Jump to content

rodi84

Użytkownicy
 • Posts

  598
 • Joined

 • Last visited

Reputation

40 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków

Recent Profile Visitors

1246 profile views
 1. To może ja dodam trochę od Siebie na temat odświeżenia PSX EXTREME. - Może wypadałoby wprowadzić kuchenne rewolucje? Roger, zrób jakaś ankietę: - newsy okej, ale należałoby dodać coś dodatkowego, nie tylko w formie krótkiej notki? Wymyślić jakąś inną formułę ich przedstawienia? Bo obecnie to ziew. - kącik Mazziego i Kroolika - czasem wydaje mi się, że informacje dodawane są na siłę - Jak nie ma nic ciekawego, to po prostu ich nie publikować? Zrobić jakieś zastępstwo? - konsolometry - tutaj też wypadałoby je trochę odświeżyć, bo takie suche teksty Zaxa plus krótka zapowiedz - moim zdaniem do zmiany. - Zapowiedzi i playtesty - ok - Temat numeru (Kurczę, raz jest fajny i ciekawy, a raz to totalna zapchaj dziura) wiem, że nie wszystko musi ciekawić akurat mnie, ale tutaj też proponowałbym jakąś formę odświeżenia. - Recenzje (czytam zarówno PSX jak i CD Action i akurat w mojej opinii recenzje u konkurencji są o wiele lepsze) Recenzje w CD Action są bardziej szczegółowe, konkretne i dostarczają naprawdę masę ciekawych informacji na temat gry. W PSX od jakiegoś już czasu widzę spadek formy. Recenzje pisane są, bo muszą być i tyle. Czasem natknąłem się również na takie, gdzie ewidentnie ktoś albo pograł 5 minut, albo oglądał na YT. Może poza Piechotą - gość faktycznie ma jeszcze zapał:) Zatrudnijcie nowych ludzi - stara gwardia musi odejść:) Ja wiem, że recenzje są w sieci, na YT, ale mimo wszystko chciałbym wyższej jakości tekstów w Szmatławcu. Jestem również za tym, aby recenzje były dłuższe, bardziej szczegółowe i ogólnie lepiej napisanie. Mogłoby ich być również więcej (szczególnie tych mniej znanych gier) - Publicystyka jest okej, ale często mamy również takie zapchajdziury jak w ostatnim numerze temat - Wiedzmińska Stal - nuda. - Retro - Teksty Pana Łukasza są może i ciekawe, ale do mnie totalnie nie trafiają, bo często skupiają się na osobach mało ciekawych (ostatnie teksty szczególnie) Warto zastanowić się nad zmianą. - Kącik Myszaq - moim zdaniem do wywalenia niestety - Kącik filmowy - również do wywalenia (szkoda stron) - Komiksy są okej, mogłoby mieć nawet dodatkowe strony względem wyżej wymienionych. - Kąciki indywidualne okej, aczkolwiek nie lepiej byłoby wprowadzić jakaś cykliczność? Raz pisze Walkiewicz, raz HIV itd? - Graczpospolita - za wywalenia Może czas również na zmianę szaty wizualnej magazynu? Jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy, to dam znać.
 2. rodi84

  Ghost of Tsushima

  Może będą bundle? Albo używki, ale pewnie dodatek w formie kodu.
 3. Przydałoby się jakieś odświeżenie formuły magazynu. Coś na kształt tego, co powoli ale konsekwentnie i z pomysłem wprowadza CD Action. Moja opinia jest taka, ze należy zastanowić się nad sensownością kącika filmowego oraz wypocin Myszaqa. Ile osób tam naprawdę to czyta? Można pokusić się też o dłuższe recenzje tytułów bardziej niszowych. Może zostanę zhejtowany, ale podkreślam to moje zdanie, do którego mam prawo. CD Action na obecna chwile prezentuje lepsza jakoś recenzji. Są bardziej szczegółowe. Dowiaduje się z nich rzeczy, o których w psx po prostu się nie wspomina. Serio polecam porównać teksty nawet tych większych gier. Dodatkowo tutaj znowu podkreślam to jest moja opinia, nie raz natrafiłem w recenzji psx na recenzje, gdzie dałbym sobie uciąć, ze redaktor albo pograł 5 min, albo oglądał na yt. Panowie, zmiany są okej i warto je wdrazac. Do Psx mam ogromny sentyment i liczę na lepsze. Ps to nie tylko moja opinia.
 4. Gdzie można kupić PSX w wersji PDF. Najnowszy numer zawsze?
 5. Czy gra na ps5 wyglada i działa dobrze?
 6. Jak ta gra wyglada na ps5? Są jakieś opcje graficzne do wyboru?
 7. A grał ktoś na ps4pro/ps5?
 8. Czy w środku jest kod na wersje remastered i w tym kodzie zawarte sa już dodatki do tej wersji? Dajcie znać.
 9. Tez mam status o przygotowaniu wysyłki w mm plus list.
 10. Oki czyli kupując giere za 349 mam cyfrowa wersje remastera z dodatkami plus fizyczna wersje moralesa?
 11. Wiadomo, czy pajęczek w wersji kompletnej na ps5 będzie miał wszystko na płycie? Czy trzeba będzie wpisywać kody i pobierać dodatki z sieci? Czyli używka nie będzie za wiele warta.
 12. Dzwoniłem wczoraj do MM i pytałem o preordery. Gość mnie zapewnił, ze moja konsola ma się dobrze i na 99% dostanę ja 19.
 13. Stawiam 549 za wersje z napędem i 449 bez. Jest taki hype na piątkę, ze Sony może sobie pozwolić na taki ruch.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.