Jump to content

Jet Set Radio


Guest

Recommended Posts

Gra ma pojawić się 18/19.09 na XBLA/PSS. Bogatszy niż w pierwowzorze OST, nieco podciągnięta do dzisiejszych standardow oprawa, zapewne rownież trofiki i co najważniejsze - hektolitry miodu! Czekacie? Myślę, że chyba każdy fan serii tak.

 

2012-03-03_jet-set-radio-hd-2012-hd_2.jpg

Link to comment
  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

http://www.edge-onli...adio-hd-review/

 

"Sega potraktowała JSR z szacunkiem, przerzucając go w 1080p i dodając kamerę pod prawą gałką, ale to nie jest idealna konwersja. Niektóre tekstury i fragmenty tekstu nie przetrwały portu, rażąc w - poza tym nienagannym - wyglądzie gry. Jako rekompensatę mamy dołączony dokument rzucający światło na proces powstawania gry. Wywiady z twórcami ujawniają informacje, które potwierdzają status gry jako kulturalnego i growego wydarzenia.

 

Powrót w HD jest tą samą niepokorną wobec trendów grą, przypominając, że oryginalność i pasja zachowują urok, gdy inne rzeczy blakną, i że takie skarby są warte odświeżania."

Edited by ogqozo
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ogralem demo i przypomnialy mi sie czasy jak spedzalem godziny przy Dreamcascie i tej kapitalnej grze - ta muzyka, gameplay i grafika - mistrzostwo.

Graficznie cell-shading nadal wyglada dobrze, bardzo fajna gra - jesli ktos nie gral to polecam, MEGA gierka !

Edited by saptis
Link to comment
  • 1 month later...

Miałem okazję pograć w Jet Set Radio i uważam, że jednak nie jest taką gratką, jak by nostalgia podpowiadała. To faktycznie ta sama gra podbita do HD. Wygląda więc może troszeńkę schludniej, ale nic poza tym za bardzo nie zmieniono. To nie jest jakiś remake w stylu Twin Snakes, który byłby na miejscu, ponieważ już JSR Future (sprzed dziesięciu lat!) miało wiele udogodnień w rozgrywce, np. lepsze sterowanie. To tutaj jest zaś nadal jak w oryginale, dość toporne. Także ilość niepotrzebnego czekania i powtarzania nie została zmniejszona.

 

Niestety JSR Future jest chyba nadal dostępne tylko na pierwszego Xboxa, czyli mało wygodna opcja. Można sprawdzić JSR jako klasykę i nadal całkiem ciekawą grę, ale osobiście jestem zaskoczony, jak kiepsko się zestarzała. Mimo wszystko esteci powinni być nadal zachwyceni - na tle dzisiejszego mainstreamu gra jest w sumie ładniejsza, niż w 2000 roku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...