Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to stary glitch jeszcze z bf3. Oni w SA to chyba tylko dodali Levolution reszte zostawili stara.

 

Zaq na pewno przerobili starą mapę, ale nie zgodzę się że oprócz levolution mapy są takie same. Inna sprawa że ludzie sami na siłę szukają takich głupot. I choćby nie wiem jak zawsze i w każdej grze takie rzeczy się zdarzają.

 

A co do nowej zabawki przeciw Heli 

 

 

KmM3tMJ.gif

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Co do bf5?! To tez pewnie bedę sie slinil i trudno bedzie sie oprzeć przed premierowej zamówieniu, ale naszczescie to nie bedzie premiera nowego generacji i bedzie w co grac.....i paradoksalnie jeśli juz tak szybko maja wydać nowego bf to ludzie nie powinni sie tak rzucić jak na bf4, ponieważ bf4 jeszcze jest dosyć świeże dla większości. Bf3 było chyba trochę dłużej no i ludzie na konsolach chcieli nowej jakości na nowych generacjach. Myśle ze hype choć bedzie wielki nie bedzie eprzekrac tego co było na bf4 chyba ze nowe studio, co mam nadzieje wprowadzi coś naprawdę nowego a nie tylko bronię, levolution ktore jest bardziej wodotryskiem niż coś zmieniającego gameplay. Nie wiem czy pamiętacie jaki przeskok był w serii call of duty, bardzo lubiłem ta serie dlatego modern warfare 1 kupiłem odrazu ale byłem zszokowany wciagajacym gameplayem multi....miejmy nadzieje ze tak bedzie z nowym bf :) ( ale i tak uważam ze bf4 jest aktualnie moja najlepsza gra w historii pod względem uzależnienia od niej, podobnie jak było z modern warfare na ps3, seria uncharted, g-police na psx i tym podobnym o których myślałem będąc w szkole nie mogąc sie doczekać żeby odpalić konsole, teraz juz jestem przy 30-tce i tak mam z bf4)

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza

 

Czasami sie zastanawiam Drantzell na jakim Ty swiecie zyjesz.

To ty nie wiesz, ze Drantzell, to cesarz internetu.Putin przy nim, mietka (pipi)aa jest. :)

 

Kabotyn po prostu znowu nie zrozumiales o czym pisalem. Naprawde... Nie wszyscy wygladaja jak Twoi koledzy. Koles brzmial na opuszczonego, moze powinienes do niego wrocic i go ogrzac?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Z tego co pamietam to w ustawieniach gry mozesz zmienic. Ustawnienia-->audio i tam powinna byc opcja zmiany jezyka..

 

Odpalilem bf4 na ps3 i jest opcja zmiany dubbing,z poziomu gry. Nie musisz zmieniac jezyka xbm.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...