Jump to content

Rain


YETI

Recommended Posts

  • 1 year later...

Mam wrażenie, że cały czas pokazują sam początek gry, nic więcej. Gra wygląda ciekawie, pomysł na rozgrywkę dobry, aczkolwiek przydałoby się demo. Mam nadzieję, że im dalej tym jest bardziej rozbudowana i nie będzie trwać 2h.

Link to comment
  • 1 month later...

Fajna gierka z dobrym klimatem. Dużo deszczu. Kupiłem dziś po obejrzeniu kawałka na YT. Szkoda że jak zwykle brakuje platynowego pucharka. Ale wracając do gierki - rzeczywiście jest tu coś z Ico. To gierka dla fanów bardziej artystycznego podejścia. Bardzo mi się spodobało nawiązanie do

Metal Gear Solid. Nasz chłopek może się bowiem chować do metalowych szafek.

Generalnie biegniemy za dziewczynką którą co jakiś czas widzimy przed sobą. Musimy uważać na potwory, przemykać po cichu albo prowokować je by rozpędziły się w naszym kierunku i zniszczyły jakąś przeszkodę. Taka skradanka w deszczu. Zagadki proste, ale ze dwa razy dłużej myślałem. Jestem w połowie, jutro skończę i zacznę od nowa, bo przy drugim przejściu pojawiają się znajdźki. Miasto jest super, zwiedzimy też starą fabrykę i kościół. Graficznie szału nie ma, ale tutaj pierwsze skrzypce grają oprawa artystyczna i dźwiękowa. Czy warto wydać 49zł? Moim zdaniem tak, pod warunkiem że się lubi takie małe i krótkie cudeńka.

  • Upvote 3
Link to comment
Guest Kasias

Zaliczone. Nie ma się co oszukiwać - gierka rozczarowała. Ot, taki samograjek na 2 h z prościutką historyjką, zerowym poziomem wyzwania, ze średnią puentą. Z "mniejszych" gier z PSN rozklepałem ostatnio The Cave i tam naprawdę można było się pobawić, a tutaj? Journey klasy B - znacznie mniej atrakcyjnie wizualnie, z mniej charakterną muzyką. 6/10 - poczekajcie aż będzie w Plusie albo stanieje (co pewnie prędko nie nastąpi).

Link to comment

Jak dla mnie gierka bardzo fajna i klimatyczna. Na plus świetny soundtrack i przyjemny gameplay - Chociaż ostatnie 2 etapy dodane tak jakby na siłę - No i  rozczarowuje zakończenie, przynajmniej w moim odczuciu. Mimo wszystko dla fanów pierdołek typu Journey, czy Flower jest to pozycja obowiązkowa.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...