze strzaskaniem kilku tablic. Nawet nie chce mi się kombinować jak wskoczyć na kolejny dach budynku. A eliminatora, przy jakichś 20-30 grach udało mi się dwukrotnie wygrać. Nie jest z nim tak źle, trochę szczęścia, znajomość mapy i finał. Przy drugiej wygranej miałem samochód 6 poziomu i farta.
 5. po kilkudziesięciu godzinach gry, nawet bez wielkich zakupów ma się większość garażu, więc nie ma dramy. Jak sprawdzałem ostatnio w sklepie to do kupienia mam pewnie mniej niż 10 aut (ale u mnie czas gry w okolicy setki godzin się kręci).
 6. Dowalili dzisiaj z mistrzostwami terenowymi. Tym Jeep'em w wyścigach terenowych robiłem co chciałem a w tym sezonie, podczas burzy jak w pierwszej trójce wjadę to alleluja...
 7. dziękuję, dobrze pamiętasz.
 8. mam problem z Tormentem na ps4 - kto grał i wie w jaki sposób odłączyć towarzysza od drużyny by wziąć kolejnego? Wiem, że trzeba z nim porozmawiać ale nie wiem jak? Nigdzie nie widzę opcji rozmowy z osobą w drużynie. Nawet skaptowanie nowej osoby przez kulę nie działa bo najpierw muszę usunąć kogoś z drużyny. Jak się rozmawia z towarzyszem bo chyba lekko nieogarnięty jestem? Z góry dzięki.
 9. W Saturnie kupowałem za 85 zł. To są te same podstawki, co pod slim, mają dwie podkładki (na pudełku nawet jest opis) pod CUH-2000 i CUH-7000. Ta druga jest właśnie dla PROsiaka.
 10. nie wiem, co masz na myśli ale nowa podkładka o której piszę wyszła wraz z premierą PRO. Obsługuje PRO i niePRO. Ale ty piszesz zapewne o tej starej wersji sprzed ostatniej premiery, która nie pasuje do prosiaka. I dlaczego opcja pozioma miałaby być bardziej optymalna? Przecież nie wydano by akcesorium, które pogarszałoby obieg powietrza we wnętrzu? Chociaż dzisiaj wszystko jest możliwe i dlatego chciałbym znaleźć gdzieś opinie na temat tego produktu bo wolałbym mieć swoją pionowo.
 11. Powiedzcie mi proszę, czy ktokolwiek widział testy, opinie dotyczące tej nowej podstawki dla PRO? Chodzi o różnice w głośności i temperaturach pomiędzy pionowym a poziomym ułożeniem konsoli. I czy ktokolwiek widział w jakichś polskich sklepach tę podstawkę bo oprócz brytyjskiego amazonu nic mi się nie wybija?
 12. milekp

  Mad Max

  Powtarzalność, wtórność misji. Pierwsze, co robiłem po wjeździe na dany obszar to balon, później straszaki i snajperzy, rozbudowa twierdzy, wyzwalanie obozów (szukanie totemów, złomu, itp.) a na końcu "zabawa" z minami. Przy drugim już mi mina zrzedła a ostatni robiłem na siłę, żeby zagrożenie zmniejszyć i coś tam odblokować. Summa summarum - nie bawiłem się źle, taki sobie średniak i 7/10 jest imho zasłużoną oceną.
 13. popatchowali. Kilka dni temu skończyłem na PS4 i nie miałem żadnych problemów z trofeami (zrobiłem jakieś 90%), czy jakimikolwiek zadaniami. Nie pamiętam żadnych spadków fps i chyba tylko raz gdzieś mi się postać zaklinowała. Ja mam odmienne zdanie - GTA to inna liga. SR IV to tylko porządny średniak z fajną rozpierduchą i nic więcej - pobawiłem się jakieś 45 godzin i już więcej nie wrócę (w końcówce, dwa małe dodatki na siłę robiłem, do Gat out of hell już mi się nie chciało podchodzić...).
 14. wraca do momentu przed finałem ale można grać dalej i kontynuować questy poboczne...
 15. ups... nie - sorry ale myślałem, że rozmawiamy o grze Wiedźmin 3 a nie o jakiejś przeglądarce. Tośmy się nie zrozumieli, wybacz....
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.