Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

-weź na początek Long Sworda

-nie walcz z Plesiothem

-walcząc z Lagombi używaj lockowania i centruj na nim kamerę używając L

-powoli, wolniej niż w dark souls

-obserwuj przeciwnika, naucz się jego ruchów

 

Demo jest chu,jowe, bo rzuca ciebie od razu na głęboką wodę. Z królikiem walczysz po 20 godzinach, Plesioth to końcowa bestia z Low Ranka. Początek gry jest o wiele bardziej przyjazny. A w czwórce to już w ogóle.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dobra, dzisiaj wieczorkiem odpalę i spróbuję jeszcze raz (i tym razem przeczytam tutoriale :reggie:). Może po prostu nie załapałem "oćochodzijakby". Nie oczekiwałem jakości walki niczym z gry Platinum, ale dla mnie to wyglądało za sztywno i nieintuicyjnie. A wiedzcie, że ja jestem baaaardzo tolerancyjny jeśli chodzi o animację i kontrolę bohatera.

Odnośnik do komentarza

NIe dziwie się Figaro. Jak miałbym właśnie tą jakże zacną serię oceniać po demie wrzuconym na eShopie to bym się bardzo zastanawiał czy warto. Tak jednak ponad 300h spędzonych przy Trójce na Wii (i ogólna podjarka od pierwszej części jeśli chodzi o wstawki CG), sprawiają iż nie mam wątpliwości że jest to jedna z najlepszych marek growych ever i powoli odkładając na New 3DS'a nie mogę doczekać się 4-rki Ultimate. Swoją drogą Capcom przebąkuje ostatnio nt. wersji HD na Wii U (ankiety itp.) tak więc tą wersją tym bardziej bym nie pogardził 9kto wie może E3 coś nam powie).

Odnośnik do komentarza

A ma to sens grać offline? Bo może nie widzę tego "czegoś" bo nie gram online.

 

 

W singlu spędziłem 120h więc na penwo jest (a mówię tutaj o Tri a nie Ultimate). Tak jak kolega ragus napisał, demo ssie i niepotrzebnie wrzuca na głęboką wodę. Przy pełnej wersji zmieniłbyś zdanie. Zresztą skoro masz 3DS'a to weź sobie na niego nawet Ultimate'a 3-jkę, chodzi teraz za max. 80 bo 4-rka się pojawiła (choć jakbym miał 3DS'a to 4-rka niszczy 3-jkę na każdym kroku).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...