Skocz do zawartości

Kickstarter


Rekomendowane odpowiedzi

witam was,

 

ostatnio co chwila nabijam sie na wspominki na temat portalu kickstarter na portalach o grach video - wiekszosc z nas wie chybana czym on polega. przed chwila tez ogladalem ta strone i gdzies w pamieci krazy news w ktormy mowiono o ekipie ktora robila ludzi na tym portalu w bambuko obiecujac jakas imaginarna gre przedstawiajac kradzione grafiki itd.

 

no i kurde od paru dni mnie meczy ta mysl, czy te wszystkie firmy ktora dostaja tsm kase od ludzi aby napewno graja fair. jak np. zbierze sie kilkunastokrotna sume niz ta planowana na projekt, co robia te firmy? ktos sprawdza co sie z tymi pieniazkami dzieje? czy aby napewno wszystko idzie na ten projekt? i ciekawi mnie czy sa przypadki ze uzbierano gruby hajs ale gra nie wyszla i nie wyjdzie.

 

sorry, pomysl tej inicjatywy fajny ale mam wrazenie ze niejeden trzepie na tym porzadna kase na koszt graczy.

 

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

zawsze możesz sam założyć tam projekt i zbierać pieniądze, później się z nimi zmyć i dowiesz się co się stanie. Nie wszyscy mają takie podejście jak polaczki, żeby jak najmniejszym kosztem wy(pipi) jak najwięcej osób.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

polaczki? a przepraszam, to pan jest belgiem czy czechem? a moze mieszkasz w anglii i zapierdalasz wozkiem na jakims magazynie i czujesz sie brytyjczykiem? i oczywiscie, nie kazdy ma takie podejscie, ale tez nie kazdy jest uczciwy wiec z grona tych na kickstarterze na bank paru leci w hooya

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

a to podobno userzy z dłuższym stażem są negatywnie nastawieni do nowych... szukając dziury w całym (oszustów na kickstarterze) pokazujesz tylko jakim to właśnie polaczkiem jesteś. Polecam Ci nabrać trochę zaufania do innych ludzi, to naprawdę pozwala żyć trochę spokojniej bez ciągłego poczucia zagrożenia że każdy chce cię wyruchać. Chyba że wszyscy cały czas robią cie w jajo, w tym przypadku Twoje podejście również nic nie zmieni, ba! będzie tylko potwierdzać że jesteś jakaś życiową sierotą.

 

PS. gdzie jest kapitan szprota?! rób porządek z tymi swoimi randomami.

Odnośnik do komentarza

polaczki? a przepraszam, to pan jest belgiem czy czechem? a moze mieszkasz w anglii i zapierdalasz wozkiem na jakims magazynie i czujesz sie brytyjczykiem? i oczywiscie, nie kazdy ma takie podejscie, ale tez nie kazdy jest uczciwy wiec z grona tych na kickstarterze na bank paru leci w hooya

 

Ale ty jesteś ciemny. Trzeba umieć rozróżnić Polaka od polaczka.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ale tu nie chodzi o mnie gosciu - ja ufam osobom ktore mnie otaczaja, ufam politykom kraju w ktorym mieszkam, ufam gosciowi z ktorym pracuje, ze nie wyrucha mnie jak bedzie mogl i bedzie to dla niego lukratywne. ja sie tylko "martwie" czy nikt sie nie wzbogaca korzystajac z szumu jaki aktualnie panuje wokol tego portalu.

 

a co do randomow i kapitana to co, po kolegow wolasz? jestes przeciez starszy stazem i wogole polaczki (pipi)ane, rozpraw sie z "najezdzca" sam ;-)

 

 

 

 

polaczki? a przepraszam, to pan jest belgiem czy czechem? a moze mieszkasz w anglii i zapierdalasz wozkiem na jakims magazynie i czujesz sie brytyjczykiem? i oczywiscie, nie kazdy ma takie podejscie, ale tez nie kazdy jest uczciwy wiec z grona tych na kickstarterze na bank paru leci w hooya

 

Ale ty jesteś ciemny. Trzeba umieć rozróżnić Polaka od polaczka.

 

SEEERIOOOoOoOoOo? kapitan oczywisty sie odezwal. Slowo "polaczki" jest moim zdaniem bardzo obrazliwe, wiec dlatego ta nagana dla psa. o!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

wzywam szprote bo jest od tego (nawiązywania kontaktu z obcymi/przywoływaniem ich do porządku) jak du.pa od sr.ania

 

gdyby ktoś na tym kręcił jakieś lewe pieniądze, to już dawno na fali tego "szumu" zrobiło by się o tym głośno.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...