Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

ja również się dorzucam. serwer prywatny dla mnie to bardzo wygodna sprawa, raz że sami sobie poustawiamy mapy (można zrobić np dzień CQ gdzie będzie tylko fabryka, locker i metro na 32 graczy itp.

jeżeli nawet nie będziemy grali klanówek, to jest nas tutaj na tyle, abyśmy sobie sami zrobili mini turniej 6vs6 czy nawet 4vs4 na TDM itd. zawsze to więcej zabawy a jak nas będzie te 10 osób to masakratyczny koszt wyniesie około 20ziko na łeba

Odnośnik do komentarza

Niestety może tak być, że ktoś będzie chciał pograć na luzie gadając o rui kota, a reszta nakruwiać na śmierć i życie z innymi ekipami. Wydaje mi się, że nie uda się tego uniknąć, ale z drugiej strony mecze graliśmy 1 - 2 razy w tygodniu i jeden nie trwał dłużej niż 1 - 1,5h. Spróbujmy zrobić jeden serwer, a jak nie wypali to kupimy drugi. DICE przyda się dodatkowa kasa, a my będziemy mieć spokój. Biorąc pod uwagę liczbę osób w plutonie i tutaj to zrzuta wyjdzie po kilka złociszy. Myślę, że nie będzie problemu kto ma ustalać rotację i w niej grzebać bo w BF3 wychodziło nam to całkiem dobrze mimo, że każdy miał coś do powiedzenia. Nie można dać za dużo uprawnień admina, ale z drugiej strony trzeba wybrać kilka osób, które najczęściej grają. Tak, żeby możliwie zawsze był dostępny jeden admin. Zgłaszam się na ochotnika ofkors :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nic imponujacego. Jak zagrasz stylem "szukam fragow zamiast na nie czekac", i ubijesz 41 kolesi, to wtedy powiem ze jestes naprawde dobry.

 

 

Jak będę chciał wziąć udział w konkursie pt. "Graj jak Kabotyn" to się z pewnością do Ciebie zgłoszę. Żeby osiągać wyniki 41 do 20musiał bym zginąć 20 razy. Tak się jednak składa, że dla ginięcie jest jedynym frustrującym aspektem tej gry, a na jeden mecz mamograniczoną ilość cierpliwości na oglądanie kill cama. W skrócie - Gram w grę dla zabawy, a jak dużo ginę to nie mam fun'u (nawet jak 2x więcej zabije). Z tego właśnie powodu nie mam ochoty grać na pałę, skakać i biegać środkiem mapy.

 

 

Poza tym żeby w TDM z 100 ticketami osiągnąć wynik 41 kill'i (41% zabójstw na 10 osobową drużynę), to bez kitu trzeba grać w jakiejś drewnianej drużynie (na każdego pozostałego członka drużyny statystycznie zostaje ok 6 killi).

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Wiesz, nie mam innego hobby. Kiedyś sklejałem modele samolotów, ale teraz paluchy jakby mniej zręczne :/ Niestety granie jak każde inne pochłania kasę bo teraz za wszystko trzeba płacić. Problem z tym, że ta gra jest niedorobiona. Liczę na to, że skoro zdecydują się brać kasę za serwery to faktycznie będą działały jak należy.

Odnośnik do komentarza

Niestety granie jak każde inne pochłania kasę bo teraz za wszystko trzeba płacić. Problem z tym, że ta gra jest niedorobiona. Liczę na to, że skoro zdecydują się brać kasę za serwery to faktycznie będą działały jak należy.

no wlasnie- czyzby? Naprawde trzeba? 

Ja liczylem, ze jak dostana kase za premium, to bedzie wszystko dzialac jak nalezy. Teraz platne serwery, ciekawe za co kaza sobie placic w dalszej kolejnosci (co pewnie znowu zabulisz majac nadzieje, ze teraz to juz na pewno bedzie dzialac dobrze)?

 

jak napisalem, ja odpadam. Jestem z Gesiorem. Stracili moje zaufanie- dopoki nie zaczna dostarczac dobrych (DZIALAJACYCH bez problemow) produktow i dotrzymywac tego, co obiecuja, nie zobacza wiecej mojej kasy (a przynajmniej nie wiecej, niz to absolutnie niezbedne zeby grac). Zeby moc grac w ta niedorobke zaplacilem juz za gre (plus upgrade), premium, konsole i PS+. Na razie wystarczy, nie pozwole sie wiecej doic.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Mclusky,moze Lego technic?Nie musisz miec zrecznych paluchow ;)

 

Dzięki, biorę to pod uwagę bo z bratem jaraliśmy się LEGO Technic, a za niecały miesiąc pierworodny się pojawi i trzeba będzie czymś go zająć, ale to dopiero za kilka lat ;)

 

Tommi, w BF4 zaszło wszystko już za daleko żeby się wycofać, ale jeśli będzie (a na pewno będzie) BF5 to nie dam się już tak dymać. Poczekam, poczytam opinie i może wtedy. Pod warunkiem, że nie wyskoczy po drodze nowy zawodnik na co bardzo liczę.

Odnośnik do komentarza

W bf3 chodzilo to o wiele lepiej,bylo mniej zlagowanych graczy?

Ile razy w bf3 umierales tak nagle jak w czworce? raz na mecz dwa razy?

Tutaj jest to non stop.To jest niemoliwoscia aby gracz wystrzelil w przeciagu jednej klatki 5-6 pociskow i cie zabil.

W bf3 byly takie trzaski jak dostawales,tutaj jest natychmiastowa smierc.

 

Ej chlopaki tyle gracie w tego Bfa nie zauwazylsicie,ze strzelanie w tej czesci jest chore?

Tyle gracie na tych dm,gdzie liczy sie wylacznie wasz aim,nie widzicie,ze ta gra jakby miala autyzm?

Gosc widzi co innego ty co innego dlatego wychodza takie kwiatki.

 

Tutaj ping ani tick serwera nic by chyba nie zmienil,dodajac te levolution i reszte bzdur spierdzielili cos w kodzie gry.

Mozna bylo narzekac na to,ze w bf3 dostawales za sciana itp,ale w porownaniu do czwartej czesci on chodzil "przyzwocie"

 

Ja mam wrazenie,ze gram w loterie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Dokładnie ,totalna loteria ,po ostatnim patchu to w sumie nie wiem w co ja gram ,jak gram ,jak gine ,co się dzieje .Nie jestem pewien  czy mi cos wyjdzie czy nie .Rozregulowałem się totalnie .Nie grałem w tego nowego killżona ,ale  jestem pewien ,że nie ma tam  takich chorych akcji i nikt nie zrzuca winy na lagowanie graczy .W tym BFie maja problem ,ze wszystkim !Myślałem ,że gra będzie naprawiana ,a nie psuta .Miałem nadzieje ,ze wytrzymam z nią koło roku ,a tutaj już mam dość  ale też jej nie porzucę bo przecież dałem się wciągnąc w premium :/ale to już ostatni raz.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...