Jump to content

YETI

Użytkownicy
 • Content Count

  12954
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

YETI last won the day on January 14

YETI had the most liked content!

Community Reputation

7253 Diamentowy Pies

About YETI

 • Rank
  bezbek i klap 2016

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://
 • ICQ:
  0
 • GG:
  16159211

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Bełchatów, miasto lidera :)
 • GamerTag:
  YETI PL
 • PSN ID:
  pokrytysniegiem

Recent Profile Visitors

21840 profile views
 1. Oficjalnie powiedzieli, że gry nastawione na multi potrzebują więcej graczy i będą się pojawiać też na pc. Weźmy EA i ich duży sukces z Apex. Gra za darmo, gdzie hajs robi się na skorkach itp duperelach. Także brak multi w TLoU2, gdzie było ono oficjalnie zapowiedziane i wydanie tego jako osobny tytuł, a wiadomo że ND nad tym pracuje. I napisze to jeszcze raz, nie zdziwi mnie wiadomość, jeżeli model biznesowy będzie taki sam, jak przy Apex czy Fortnite.
 2. YETI

  The Last of Us Part II

  Stawiam na Frakcje, gra oparta o multi TLoU. Sony wspominalo, że gry nastawione na multi będą pojawiać się również na pc (Predator), aby dotrzeć do jak największej liczby graczy. Nie wykluczone, że będzie to tytuł darmowy, sukces Frontain czy Apex zrobił swoje.
 3. Wszystkie plotki zebrane w jedno miejsce, nie zdziwie się jak pewna cześć się sprawdzi. GG pracuje nad trybem multi, może i do Horizon 2, ale stawiam na jakiś fps (ludzie zatrudnienie od R6 Siege) San Diego, ci od MLB, a nie to nowe studio, według różnych przecieków pracują nad tytułem nastawionym na multi. Plotki o Socomie również pojawiały się niehednkorotnie. Ratchet, Demons i GT7, to raczej pewniak, tylko że nie wiadomo kiedy te pewniak wyjdą. Trochę o wstecznej. Dokument, pod którym podpisali się David Simpson ze studia Naughty Dog i Mark Cerny, czyli jeden z głównych inżynierów japońskiego koncernu, zakłada, że PlayStation 5 będzie funkcjonowało w dwóch trybach. Pierwszy przewidziano dla produkcji powstałych z myślą o nowym urządzeniu. W przypadku, kiedy konsola wykryje, że użytkownik uruchamia grę z „poprzedniej wersji sprzętu”, aktywuje wariant „kompatybilności”. Opcja obniży wydajność platformy - najprawdopodobniej do poziomu z PS4. https://www.eurogamer.pl/articles/2020-01-17-ps5-z-odrebnym-trybem-wydajnosci-dla-wstecznej-kompatybilnosci-sugeruje-patent-sony
 4. YETI

  Cyberpunk 2077

  Co z nią nie tak? Dobra wiadomość, początek roku i tak jest obwadowany grami, a CP2077 ogra się już na PS5.
 5. YETI

  God of War

  Chyba że przelozą premiera samej konsoli gdzieś do 2022.
 6. I to są prawdziwi gracze, w których płynie błękitna, sonowska krew.
 7. Wczoraj odpaliłem na hardzie, zombiaki po 5-6 pocisków, nawet w głowę, dwa ugryzienia i game over, ominąć też nie jest łatwo, bo mają sporo zasięg. Nie pamiętam jak było w oryginalne, ale lekko nie jest.
 8. YETI

  Mindhunter - Netflix

  Z aktorami rozwiązano kontrakty, straszna lipa.
 9. Prezentacja nowej generacji? Oczywiście że wolne, okna umyte, w koszuli i kakalko. Kiedyś na każde e3 czy większą premierę brało się wolne, piękne czasy. W tym roku pewnie tylko na TLoU2.
 10. Młody Sully, to byłoby coś. Chyba jakieś lata 60.
 11. Czwórka sprzedała się najlepiej z całej serii, więc kolejna część zapewne powstanie. Sony w tamtym roku utworzyło nowe studio w San Diego, obecnie nawet nie znamy nazwy. Wiadomo tylko tyle, że pracuje tam sporo osób, które wcześniej pracowały w Naughty Dog. Plotki mówią, ze tworzą nowe Uncharted.
 12. Plotki chyba się potwierdzą, pokaz PS5 w lutym.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.