Jump to content

Berion

Użytkownicy
 • Posts

  3110
 • Joined

 • Last visited

Reputation

207 Wybraniec

About Berion

 • Birthday 01/01/1869

Informacje o profilu

 • Member Title
  Α&Ω
 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3693 profile views
 1. Berion

  The Last of Us Part II

  Ale to bzdury są straszne... Patche do gier m.in NG na wszystkie konsole Sony pobierane są z serwerów Sony (zeus itd.). Nie mają one nic wspólnego z serwerami firmowymi NG, nie ma też kodu w nich odpowiedzialnego za logowanie gdziekolwiek poza serwerami do multiplayera (o ile w ogóle są dedykowane i jeszcze działają). To jest celowy kit dla gawiedzi, żeby PRowo wyszło lepiej niż niezadowolony kret w NG. Ewentualnie bzdury wyssane z brudnego palca bajkopisarzy. Eksperymenty polegające na wycięciu gruczołów mlekowych i uszyciu z clitoris "wacka". A przyjmowane hormony już zbędne, zastąpiła je grzybnia. Postępowo! Fu.
 2. Berion

  The Last of Us Part II

  Dokładnie tak. Schemat jest zawsze ten sam: jak się nie podoba to ciemnogród i dziecinada, jak klaszczesz to wszystko co piszesz jest głębokie i nowoczesne. Dlatego właśnie homoterroryzm należy zwalczać wszędzie, również w grach bo to niebywale skuteczny nośnik do podprogowej indoktrynacji nowych pokoleń, przedstawiając dewiacje jako coś i powszechnego i normalnego, ciekawego i wartościowego. Nawet w trosce o nich samych bo każda rewolucja w pewnym momencie zaczyna pożerać swoje dzieci kiedy przestają być potrzebne. To jedna z głów tej lewicowej hydry do transformacji obyczajowej, a w dalszej perspektywie polityczno-gospodarczej. Zaraza! Nawet pokusiłbym się o faktoryzację tego problemu na podstawie wycieku o TLoU2, tylko po co jak akolici Biedronki i tak tego nie przeczytają bo nie jest kompatybilne z wtłoczonym światopoglądem. @SebaSan1981 Nie znalazłem po temu jeszcze czasu i chęci. Poza tym już ten komentarz nosi znamiona modyfikacji danych w Twoim mózgu bo twierdziłem trochę co innego niż napisałeś (acz sens nadal jeszcze zachowany), a było to zaledwie kilka miesięcy temu - więc powinieneś mieć spore wątpliwości co do swoich treści wyplutych przez klawiaturę dawno temu. Ale ja pamiętam, i się z tej deklaracji wywiążę, nie bój żaby. @ASX Emotikony to już za mało? Teraz wyraża się emocje głupimi minami? @20inchDT Opisałem Ci co przedstawiał.
 3. Berion

  The Last of Us Part II

  A tak swoją drogą: czy może mi ktoś wyjaśnić przeznaczenie memów z fragmentami filmów i seriali? Tak jak w np. w przedostatnim komentarzu? To jest jakieś odniesienie do tytułu, do fabuły, do charakteru postaci?
 4. Berion

  The Last of Us Part II

  "Miej litość dla języka polskiego i nie rób z siebie aż takiego błazna". Proszę, częstuj się:https://sjp.pwn.pl/szukaj/pederastia.html
 5. Berion

  The Last of Us Part II

  To wszystko należy do meta zbioru: zło. Nie ma na to miejsca w przestrzeni medialnej, a w każdym razie nie powinno być.
 6. Berion

  The Last of Us Part II

  Otóż tak się składa, że to "ludzie pchajacy swoją agende ideologiczna" (zachowano oryginalną pisownię) odpowiadają za obecny fabularny nonsens i gwałt na estetyce w TLoU2. Przypadek? @devilbot A co Ci się w nim nie podoba? Brak akceptacji dewiacji seksualnych i stygmatyzacja manifestacji fiksacji "Drunkmana" to już zbrodnia? Otóż to normalność. Zboczeńców jest na Ziemi procentowo mniej niż procent populacji. I nie zmienią tego ani lewicowo tęczowe bojówki, ani mękolenie garstki w eterze hałaśliwych zindoktrynowanych hetero, którzy łyknęli kit o biednych nietolerowanych.
 7. Berion

  The Last of Us Part II

  @Dave Czezky PSX nie miał BIOSu tylko firmware. I nie "ekstraktuje" tylko ekstrahuje. @Andżej Na pewno wyniosła to sprzątaczka z mopem. Pasuje pod tezę. Ale swoją drogą to musi się nieźle tam gotować skoro któryś programista lub qa tester zaryzykował zrujnowaniem życia (w USA nie "p*ą się w tańcu" z NDA) wynosząc to łajno z firmy i wrzucając do internetu. Aż przykro czytać jak kiepskim miejscem do pracy musi być taka, niegdyś wspaniała firma jak Naughty Dog, skoro coś takiego miało miejsce. Obawiam się, że "golfistka" to dopiero przedsmak tego co czeka ofiary zdecydowane na zakup. @aph Twój komentarz jest nielogiczny. Próbujesz zwrócić uwagę na analogię, która nie zachodzi.
 8. Berion

  The Last of Us Part II

  O, i kolejna socjotechnika. Niepodoba się? To już homofobia. Tylko od kiedy to słowo weszło do słownika i od kiedy normalni ludzie boją się dewiantów to nie wiem... Może znajdź sobie inne forum, takie jak resetera, tam przywitają takich jak Ty z otwartymi... no nie wiem, niech będzie że rękoma. Ja sobie nie życzę w grach pederastii, transseksualizmu i diabeł wie co jeszcze. I ze względu na to TLoU 2 na pewno nie kupię. A jeśli sterydziara będzie od początku gry to nawet nie zagram. Mam nadzieję, że gracze będą na tyle roztropni by przynajmniej w większości odwołać preordery na to... już chyba można śmiało powiedzieć: (pipi). - - - @aph "Czyli fabuła zrobiła to co miała zrobić 10/10." Jeśli miała mnie obrzydzić i zniechęcić do kupna to udało się ćwokom z NG.
 9. Berion

  The Last of Us Part II

  Nie zrozumiałeś. To jest właśnie tania socjotechnika, którą stosują lewoskrętne homo erectusy. Jeśli popierasz dewiacje to jesteś nowoczesny i masz otwarty umysł, jeśli ich nie akceptujesz to płaska ziemia, 5g od korony i ciemnogród w zaścianku. Ale znajdują amatorów takich mentalnych rzygowin, więc tę zarazę rozsiewają dalej skoro okazuje się procentowo skuteczna. I wszystkie sp*ne. Przypadek? W Andromedzie to przynajmniej zrobiłem sobie z tego kartoflanego ryja modelkę, a w TLoU2 cała nadzieja w modach, bo tego arnoldopudziana nie zdzierżę. - - - No i obejrzałem wszystko, przeczytałem wszystko. Nawet nie wiem co powiedzieć. Aż mnie zatkało... Od wyparcia, że to przecież niemożliwe, że to nie dzieje się naprawdę, na w(pipi)ieniu kończąc. Jeszcze mną wozi od drzwi do okna, muszę to rozchodzić... A jedynka minus DLC była rewelacyjna. Nie pogodzę się z tym nigdy. Taki potencjał...
 10. Berion

  The Last of Us Part II

  @Luqat Ło ho ho jakiś ty Waść elokwentny i zabawny. Czemu od razu internet? Trzeba było napisać że mieszkańcy planety Ziemia w układzie Sol w klastrze Virgo. Pytanie jak najbardziej ma sens bo jest pełno, umownie nazwijmy to, opracowań. Nie mam czasu i chęci na nie, dlatego zadałem pytanie o źródło tych "rewelacji" abym mógł sam dla samego siebie dokonać analizy i ewentualnie na forum tylko napluć na NG. Kij w rzyć takim jak Ty.
 11. Zasilacz z czarnej listy, zamykam temat.
 12. Berion

  The Last of Us Part II

  Temuż pytam. Chodzi mi o źródło, a jeśli już nie istnieje nie jest widoczne to może znacie jakieś miejsce gdzie jest wszystko w jednym, jakieś kompleksowe podsumowanie itp. Póki co to widziałem memy z co jest już niepokojące, ale jeśli mam już skreślać grę "z budżetu" to chcę wiedzieć czy faktycznie są jakieś racjonalne powody czy nie.
 13. Berion

  The Last of Us Part II

  Czy ktoś mógłby mi wskazać źródło tylko spoilerów? Chciałbym przeczytać bo czekam na grę (chociaż czytając różne szczątkowe informacje to coraz mniej).
 14. @WisnieR Nigdy nie należy zakładać, że HDD obejdzie się bez zasilania. Głównie dlatego, że USB "niby jest standardem, ale nie do końca" i zarówno producenci HDD jak i kontrolerów nagminnie kłamią co do parametrów oferowanego złomu. @gianbuffon Wąskim gardłem w PS4 jest USB3, zarówno dla pamięci masowych wewnętrznych (a w zasadzie SATA-III bo ta jest wolniejsza i jest jeszcze przed USB) jak i zewnętrznych. I tak co byś nie kupił to nie przekroczysz limitu ~600MiB/s. Nawet SSD ze średniej półki tyle nie dadzą w odczycie. Jeśli HDD to kupuje się dyski PMR, bez helu, z jak największym deklarowanym MTBF, z jak największą ilością cache (ale nie SSHD), jeśli wewnętrzny to 5400 bo będzie chłodniejszy niż takie o wyższych prędkościach, z możliwie jak najmniejszą ilością talerzy. Chyba że nie jest istotna awaryjność, to wtedy jakikolwiek się nada. @Kara93 Za mało wolnych elektronów albo niekompatybilny HUB.
 15. Każda gra się starzeje, trójwymiarowe najszybciej. Mnie to jakoś nie przeszkadza i w remastery gram z przyjemnością (w pierwsze dwa, trójka mnie męczy), szczególnie że jest teraz do wypożyczenia za darmo razem z Journey. Tekstury aż tak o dziwo nie bolą, gorzej z geometrią. Nie znoszę auto-aim bo nie wiem kiedy popełniam błędy, a kiedy algorytmy i w trójkę ciężko mi się gra z tego powodu (a nie sądzę abym się auto-zasugerował mając w pamięci "oryginalny U3"). Swoją drogą to mogliby w remasterach dać wybór czy chce się klasyczny gówniany celownik pusty w środku, czy normalny (kropka, krzyżyk itp.).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.