Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

ale tak czy inaczej trzeba najpierw na bf3stats.com statsy odswiezyc, zeby sie sygnatura zaktualizowala, tak?

 

Co do odgornego banowania uzytkownikow na stale, to tak dlugo jak czyjas tworczosc nie ogranicza sie tylko i wylacznie do trollowania, ja jestem temu przeciwny. Ew. czesciej krotkoterminowe bany za naruszenia mozna by przyznawac. Litwin jest tez jakas czescia tego forum- niech pisze, byle by z sensem i bez obrazania nikogo.

 

Edit:

Przez te wszystkie pierd.oly prawie bym zapomnial sie pochwalic:

 

wczoraj wieczorem w czasie meczu z Zaqiem na Ziba tower odstawilem najlepsza (najwyzej punktowana) pieprz.ona akcje w zyciu: 1223 punkty za pojedyncza obrone flagi A przed zlymi rosjanami (czy tam amerykanami- who cares :D ) przy pomocy M-TAR, G18c i granata :D FUCK YEAHHH!!! :D

 

Chmary wrogow atakowaly wchodzac od dolu tymi zewnetrznymi schodami, na zmiane podnoszac sie i ginac od wszystkiego, co mialem przy sobie, a ja czulem sie jak nie przymierzajac Kabotyn czy jakis inny pieprz.ony cyborg :D :D :D

 

MOC!!!!!!!! :D :D :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

hello... pisałem już, że mam dość mapek z dodatku :) ? wszystkie oprócz Ziby som gupie, wszystkie bronie popsute a przeciwnicy gupi i popsuci!!! gad demit! te mapy są zupełnie niezgodne z moją filozofią grania "light camper style"

a najgorsze jest to, że nie da się na nich grać z moją czułością pada ustawioną na 2-3 kreski od lewej! wszyscy mnie ruch.ają swoimi szotganami jak się mijamy w drzwiach :) bo zanim się obrócę to kontynenty się zdążą przemieścić... cholera. ..

Odnośnik do komentarza

Litwin, jak mam quity na twoim poziomie (7%) to mogę już z tobą gadać czy nie? Aha, zapomniałem, przecież ja nie mam wyglądu :rofl2:

 

Mendrek, prośba, może zrób temat w którym panowie będą sobie udowadniać kto ma dłuższego e-pindola, bo te napinki rozwadniają zacny temacik o naszym wspólnym graniu.

 

Back to topic.

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

Jak byś potrzebował jeszcze kogoś to z chęcją się dorzuce.
Odnośnik do komentarza

Litwin, jak mam quity na twoim poziomie (7%) to mogę już z tobą gadać czy nie? Aha, zapomniałem, przecież ja nie mam wyglądu :rofl2:

 

Mendrek, prośba, może zrób temat w którym panowie będą sobie udowadniać kto ma dłuższego e-pindola, bo te napinki rozwadniają zacny temacik o naszym wspólnym graniu.

 

Back to topic.

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

 

też chętnie się dołożę

 

muszę was pododawać do psn bo świecą tam pustki i czasem nie ma nikogo do gry

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

ja gdzieś za miesiąc zamierzam powrócić do lamienia na serwerach, będziecie mieli kogog zabijać :P bo puki co to bratu oddałem ps'a, więc miejcie wrozumiałośc jakbyście go spotkali :)gra odziwo jeszcze gorzej niż ja. A do tego czasu się zastanowie cz warto inwestować w dodatek (premium czy inny chuj) bo jak narazie to słsze tylko narzekania. Może tak powiedzcie kto śmiga na nowch mapkach (czy jest z kim grać) ?/

Odnośnik do komentarza

Litwin, jak mam quity na twoim poziomie (7%) to mogę już z tobą gadać czy nie? Aha, zapomniałem, przecież ja nie mam wyglądu :rofl2:

 

Mendrek, prośba, może zrób temat w którym panowie będą sobie udowadniać kto ma dłuższego e-pindola, bo te napinki rozwadniają zacny temacik o naszym wspólnym graniu.

 

Back to topic.

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

 

Chętnie się dorzucę, Pryx podeślij dane do wpłaty na PW

Odnośnik do komentarza

hello... pisałem już, że mam dość mapek z dodatku :) ? wszystkie oprócz Ziby som gupie, wszystkie bronie popsute a przeciwnicy gupi i popsuci!!! gad demit! te mapy są zupełnie niezgodne z moją filozofią grania "light camper style"

a najgorsze jest to, że nie da się na nich grać z moją czułością pada ustawioną na 2-3 kreski od lewej! wszyscy mnie ruch.ają swoimi szotganami jak się mijamy w drzwiach :) bo zanim się obrócę to kontynenty się zdążą przemieścić... cholera. ..

??? grasz na takiej czulosci??? O rany, nie myslalem, ze mozna trzepac takie wyniki na takim ustawieniu! Zwieksz to, Kaczor, a zobaczysz poprawe- ale tez nie na 70% czy 100% od razu. Ja gram na 50% i tak jest dla mnie optymalnie. Niedawno przypadkiem zwiekszylem na jakies 3/4 i tylko masakrycznie w beret obrywalem, nie mogac nikogo trafic, ale za jakis czas mysle, ze nieco zwieksze.

Ogolnie chyba wroce do planu zwiekszania o 1 kreske co 5 czy 10 godzin spedzonych z gra...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

bocian77, nogus30, dApo, hellspawnPL dzięki za chęć dorzucenia się na serwer. Nie zbieram kasy na zapas, najpierw pytam tych którzy składali się wcześniej, jak ktoś wypada, to szukam kogoś do uzupełnienia składu składkowiczów. Tym razem nie było problemów ze znalezieniem pełnego składu, ponieważ większość składa się ponownie, może będzie potrzeba dorzucić się do kolejnej składki, wtedy się odezwę.

Odnośnik do komentarza

hello... pisałem już, że mam dość mapek z dodatku :) ? wszystkie oprócz Ziby som gupie, wszystkie bronie popsute a przeciwnicy gupi i popsuci!!! gad demit! te mapy są zupełnie niezgodne z moją filozofią grania "light camper style"

a najgorsze jest to, że nie da się na nich grać z moją czułością pada ustawioną na 2-3 kreski od lewej! wszyscy mnie ruch.ają swoimi szotganami jak się mijamy w drzwiach :) bo zanim się obrócę to kontynenty się zdążą przemieścić... cholera. ..

??? grasz na takiej czulosci??? O rany, nie myslalem, ze mozna trzepac takie wyniki na takim ustawieniu! Zwieksz to, Kaczor, a zobaczysz poprawe- ale tez nie na 70% czy 100% od razu. Ja gram na 50% i tak jest dla mnie optymalnie. Niedawno przypadkiem zwiekszylem na jakies 3/4 i tylko masakrycznie w beret obrywalem, nie mogac nikogo trafic, ale za jakis czas mysle, ze nieco zwieksze.

Ogolnie chyba wroce do planu zwiekszania o 1 kreske co 5 czy 10 godzin spedzonych z gra...

 

Już prowadziłem eksperymenty :) ze zwiększaniem czułości... przesuwając się o jedną kreskę w prawo nie mogłem opanować snajperki typu M98B tak mi celownik "zapie.dzielał" :P To jakaś moja genetyczna skaza bo od czasów CSa preferuję tak dziwne ustawienia (konfig pada, obłożenie klawiatury na pc) że jak się tym pochwalę to się wszyscy śmieją :D

Czułości na 50% czy 75% nie zmienię na pewno bo kto wtedy chciałby ze mną grać? merson musiałby założyć nowe konto, kabotyn ze strachu przede mną chowałby się w kąciku i chlipał jak dziewczynka a wy chłopaki najzwyczajniej w świecie skasowalibyście mnie z friendlisty... :D po co to komu?

Odnośnik do komentarza

Back to topic.

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

 

Czasem wejde i pogram wiec jak mi ktos napisze gdzie i ile przelac to bedzie kolejna czesc skladki odfajkowana. Poza tym mam jakis sentyment do PSX Extreme ;p

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mam to sluchawki na uszach. Jeden dzieciak spi i nic go nie ruszy oprocz pobudki do przedszkola a drugi nie wraca nigdy przed polnoca albo nad ranem (impreza). Sluchawki potrzebuje jednak aby mnie zona jako tako tolerowala w nocy z moim graniem w salonie :).

Male wiec szanse abym sie odezwal. W grze musze sie domyslac co planuje druzyna albo samemu popindalac po mapie.

Jak bedzie potrzebna kasa do skladki to daj znac. Poki co bede sie wpraszal "na krzywy ryj".

Odnośnik do komentarza

miałem dziś niezły meczyk ale w połowie musiałem mykać :/ a tak dobrze się zapowiadało. grało mi się wyśmienicie zważając na to że w ostatnich dniach miałem niezły RAGE xD

 

a tu raport http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/52295985/4/285616190/

Odnośnik do komentarza

Litwin, jak mam quity na twoim poziomie (7%) to mogę już z tobą gadać czy nie? Aha, zapomniałem, przecież ja nie mam wyglądu :rofl2:

 

Mendrek, prośba, może zrób temat w którym panowie będą sobie udowadniać kto ma dłuższego e-pindola, bo te napinki rozwadniają zacny temacik o naszym wspólnym graniu.

 

Back to topic.

 

Kończy się wykup serwera (04.07) i czas na kolejną składkę. Zadeklarowali się (pogrubione zostały osoby które już wpłaciły 20 PLNów), jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o kontakt, poszukam zastępstwa:

Ja,

Kaczor,

Kozbinio,

Zielu,

Zaq,

Danielskii,

Gęsior,

Kuba85PL,

Voytec,

Kabotyn,

ASDanio (znacie chłopa, na forum się nie udziela, ale gra z nami często)

bocian77, nogus30, dApo, hellspawnPL dzięki za chęć dorzucenia się na serwer. Nie zbieram kasy na zapas, najpierw pytam tych którzy składali się wcześniej, jak ktoś wypada, to szukam kogoś do uzupełnienia składu składkowiczów. Tym razem nie było problemów ze znalezieniem pełnego składu, ponieważ większość składa się ponownie, może będzie potrzeba dorzucić się do kolejnej składki, wtedy się odezwę.

 

Kurna znowu się spóźniłem do kolejki...

Mimo to miej i mnie w pamięci jeśli zwolni się miejsce na fundatora :)

 

 

@Kaczorro

A na jakim padzie grasz? sixaxis czy ds3? Z doświadczenia wiem, że te pierwsze sixaxisy były badziewne. Jedno, że plastik z jakigo byly zrobione to tektura jakaś to dzialanie analoga też mają gorsze. Przynajmniej u mnie ds3 działa jakby płynniej.

 

PS. A działanie X[]/\O to już wogóle kpina, niby analogowe a skok mają zaj.ebiście krótszy niż w dualu z ps2. Pamiętam jak dziś, że w gt3/4 spokojnie można było gaz płynnie stopniować iXem, teraz to jest awykonalne chyba że metodą z PSXa czyli pulsacyjnie, szybciej lub wolniej hehehe

Odnośnik do komentarza

W ten weekend dojrzalem wreszcie do tego, zeby miec w doopie statystyki, zwlaszcza k/dratio. Od teraz gram radosny futbol: giwera w lape i naprzod, bez wzgledu na to, ile razy zdechne.

 

Ehehe, odkad zaczalem to wdrazac, to ratio... gwaltownie zaczelo mi spadac :D Ale- who cares...

 

Grunt, ze przygotowalem grunt pod dobrych kilka medali na double xp week- tylko to sie liczy :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...