Skocz do zawartości

Szukam gry na psx


k4Zz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z wyszukaniem jednej gry z mojego dzieciństwa sprawa jest taka że poprostu chciałbym jeszcze raz w to pograć na emulatorze a nie znam nazwy gry moge ją jedynie opisać (moge się w szczegółach pomylić)

opis: Bohater gry z tego co pamiętam przypominał szczupłego wysokiego kota o brązowej skórze, i jeszcze jego taka cecha szczególna miał charakterystyczną fryzurę coś co przypominało taki wachlarz na głowie, pamiętam również że pierwsza misja była wykonywana w piramidzie lub katakumbach pamiętam jeszcze że nasz bohater wstał z grobu(tej informacji nie jestem pewien)... i że ten nasz bohater mógł przyzywać potwory pierwszy zdobyty potwór był żółty i malutki i pluł kwasem chyba (tak to wyglądało) i w dalszej częście gry był jeszcze taki trójnogi potwór z jednym okiem... A i jeszcze zapomniałem dodać na początku że ten bohater za uzbrojenie używał kuszy na ramieniu. Proszę o pomoc z waszej strony

 

Edit:Dodam jeszcze że samo menu gry wyglądało jak jakieś katakumby, a gdy wybierało się opcje wczytania gry to pojawiał się na środku ekranu jeden ze stworów które można przyzwać w trakcie gry GRA NA PSX

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...