Jump to content

rodi84

Użytkownicy
 • Content Count

  576
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków

Recent Profile Visitors

969 profile views
 1. rodi84

  Knack

  Moim zdaniem jedynka fajniejsza od dwójki. Ale nieco trudniejsza. Graficznie bardzo podobna.
 2. rodi84

  Horizon: Zero Dawn

  Mam pytanie. Czy edycja kompletna posiada kod na dodatek? Czy jest na płycie?
 3. rodi84

  Horizon: Zero Dawn

  Kupiłem kompletna edycje. Odpalam i nie widzę w menu, dodatku. Czy da się go jakoś odpalić samodzielnie?
 4. rodi84

  GRID

  A trasy ? Możesz coś więcej o nich napisać?
 5. rodi84

  GRID

  Hej gra ktoś? Ponoć model jazdy przypomina nieodżałowanego DriveClub. Grafa też ponoć dobra. A jak z kariera dla single? Długa?
 6. Rozumiem, ale nie odniosłeś się do jakości recenzji. Nie mówię, ze wszystkie, ale spora część z nich jest napisana bardzo ogólnie, wręcz pobieżnie. Brakuje mi tutaj głębi, jakby autor zrobił to na odwal się, byleby oddać tekst. Nie ma tej chemii między autorem, a czytelnikiem, przynajmniej w moim odczuciu. Dodatkowo, jak wspomniałem wcześniej nie raz miałem wrażenie, jakby autor grał na jutubie i na szybko pisał tekst. Niektórzy nawet wypisują bzdurki, które totalnie nijak maja się do faktycznego stanu gry. Roger, pismo jest ok, ale chciałbym aby było bardzo ok. Zróbcie ankietę, zastanówcie się co dalej i wytoczcie działa, bo konkurencja przynajmniej jeżeli chodzi o jakość recenzji jest już przed wami. Trzymam kciuki za zmiany, bo kto się nie zmienia, ten stoi w miejscu, albo co gorsza, cofa się.
 7. Zdecydowanie trasa Spyro, to narazie najsłabsza nowa lokacja.
 8. Panowie, kilka moich spostrzeżeń odnośnie PSX Extreme. - Zgodzę się, ze papier powinien pachnieć mniej intensywnie. - Zauważyłem, ze sama jakoś papieru również słabsza. Szybko się wyciera i niszczy. - Jakoś tekstów. Wydaje mi się, ze niektóre osoby grają w gry tylko przez chwile, lub na jutubie. Już któryś raz z kolei to wychodzi podczas czytania. Nie chce porównywać jakości tekstu do innych czasopism, bo czytam psx i cdaction, ale w tym drugim recenzje wydają się takie kompletne, pelne, natomiast w psx potraktowane na szybko i trochę po macoszemu. Sorki, ale takie mam spostrzeżenia. Moze warto zastanowić się, czy nie podnieść ceny psx i zwiększyć ilość miejsca na recenzje? Dlaczego tez nie przebudować trochę pisma. Jest sporo tematów w psx, które interesują coraz mniej, nie pisze tego tylko i wyłącznie w kontekście mojej osoby. Jestem z wami od początku, ale dlaczego nie isc z duchem czasu i nie spróbować wprowadzić czegoś nowego? I znowu jak dla mnie, działy takie jak filmy, komiksy, konsolometry to już przeżytek. Wolałbym jakiś zrentgen, albo obszerniejsza recenzje, a nie koniecznie interesuje mnie ocena filmu wystawiona przez Sobka. Sorki za szczerosc, ale chce dla was jak najlepiej.
 9. Jak bede mial dziś chwile to pomogę
 10. rodi84

  Mortal Kombat

  Myślisz, ze gdy wyjdzie nowa generacja, to będzie im się opłacało wspierać mk11 na starej?
 11. rodi84

  Mortal Kombat

  Jokera i Terminatora musieli dodać, bo w tym roku wychodzą filmy, którym flaguje WB. Dziwi mnie jednak fakt, ze ostatni dodatek otrzymamy dopiero w połowie marca. A później zapewne drugi i ostatni season pass z Fujinem, Sheeva, Ashem i pewno jednym bohaterem z MK i kolejnymi crapami z innych serii. Raczej nie spodziewałbym się już Raina, Reptile, Milenki i reszty kultowej wiary.
 12. Grand prix wymaksowany. Mogę skupić się na próbach pokonania oxide station. Czytałem w sieci, ze postaci różnią się między sobą - chodzi o te same klasy. Czy to prawda?
 13. Oxide Station to jakaś masakra. Nawet nie mogę odblokować ducha N Trophy:(
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.