Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

drogi dunpealu nigdy nie byla. dziekuje dobranoc.

 

(null)

 

Jak rozpisywanie supli :P

 

Litwin wal na priv bo rozumiem ze chodzi ci o moje pytanko ktore dalem w spartakusie:) jak napisalem dla mnie to czarna magia wiec jak mozesz to dawaj na priv z poradami bo ja cale zycie bylem naturalny chlopak wiec o suplach nie mam bladego pojecia. PS. aczkolwiek po jednym z tych (podejrzewam ze po GH Max) jest jeden side effect...fajfus caly czas sie rwie do boju ku uciesze zony:D:D

Odnośnik do komentarza

Aż muszę to napisać bo Zaq ma padnięty laptop :)

 

Wczoraj gramy z Zaqiem w heli a pan Litwin z jeszcze jednym atakują nas myśliwcami i co chwilę robią na nas rajdy. Nagle idealnie lecą na nas pod kątem 30 stopni, ZAQ odbija w dół i pan Litwin z drugim myśliwcem pięknie wybuchają po zderzeniu ze sobą :)

Chwila bezcenna ;)

Odnośnik do komentarza

lol :P Może i tak to wyglądało,na tak super zaplanowane z waszej strony,po prostu kolo był głupi i zamiast sprawdzić gdzie jest R3 po prostu wpakował się we mnie i was ciągle nie atakowałem,raz co kolo się o mnie rozbił i raz podczas naprawy,bo miałem durną drużynę,która nie umiała zrobić przewagi w powietrzu.Wolałem polować na czołgi,dopiero jak zobaczyłem że macie za dużo killi,to się wam bliżej przyjrzałem :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

lol :P Może i tak to wyglądało,na tak super zaplanowane z waszej strony,po prostu kolo był głupi i zamiast sprawdzić gdzie jest R3 po prostu wpakował się we mnie i was ciągle nie atakowałem,raz co kolo się o mnie rozbił i raz podczas naprawy,bo miałem durną drużynę,która nie umiała zrobić przewagi w powietrzu.Wolałem polować na czołgi,dopiero jak zobaczyłem że macie za dużo killi,to się wam bliżej przyjrzałem :P

 

Oj tak zauważyliśmy twoją obecność w powietrzu :) choć raz dałeś się nabrać i poleciałeś za zaqiem a ja na działku przeciwlotniczym, następnie uszkodzenie i zaq Cię dobił.

 

Zresztą i tak naszym głównym wrogiem w powietrzy jest niejaki Puciol

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zaq-a to chyba ze 2 razy zestrzeliłem,ale zdążył uciec,a tamtą sytuację pamiętam.

Tez cie 2 razy z heli zestrzelilem i mi uciekles ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dunpeal

Napisałeś w jednym poście tyle głupot, że nie wiem od czego zacząć. Przy okazji obraziłeś mnie i jak sądzę Danielskiego oraz mniejszości seksualne, które zwiesz ciotami. :) Nie wiem ktoś ty i pod jakim nickiem grywasz więc raczej nie będę się odwdzięczał pięknym za nadobne... No to lecimy...

 

Spróbuj kiedyś, zamiast przepisywać formułki, zabić chociaż 3 kolesi jednym strzałem z bliska...

Nie no skilla ci przybyło, bez dwóch zdań.

 

Poczytaj dokładnie co napisałem bo to żal prostować - w życiu mi się to nie przytrafiło ubicie 3 czy nawet 2 kolesi jednym strzałem...

 

A na serio to nie zastanawia cię to, że nie ogarniałeś normalnych pukawek (takich których używa 90% graczy) i dopiero przy masie zacząłeś czesać dobre wyniki?

 

Skąd ten kretyński pomysł, że nie ogarnąłem innych pukawek i dopiero przy MASS zacząłem mieć wyniki?

http://battlelog.bat.../216401239/ps3/

Masz tu przecież moje statsy więc z łatwością zauważysz (chociaż nie - TY możesz tego nie ogarnąć bo to 5cyfrowe liczby są, więc jednak wytłumaczę), że ogarnąłem każdy typ broni, każdej klasy i przy około 15k fragów te 350 fragów MASSem to jest kropla w morzu a moje k/d ratio nie drgnęło nawet od dnia 28.04 kiedy po raz pierwszy użyłem MASS + strzałki

Przy okazji wymień jakie to są te normalne pukawki... Albo łątwiej Ci będzie te nienormalne wymienić - jak wolisz

 

Primo - ludzie nie są nieomylni, dice też nie jest i popełania błędy. Mass jest zbugowany i to jest fakt. Pytanie tylko, jakim graczem jesteś. Czy jesteś ciotą, która zrobi wszystko, by mieć dobre ratio, czy też jesteś graczem, który wie, jaka broń jest ,,be" i granie taką bronią = no fun. No bo jaki może być fun z tego, że ma się handicap podczas meczu. To tak jakby bić niewidomego. Jeśli jesteś z tych, którym daje to radochę to współczuję.

 

przyjmuję wyrazy współczucia... twój podział graczy na cioty i nie-cioty powinien zostać uznany za oficjalny i jedyny słuszny... chociaż mnie wydaje się, że jestem po prostu kolesiem, który lubi wypróbować każdą możliwość grania i przy okazji częściej zabija niż ginie oraz częściej wygrywa niż przegrywa...

 

Poza tym, nie wiem w jakim klanie grasz, czy będziesz grał ligę, ale jeśli tak, to radzę ci nie przyzwyczajać się zbytnio do tej pukawki, bo będzie prawdopodobnie zbanowana. Tak na marginesie to fajnie, że jeszcze są na tym świecie ludzie (z ps3 liga), dla których liczy się balans i którzy z tej nobowskiej gry, chcą zrobić fajny tytuł do klanowego pogrania. Fajnie, że nie są łakomi na łatwe kille, by tylko podreperować swoje ratio i pozycję w tabeli na koniec meczu.

 

hahaha... BF3 nie jest grą klanową i na pewno chłopakom z Dice nie przyszło do głowy żeby w wersji na PS3 taką miała być... już widzę te klanówki 8 vs 8 na Kaspianie :D...

Moim zdaniem ludzie, którzy zajmują się klanowym graniem w BF3 na konsolach nieudolnie próbują dążyć do niedoścignionego ideału jakim jest PeCetowy CounterStrike kastrując tak rozbudowaną grą z podstawowych rozwiązań (shotguny, claymory itd, itp ale to temat na inną dyskusję...) co rzekomo ma jej nadać taktyczny posmak...

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dunpeal

Napisałeś w jednym poście tyle głupot, że nie wiem od czego zacząć. Przy okazji obraziłeś mnie i jak sądzę Danielskiego oraz mniejszości seksualne, które zwiesz ciotami. :)

Ty natomiast same mądrości piszesz. Nie wiem czy zrozumiesz sens tego zdania, ale na wszelki wypadek napiszę ci, że to ironia (takie moje małe nawiązanie do twojej wypowiedzi o rozumieniu cyferek).

 

 

Skąd ten kretyński pomysł

,,Kretyński" ? - o ja, a tak miałeś się nie ,,odwdzięczać pięknym za nadobne"

 

że nie ogarnąłem innych pukawek i dopiero przy MASS zacząłem mieć wyniki?

http://battlelog.bat.../216401239/ps3/

Masz tu przecież moje statsy więc z łatwością zauważysz (chociaż nie - TY możesz tego nie ogarnąć bo to 5cyfrowe liczby są, więc jednak wytłumaczę), że ogarnąłem każdy typ broni, każdej klasy

Gdy pisałem ,,ogarnianie broni" miałem na myśli umiejętność strzelania nimi, a nie wbijania śmiesznych gwiazdek. Twoje ratio dobitnie pokazuje, że jesteś co najwyżej przeciętnym graczem? 1.56 na BF3 szału nie robi.

i przy około 15k fragów te 350 fragów MASSem to jest kropla w morzu a moje k/d ratio nie drgnęło nawet od dnia 28.04 kiedy po raz pierwszy użyłem MASS + strzałki

To, że jak na razie nie drgnęlo ci ratio nie oznacza, że nie zmieni się to w przyszłości. Zresztą używanie tego zbugowanego gówna daje ci niesamowitą frajdę, a to już mówi o tobie, jakim typem gracza jesteś.

Przy okazji wymień jakie to są te normalne pukawki... Albo łątwiej Ci będzie te nienormalne wymienić - jak wolisz

M26 MASS, Usas przed patchem, Famas bo był OP i za kasę. Na małaych mapkach dorzuciłbym Dao czy Saigę. Pasi?

 

przyjmuję wyrazy współczucia... twój podział graczy na cioty i nie-cioty powinien zostać uznany za oficjalny i jedyny słuszny...

Cioty używjące bugów w grze, żeby było jaśniej i się zgadzamy.

chociaż mnie wydaje się, że jestem po prostu kolesiem, który lubi wypróbować każdą możliwość grania i przy okazji częściej zabija niż ginie oraz częściej wygrywa niż przegrywa...

Ja bym to poprawił: ,,(...)jestem po prostu kolesiem, który lubi wypróbować każdego buga, każdą możliwość grania by poprawić swoje wyniki, gdyż ledwo, ledwo częściej zabija niż ginie oraz rzadziej wygrywa niż przegrywa..."

 

Teraz ta wypowiedz jest bliższa prawdzie.

 

hahaha... BF3 nie jest grą klanową i na pewno chłopakom z Dice nie przyszło do głowy żeby w wersji na PS3 taką miała być... już widzę te klanówki 8 vs 8 na Kaspianie :D...

Moim zdaniem ludzie, którzy zajmują się klanowym graniem w BF3 na konsolach nieudolnie próbują dążyć do niedoścignionego ideału jakim jest PeCetowy CounterStrike kastrując tak rozbudowaną grą z podstawowych rozwiązań (shotguny, claymory itd, itp ale to temat na inną dyskusję...) co rzekomo ma jej nadać taktyczny posmak...

Tyle twoich śmiesznych teorii. Do CS nikt nie dąży. Przynajmniej ja nigdzie nie doczytałem na lidze haseł ,,zróbmy grę jak CS". To po pierwsze. Po drugie czy ,,nieudolnie"?. Tak, jasne. To, że tobie będzie brakować rozkładania niewidzialnych claymorów, nawalania z Usasa nie oznacza, że innym też będzie tego brakowało. Wejdź sobie na forum ligi i poczytaj sobie komentarze. Ludzie sami tego nie chcą (nawet twojego ukochanego massa mają w (pipi)e, bo wiedzą czym on śmierdzi). A jeśli jest do tego powszechna zgoda to o żadnej nieudolności nie może być mowy. Bo liga startuje. O nieudolnej próbie grania klanowego moglibyśmy mówić, gdyby ligi nie było.

No i sprawdzimy, sprawdzimy czy przypadkiem w lidze nie zagrasz, bo coś chyba w tym temacie pisałeś, że cie ciągnie do tego. Poczekam jak wystrtuje liga. Może będziesz widniał w battlogu w jakimś raporcie z klanówki, ale wtedy to będzie hipokryzja jak ch@j z twojej strony. Oczywiście z miłą chęcią podam taką informację na tym forum. Do tego czasu kończę tę dyskusję. Niech ,,bug" cię błogosławi przyjacielu.

Edytowane przez dunpeal
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tak jednym zdaniem na szybko tylko (dorwalem sie na neta na chwile i ledwo zdazylem nadrobic zaleglosci na forumie, a juz mnie żona goni):

 

@Dunpeal:

po pierwsze: wara od Kaczora oraz Danielskiego

po drugie: wypierd.alaj stad ze swoimi teoriami na jakies swoje mega pro klanowe forum

 

Jak Kozibinio napisal:

to gra i chodzi o to, zeby miec z tego fun- w taki czy inny sposob. Kazdy niech sobie gra jak lubi, a nie tobie osadzac, ktory sposob jest be a ktory cacy.

 

Tak samo mozna stwierdzic:

kazdy chcacy banowac claymory i shotguny to ciota, skoro nie moze sobie poradzic z noobami uzywajacymi ich i spada mu przez to jego mega pro ratio.

 

Dobra, spadam.

Edytowane przez tommi___t
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...