Skocz do zawartości

Problem z obrazem > z Full HD na HD Ready


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

PS3 (wersja slim) miałem podpięte w pokoju przez HDMI do telewizora Samsung HD Ready. Na chwilę przeniosłem je do drugiego pokoju do nowszego TV - Samsung Full HD, również przez HDMI.

 

Po powrocie na stary TV nie mam obrazu - obraz jest czerwony, czarny, czasem jakieś paski.

Wiem, że ludzie mieli podobne problemy, czytałem na forum i próbowałem różnych metod, ale nic nie pomaga. Robiłem przywracanie ustawień domyślnych. Włączałem PS3 przytrzymując dłużej power.

Podłączyłem też przez AV i próbowałem bawić się ustawieniami obrazu. Oczywiście nie pomogło.

Na nowszym TV wszystko działa bez zarzutu. Próbowałem też tam ustawić HDMI na najniższą rozdzielczość i przepiąć, ale na starym TV nadal nie działa.

Co mam robić?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak i tak próbowałem.

 

Problem rozwiązał się przypadkiem, za którymś razem jak robiłem reset przy starcie. Nie mam pojęcia od czego to zależało.

 

W każdym razie, gdyby ktoś miał podobny problem - podpiąć sam HDMI i resetować przy starcie aż do skutku (nie grzebać w ustawieniach bo i tak nic to nie da). Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...