Skocz do zawartości

Yakuza 1&2 HD Edition


saptis

Rekomendowane odpowiedzi

full.jpg

 

Sega oficjalnie potwierdzila ukazanie sie gry Yakuza 1&2 HD Edition. ;) Data premiery nie zostala jeszcze ustalona.

Ja akurat nie gralem w czesci z Playstation 2 - zaczynalem przygode z seria od trojki na PS3.

Jest juz nawet pierwszy trailer:

 

http://youtu.be/9TzEExtseaU

 

Skan z Famitsu:

 

full.jpg

 

Oraz Screeny:

 

full.jpg

 

full.jpg

 

full.jpg

 

zrodlo: Andriasang

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ubiegłeś mnie z tym tematem. Pomysł z kolekcją na Ps3 uważam za bardzo fajny, sam co prawda przeszedłem obie części parę lat temu na PS2 ale dla osób, które nie miały PS2, a nie chcą kupować tej konsoli taka składanka jest dobrym rozwiązaniem.

Nawet dzisiaj te gry wyglądają w porządku, co tylko pokazuje jak się Sega i ekipa Nagoshiego przyłożyła do produkcji tych gier.

Mam obie gry w kolekcji ale kto wie może i się skusze na tą składankę o ile wyjdzie na zachodzie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pierwsza gra z serii w jaka gralem byla Yakuza 3, wiec zastanawiam sie jak by to bylo zagrac w starsze czesci po ograniu nowych.

Wiadomo, ze grafika nie jest tam taka dobra, ale wiadomo tez, ze w Yakuzie nie o to chodzi, zastanawiam sie nad samym gameplayem - w poprzednich czesciach byla np. inna kamera i pewnie inne rzeczy zwiazane z sama rozgrywka tez sie zmienily.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jestem z serią od pierwszej części i tak w skrócie to można powiedzieć, że poszczególne elementy gameplay'u na przestrzeni kolejnych części były ulepszane/rozwijane wiec jakiejś strasznie dużej różnicy i odmiennego stylu grania nie musisz się bać. No może system walki w pierwszej części był ciut inaczej zrobiony i te ujęcia kamer też czasem inaczej były w starszych częściach. Ogólnie zagrać bardzo warto, zwłaszcza jedynka pod względem fabularnym jest dla mnie nadal na pierwszym miejscu. Choć dwójka również w wielu momentach jest na równi z nią.

A graficznie jak na erę PS2 było bardzo dobrze (imo), to są nadal gierki pełne szczegółów i świetnie oddanych miejscówek. Zwłaszcza druga część nawet dzisiaj mi się bardzo podoba, w szczególności Osaka im wyszła świetnie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...