Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Szkoda :( pamiętam że swego czasu na PC zagrywałem się w taką grę, musiałeś zaplanować i wykonać różne akcje antyterrorystyczne

Bf na 100% w tym roku bedzie a na 50% bedzie to policyjny. Calkiem mozliwe,ze bedzie to wygladalo jak ten projekt z kickstarter ktory dalem jakis czas temu. Jedno jest pewne,napewno nie kupie na premiere.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kolesie od moh dawno nie istnieja. Tego rocznego bf podobno robi studio od dead space.

 

Pryx,co za roznica kto robi kolejnego bf? Jak by dice robilo to i tak na premiere gra by nie dzialala. Kolesie z danger close byli takimi samymi partaczami jak dice. Nie zapominaj tez,ze tworcy silnika nie potrafia go ogarnac,a co dopiero danger close.

 

Po wynikach finansowych Moore,Soderlund i Bene pozbywaja sie akcji. Pewnie juz wiedza jak kupa sie znowu pod koniec roku wiec lepiej sie teraz wyzbyc akcji poki sa znowu duzo warte. To samo zrobili z akcjami przed bf4 ;)

Electronic Arts' executive vice president Patrick Soderlund and general counsel Stephen Bene sold all their company shares, while chief operating officer Peter Moore sold off nearly half of his, according to the company's SEC filings.

 

Soderlund cashed out 36,133 shares for more than $1.2 million, while Bene sold 7,771 shares for more than $259,555. Moore, who sold 100,000 shares for about $3.4 million, still owns 108,691 shares in the company.

 

We've reached out to Electronic Arts and will update accordingly.

 

Last year, then executive vice president Andrew Wilson and Bene sold a total of 57,085 of their company shares. Wilson was named CEO of EA later that year.

 

EA recently announced that the company was performing better than expected for the fourth quarter of its 2014 fiscal year, as well as the full year, thanks to titles such as Battlefield 4 and Titanfall. Electronic Arts will show as many as six new titles during this year's E3, while Star Wars: Battlefront is expected to make an appearance as well.

 

http://www.polygon.com/2014/5/12/5710500/ea-executives-sell-massive-stock-amounts Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Kolesie z Danger Close raczej nie mieli problemow z opanowaniem silnika Frostbite. Netcode byl przyzwoity, glitch'ow jakos nie zauwazylem, ogolnie nie bylo narzekania, tak jak jest to w przypadku Bf4 Niestety tworcy MOH'a najzwyczajnie w swiecie zrobili choojowa gre! Gameplay slabiutki, grafa to jakies popluczyny byly, naprawde wiekszosc apektow gry marnie wygladala, To byla najszybciej kupiona i sprzedana gra EVER! A co do tego nowego BF w klimatach policyjnych, to ja jestem na tak, jak "skopiuja" mechanike z Bf3.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

W moh podobalo mi sie to,ze podchodzilem do kolesia ze skladu i klikajac chyba kwadrat bralem ammo. Tak mi tej opcji brakuje w bf.

 

Kabotyn tak patrze na twoje staty i widze,ze dalej flag nie lubisz przejmowac :P

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ta tarcza to taki bubel moim zdaniem, tak samo jak samolocik u snajpera z china rising. To nie jest COD. Taki przyklad:

 

Jade sobie czolgiem i biegnie na mnie przeciwnik z tarcza..... i co mu (pipi)a z tej tarczy ???

Moze gdzies na matrze ( na ktorym i tak staram sie nie grac) cos ta tarcza zrobi dobrego ?? Pozatym jesli koles wyskoczy z granatnikiem albo RPG ? Tarcza to zatrzyma ?

Odnośnik do komentarza

Co komu po tarczy, skoro większość ludzi z którymi grywam najczęściej (rozsądnie) szuka okazji, żeby delikwenta zajść od tyłu albo chociaż z boku i nafaszerować mu ołowiem doopę? Zresztą znam paru, którzy przy takiej okazji dbają o naturę i nie marnują niepotrzebnie amunicji ;)

 

Masz rację ale nie zapominaj że ten dodatek ma być według plotek w ciasnej zabudowie więc na pewno się przyda. 

 

Już wiadomo gdzie dzieje się akcja z dodatku 

BnhxpepCAAAd0Rh-l.jpg

 

original1.jpg

 

Juche tower w Pyongyang, Korea Północna !!! 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...