Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Dodatek pobrany ,ale przecież nie może być pięknie ,bo po włączeniu gry i naciśnięciu  przycisku options mam czarny ekran i się ładuje ...i ładuje zamykam aplikacje i wyskakuje błąd .Nie zawsze się tak dzieje ,ale się dzieje .Nastepnie  wyszukiwarka serwerów i szukanie map z dodatku pojawiają się i pisze kup DLC ...ehhh co to jest ?

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Ja nad tym assaultem jeszcze pomyślę, przejrzę filmiki i jak mapy mi podejdą to sie będę zastanawiał. A wyżej niż 110lvl nie ma dlatego bo nie mieli pomysłu jaki znaczkek dać za 120 nie mówiąc już o 130 - 150, no i stopnie wojskowe im sie skończyły. Pewne info - dice to lebiegi ;]

 

E: wiadomo skąd to info o opóźnieniu jak ida takie cyrki. Partacze wiedzieli, że coś się zesrało ale jak gawiedź zaczeła się bulwersować przyszedł księgowy i powiedział: Zarzucamy sieć! Można zaczynać! xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Próbowałem juz na wszystkie sposoby i przy próbie polaczenia z serwerami EA gra sie wiesza wywala blad sieci. Kiszka, później jak ochłonę zainstaluje na nowo ten syf moze pomoże. Przy poprzedniej aktualizacji systemu ludzie skarżyli sie ze im Call of duty nie dziala i koszykowka. Teraz kolejna łata i bf sie sypie. Ta generacja konsol rozpieszcza nas wyjątkowo :/

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

przesiadka na destiny jesli okaze sie dobre:)

Pytanie tylko czy Acti nie zrobi z tej gry kolejnego CoD. Czyli jechanie na jednym silniku,z malymi zmianami przez X lat.

Gdyby Acti poszlo po rozum do glowy i wydalo kolejnego CoD na nowym silniku z lekka destrukcja otoczenia,16vs16,tryb dla osob gdzie bronie mialy by wiekszy odrzut i multi na poziomie MW,to znowu EA gonila by ich przez lata.

Ja jeszcze mam nadzieje,ze The Division bedzie tak dobry jak sie zapowiada i bedziemy z ekipa grac w multi the division zamiast bugfillda ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko czy Acti nie zrobi z tej gry kolejnego CoD. Czyli jechanie na jednym silniku,z malymi zmianami przez X lat.

Gdyby Acti poszlo po rozum do glowy i wydalo kolejnego CoD na nowym silniku z lekka destrukcja otoczenia,16vs16,tryb dla osob gdzie bronie mialy by wiekszy odrzut i multi na poziomie MW,to znowu EA gonila by ich przez lata.

popraw mnie jesli sie myle, ale pomimo jechania na tym samym silniku, z malymi zmianami przez X lat, mimo braku odrzutu broni, destrukcji otoczenia itd. EA caly czas goni Acti przez lata i jakos dogonic nie moze (inna sprawa czy BF-owi w ogole jest potrzebna ta cala tłuszcza, ktora sie rzuca co roku na CoD).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...