Jump to content

Problem z obrazem > z Full HD na HD Ready


Recommended Posts

Witam,

 

PS3 (wersja slim) miałem podpięte w pokoju przez HDMI do telewizora Samsung HD Ready. Na chwilę przeniosłem je do drugiego pokoju do nowszego TV - Samsung Full HD, również przez HDMI.

 

Po powrocie na stary TV nie mam obrazu - obraz jest czerwony, czarny, czasem jakieś paski.

Wiem, że ludzie mieli podobne problemy, czytałem na forum i próbowałem różnych metod, ale nic nie pomaga. Robiłem przywracanie ustawień domyślnych. Włączałem PS3 przytrzymując dłużej power.

Podłączyłem też przez AV i próbowałem bawić się ustawieniami obrazu. Oczywiście nie pomogło.

Na nowszym TV wszystko działa bez zarzutu. Próbowałem też tam ustawić HDMI na najniższą rozdzielczość i przepiąć, ale na starym TV nadal nie działa.

Co mam robić?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I tak i tak próbowałem.

 

Problem rozwiązał się przypadkiem, za którymś razem jak robiłem reset przy starcie. Nie mam pojęcia od czego to zależało.

 

W każdym razie, gdyby ktoś miał podobny problem - podpiąć sam HDMI i resetować przy starcie aż do skutku (nie grzebać w ustawieniach bo i tak nic to nie da). Temat do zamknięcia.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.