Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Macie aktualizację tego filmiku który dawałem, w sprawie problemu z netcodem. Jeśli ktoś nie chce oglądać to powiem tylko tyle że wg autora netcoda nie da się naprawić.

Silnik musi byc napisany od nowa i tyle. Prawda jest taka,ze dopoki ludzie beda beda kupowac bf,placic za premium i placic za prywatne serwery to sie nic nie zmieni. Bo po co EA ma cos robic skoro malym kosztem kasa wpada,a zmiany kosztowaly bym min. 100 mil USD.

Odnośnik do komentarza

 

a jeszcze inni ile czasu zajmowalo rozkrecenie serwera na 24 graczy ;)

No ale przynajmniej w między czasie pobiegaliśmy z samymi pistoletami, lub nożami.

 

to mozna zrobic na dowolnym pustym serwerze- nie trzeba za to placic ;)

rozkrecenie serwa na 64 osob prostsze ani szybsze raczej nie bedzie. Ja w tygodniu mam zwykle max. 1,5-2h czasu wieczorem na granie- szkoda mi tracic polowe na start serwa. Do tego w moim przypadku dochodzi kwestia tego, ile jeszcze osob chcialoby grac Guilin 500% ;) Przypuszczam, ze ciezko by bylo to przeglosowac ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja też nie mam zamiaru płacić za serwer. Znajdą się tacy co zapłacą, ustawią fajną rotację, a ja tam będę grał. No chyba że jakaś ściepa będzie, ale patrząc na komentarze wątpię.

 

Co niektórzy już zapominają jak często wylatywało się z serwera za BYCIE ZA(pipi)ISTYM ;)

 

 

Nigdy nie byłem za(pipi)sty, więc nie ma problemu. Zdarzało mi się wylecieć z serwera, ale nei było to na tyle nagminne, żeby mnie mocno wkurzyło.

 

 

a jeszcze inni ile czasu zajmowalo rozkrecenie serwera na 24 graczy ;)

 

Dlatego między innymi nie czuję potrzeby posiadania własnego / zrzutkowego serwera.

Co do sparingów między plutonami (do których potrzebowałbym serwera) to podejrzewam, że 90% plutonów z BF3 z którymi graliśmy nie pojawi się w BF4 i nie bardzo będzie z kim te sparingi grać. Poza tym nie widzę jak na razie dobrej mapy na sparingi 16vs16, bo 32 graczy (a nawet 24) obecnych na meczu na pewno się w 1410 nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Poza tym nie widzę jak na razie dobrej mapy na sparingi 16vs16, bo 32 graczy (a nawet 24) obecnych na meczu na pewno się w 1410 nie znajdzie.

A taki Dice robilo Hype,ze bf4 bedzie nastawiony na Esport i znowu skonczylo sie na obietnicach. Nie rozumiem czemu zabrali small conquest,moze to bedzie przyslowiowa marchewka zeby wykupic prywatny serwer z opcja ustawieni ilosci graczy?

 

Jeszcze wracaja do tematu dziala gry,

oni musza zrozumiec,ze nie liczy sie ilosc a jakosc. W bf4 nawalil tych broni/pojazdow i innego badziewia nie wiadomo po co.

Wydaje mi sie,ze gracze nie mielby nic przecikwo gdyby na premiere bylo np. 6 map,6 broni dla kazdej klasy i 3 typy pojazdow(Czolg,Heli i jeep). Reszte(map,broni,pojazdow,opcji jak commander itp.) mogli by dodac na przestrzeni czasu w patchach.

BF naprawde dobrze by zrobil program Early Access. W lato najwieksi zapalenci wykupili by early access z 1 mapa(mapy dodawali by w patchach po jakims czasie,powiedzmy 1 mapa co 2 tyg)za mniejsza cene a w zamian EA dostala by od graczy info co trzeba zmienic itp. Mamy na konsolach i pc nagrywanie wiec kazdy mogl by wyslac filmik(nawet nie znajac ANG) i Dice wiedzialo by co sie stalo zanim problem sie pojawil i mogli by go u siebie odtworzyc.

 

Ehh...Mozna pomarzyc,dopoki garniaki bez pasji do gier prowadza EA to nic sie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra była by nawet spoko,gdybym nie dostawał kulek za sciana.Ale widzę,że ta gra ma idiotyczny system detekcji trafień po stronie klienta.W każdej grze prawie,serwer decyduje czy dostałeś banie,czy nie.Tutaj tylko taki idiotyzm,że ja stoję za ścianą z mojej perspektywy,a u widoku drugiego gracza jestem odsłonięty.Jak takie syfy są w tej grze,to o jakim esporcie o ni pisali.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a  od dwóch dni praktycznie nie mogę pograć . A te huje z EA mają na to wy(pipi)ane i (pipi)ą tylko o jakiś miesiącach dla gracza i innych pierdołach jak by nie widzieli żadnego problemu.  Przecież to jest nie normalne. Miałem już nie poruszać sprawy premium ale jestem szczęśliwy że tego gówna tak jak nie kupiłem przy BF3 tak i tutaj nie wykupiłem. Nie chodzi o oszczędności bo nie sądzę że wszyscy kupili te premium tylko dlatego żeby w przeciągu pół roku zaoszczędzić 40 zł. Kupując to utwierdzacie ich w przekonaniu że są za(pipi)iści i żeby robili  tak dalej. W 90 % przypadków kupiliście tylko dlatego by mieć szybszy dostęp  do laga na nowych mapach ,  ich księgowy trzepie kapucyna z radości jak widzi cyfry na koncie.  Kupienie premium to jest  jak kupienie karnetu na cały sezon jakiejkolwiek polskiej drużyny piłkarskiej. Reprezentują podobny poziom. 

 

(pipi) im w dupe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...