Jump to content

KarolJanuszGejmingu

Użytkownicy
 • Content Count

  1219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

298 Wybraniec

About KarolJanuszGejmingu

 • Birthday 03/25/2002

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  KaziuMASAKRUJE
 • PSN ID:
  Kaziuowns
 • Steam ID:
  Nikt na pc juz nie gra

Recent Profile Visitors

4627 profile views
 1. Zacząłem moje przygodę z DS. Wybrałem klasę barbarzyńcy , znalazłem bastard sword I chciałem upgrade zrobić ale nie mam materiałów. Skąd znaleźć materiały na upgrade tego miecza?, w nexusie też dziadek ma axa za półtora tysiąca dusz, jeszcze nie pokonałem żadnego bossa bo chciałem wyfarmic jakiś gear na tych początkowych fazach i oznajmić się z mechanika gry. Ten Kowal w nexusie będzie miał nowy gear jak będę przechodził dalej grę ?
 2. Ahh skopany system klas jak z coda to jeszcze jakieś boty. Co te wariaty robią,goście od Battlefield 5 ciągle w zespole widzę XD
 3. Czuli ten tryb specjalisty to taki podobny do bf5. Miałeś szturmowca który miał umiejętności w rozwaleniu pojazdów. I takiego typowego typa co mi miał większą regenerację zdrowia. Trochę takie pod klasy,to nie był zły pomysł może być ciakawe. Mam nadzieję,że to będzie bardziej rozbudowane.
 4. Najlepsze są mapy które mają balans między piechotą a pojazdami moim zdaniem. Activision robi jedna fajna rzecz,dodaje stare klasyczne mapy w nowej oprawie do swoich odsłon. BF też to robi jak np wake Island Ale nie pogardziłbyn kanałami nashahr ,grand bazarem z bf3,shanghajem albo sztorm na paracelach w sumie jak tak się zastanawic to bf3 ,BF4 nawet Battlefield 1 miały naprawdę świetne mapy tylko ta piątka i hardline to jakby robili je kompletna inna ekipa. Taki strike at karkand z dzisiejszą oprawą,tym systemem burzy piaskowej to było być coś.
 5. Jak mozna stracić tak frajerskiego gola ,dramat.
 6. Haha ta winda,każdy kto grał na Szanghaju w BF4 wie że wyjście żywym z tej windy graniczyło z cudem w większości przypadków czekał na ciebie komitet powitalny w postaci ołowiu albo klejmoròw z granatami XD Sporo jest tych smaczków z poprzednich części.
 7. Właśnie ,moze zmienia całkowicie mechanikę
 8. Jak zobaczyłem te puste mapy pustynne to mam przed oczami ta hamade z bf5 gdzie tryb gry zamieniał się w "film o facecie w łódce" A te mapy podobno mają być znacznie większe. Przejebanee będzie chyba grać piechotą.
 9. Activision blizzard za DARMO w gamepass XD. No no xd
 10. Co oni pokazują jednym królem MMo jest wow ,to jest taki żal ten Skyrim online
 11. O kurde ten stalker wygląda super czy ja dobrze zrozumiałem coming first to Xbox? To nie ex?
 12. Mam nadzieję na pokaz multiplayer halo, Piątka i tryb warzone bardzo dobrze wspominam.
 13. Najgorsze w tych far krajach xd jest to,że ci antagoniści to naprawdę fajne napisane postacie ale gameplay, idiotyczne ai kompletnie wybija z immersji.
 14. Podąża za BTC bo patrzy się na pary np Cardano/btc Eth/BTC Większość patrzy na parę dolara co jest błędem. Nie patrzcie na Tether USD bo was zmiecie z planszy XD
 15. Jak patrzę teraz na cenę Ady to mi się płakać chce, kupiłem ją za ponad 6 centów sprzedałem 20k sztuk za 11 Xd Zarobiłem ale w sercu mam taki żal Xd
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.