Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem końcówkę Szanghaju i cały Zavod na transmisji Hansiora. Faktycznie 1 mapa była do wygrania, zabrakło przytrzymania dwóch flag kilka sekund dłużej w samej końcówce. Na drugiej mapie, gdzie liczyły się już akcje 1 vs 1 to wyraźnie mieli przewagę. Można było odnieść wrażenie, że byli wszędzie. Cały czas trzymali 2 flagi, a 2 pozostałe były albo dla nich, albo na chwilę je zabieraliśmy.

Następnym razem dawajta mecz na 22:00 to pokieruję jakimś squadem i powinniśmy wygrać bez problemu ;)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

kto glupi ten na premiere kupi:) chyba ze cud nad wisla sie stanie i dice wypusci gre idealna hle hle hle.

To nie dice robi :P ale i tak bedzie pelno bugow,glitchy i premium na start

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ile razy czlowiek moze pisac wyjdzie albo we wtorek przed e3 albo dzien po e3. Tickrate na konsolach raczej zostanie taki sam tylko pc dostanie wiekszy.

Wiekszy tickrate obciaza cpu i gpu jak i rowniez wymaga lepszego lacza. Wiec dice musialo by albo zostawi 960 ale dac 30 fpa albo dac 720p i 60fps. Maja jeszcze opcje zamiast 30hz jak na pc dac 15hz ale to by wiele nie zmienilo.

Wiekszy tickrate pojawi sie raczej w bf swat. Zakladajac ,ze EA uda sie wymusic na Sony/MS zwiekszenia wymagan co do minimalnego lacza.

 

Jak bedzie trailer albo nowe info to Ja lub Zielu 2 minuty po pojawieniu sie trailera/newsa go tu damy.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dalej nic nie wiadomo odnośnie nowego dodatku i zwiększenia tickrate jak na CTE?

 

Tickrate w CTE jest obecnie na poziomie 30/32 i bloger porównał że ma teraz feeling z grania jak w BF3 :) i ma nadzieje że już nigdy nie zejdą z tego poziomu. 

 

Projekt Police Warfare z 2012 r. który podobno ma być przejęty i pokazany na E3 

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Kasa :) zauważ że w tym materiale jest nawet ten robot swat który też zobaczymy w nowym dodatku. Ja tylko mam nadzieję że za bardzo nie zaszaleją i dostaniemy naprawdę dobry tytuł o SWAT a nie wielką rozpierduchę w miastach między Policją a Terrorystami czy innymi grupami przestępczymi. Ja chcę więcej taktyki mniej strzelania 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

To raczej sie zawiedziesz. To bedzie raczej gra nastawiona na cqc a pojazdy bedziemy wzywac po zdobyciu x pkt na jednym zyciu. W filmiku mowia o opcji zjechania po linie z heli w moh:w wzywalo sie heli po zdobyciu x pkt i druzyna miala dodatkowych respawn. Mi sie wydaje,ze to bedzie bf nastawiony na piechote i walke w cqc. A taktyke to w klanowkach zobaczysz bo w normalnych meczach to bedzie zwykly fps i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...