Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

kurde kocham battlefielda.

1 killa z snajperki brakuje mi aby zdobyc trophy za 10 killi z kadej broni z dodatku.

widze goscia. Namierzam -> strzelam -> pojawia sie kill -> zwiecha xD

trophy nie wpadlo :D nie zaliczylo killa

Odnośnik do komentarza

Kurcze widzę, że nadal macie niesamowite ciśnienie na grę z @tommim na przedzie

Kozbinio, wiesz, jak to jest- jak juz meta (w tym przypadku 100 lvl orla) na wyciagniecie reki jest, to czlowiek dodaje gazu, zeby jak najszybciej dotrzec ;) Ja wczoraj juz na 21 lvl awansowalem- jeszcze tylko 79 i bede mogl poluzowac troche :D :D :D

 

Sorki tez, ze wczoraj nie dolaczylem, ale wykorzystuje ten double xp week i nabijam przygotowane w weekend medale (tylko wczoraj w jakies 1,5 h 4 czy 5 wpadlo :) ), a w tym momencie potrzebuje do tego innych meczy, niz wczoraj graliscie. Brakuje mi jeszcze 3 zwyciestw w DM (nie wiem, dlaczego, ale tych na mapach z ostatniego dlc nie wlicza), potem wbije na kanaly troche pospawac inzynierem, a potem moge do Was znowu dolaczac, zeby dalej przygwazdzac, mscic i wybawiac ;)

Odnośnik do komentarza

Gęsior... hehehehehe... igrasz z ogniem i w końcu się doigrasz :P

Na którym piętrze mieszkasz? :D Czy twoja PS3 ma skrzydła...?

 

Taaa...lot z balkonu najpewniej skończyłby się zgonem.

Zaq, bardzo dziękuję Ci za nominację mojego Bombla. Przekażę. Na pewno się ucieszy :)

 

Ps. sprzęt odnaleziony. Skitrany był w szafie. To co? Partyjka? :rofl2:

Odnośnik do komentarza

ehehehe, o kurcze, dobre :rofl2: a najbardziej to mnie ostatnie Ps. rozwalilo :rofl2:

 

ale uwazaj, Gesior- moja zona podobnie jak Kaczor stwierdzila, ze nastepnym razem na parterze bedziesz musial szukac konsoli ;)

 

PS: Biegalem wczoraj troche z shotgunami po kanalach na DM i musze przyznac, ze miales Gesior (i chyba Zaq)racje- MK3A1 to lekka kupa jednak... Ta pukawka wprawdzie doskonale sie nadaje do przygwazdzania (naprawde polecam do robienia baretek), ale jak czlowiek chce zabijac, to SPAS-12 np. duuuuzo lepiej mi sie sprawowal :) Jak sie przymierzy, to zazwyczaj 1-2 strzaly wystarczaja, zeby polozyc oponenta :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mnie typ wyrzucił dopiero po tym,jak się okazało że go zabiłem,dopiero wtedy zacząłem mu przeszkadzać,kolo z klanu CKS,z którym mam na pieńku od BC2.Po wywaleniu napisał ze jestem nie mile widziany,ale dziwne że jak mnie ubijał to mu to nie przeszkadzało :P

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/bbbrause/

Odnośnik do komentarza

Funkcja zrobiona pod mecze klanowe, obiecali, że ją zrobią i zrobili, mnie to mało interesuje. Niektórzy będą pewnie jeszcze narzekać, że nie da się wybrać broni którymi można grac. Tak wyglądają statsy po meczu: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/matches/view/2832654923123270525/ . Co ciekawe, jak się tworzy mecz to widać ping serwera, ja miałem coś około 200, zaq - 50.

 

Od kilku dni gram w tryby których nie ruszałem od paru miesięcy (ciągle był tylko Podbój, Podbój, Podbój): Rush, Squad DM, Squad Rush i powiem, że jak się nie patrzy na SPM i inne współczynniki to gra się mega miodnie, trzeba grać o wiele bardziej drużynowo, komunikacja nonstop, jak to mawia Danielski: Podobie mnie się to ;]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

olaboga czyzby Pryx przechodzil na ciemna strone mocy??:D jeszcze niech sie dowiem ze robi porzadna czarna robote jako admin (czytaj. wyrzuca tych co trzeba;))

ja za tydzien wracam bo rodzinka wpadla w odwiedziny wiec teraz albo cos 2ch ciupie z szwagrem albo zwiedzanie zielonej wyspy:D ciao i do zobaczenia za jakis czas ekipa!

Odnośnik do komentarza

może oprócz metra! to się mnie nigdy nie znudzi... ;d

Jak dla mnie metro spoko jest (jedna z ulubionych map, wiadomo), ale jednak Sekwanie do piet nie dorasta.

Problem z metrem jest taki, ze to praktycznie od poczatku do konca jeden tunel jest- czlowiek sie czuje jak tlok w cylindrze: albo w jedna, albo w druga strone sie przesuwa, w zaleznosci od tego, ktora bardziej cisnie.

 

Na Sekwanie jak nie idzie na C, to cisniesz A, jak nie idzie B, to walisz na D itd.- jest duzo wiecej opcji, mozliwosci. Dla mnie mapa prawie idealna- rozmiarem, iloscia graczy itd. Jedyne, co bym ew. w niej zmienil, to dal troche wiecej mozliwosci wyjscia z respy przy base rape.

 

e: zgadzam sie w pelni z Voytec- pomiedzy jeszcze bazar wchodzi :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...