Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

o ile sie nie myle to tutaj sa fragmenty gameplayu z nocnej mapki, i mały urywek z aftermach

http://www.youtube.com/watch?v=Td7-qdKLUws

 

 

 

 

 

(pipi) premium edition chyba bedzie kosztowac 60euro czyli z grubsza tyle co zwykla gra, a ma w sobie content za ktory my zapłacilismy 2 razy wiecej... kurfa

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

(pipi) premium edition chyba bedzie kosztowac 60euro czyli z grubsza tyle co zwykla gra, a ma w sobie content za ktory my zapłacilismy 2 razy wiecej... kurfa

Nie wiem z czym masz tutaj problem?Chce zachecic ludzi do kupna tyle. Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

No, jestem w koncu z powrotem :) Troche mi zajelo przebicie sie przez to, co napisaliscie w ostatnich dniach :)

Na sporym glodzie BF-owym juz jestem- do piatku trzeba jakos wytrzymac, ale na pt i sob w nocy sie szykujcie, Zaq, Kabotyn, Zielu i reszta ;)

 

Bedac w Pl zaopatrzylem sie w Uncharted 3 (nowki juz za stefkę chodza, a wymieniajac kilka starszych gier juz za trzy dychy wyrwalem :) )- w miedzyczasie trzeba bedzie przejsc tez...

 

pozdroweczka!

Odnośnik do komentarza

Nikt z kolegów nie jest chętny na trofea?/Platyne może? :P

 

Dużo osób ma,mimo iż mało bez ustawki.Ja w BC2 wbiłem sam,tutaj jakoś ciężko mi się zmobilizować.

 

No to szkoda, do platyny zostały mi dwa trofea a sam też mógłbym pomóc w innych komuś, cóż to nic :P Trzeba szukać dalej.

A w bfbc2 było łatwiej, czasochłonne było tylko zabicie 20 osób w budynku.

A jakie to trofea? Jeżeli z coopa, to spokojnie da się je wbić z randomami i to bez headseta. Zresztą - tak jak wszystkie. Nie taki diabeł straszny;)

 

W dziesiątkę oraz Ninja, sorry ale nie jestem masochistą żeby próbować szukać kogoś kto ogarnia. :whistling:

Odnośnik do komentarza

Uff, zrobilem wczoraj ostatnie 4 headshoty L96 do zadania (to byla prawdziwa droga przez meke). O dziwo na normalu, i to chyba nawet w jednym meczu (wczesniej potrzebowalem calego wieczoru i kilku meczy, zeby 6-7 zdobyc)- raz nawet 2 pod rzad z 50 i 52 metrow w ruchomy cel trafilem, szok! :D Tak sie wkrecilem, ze pozniej jak wrocilem do P90 i F2000, to mi nie szlo :P

 

Zastanawiam sie nad zrobieniem specjalisty L96- wie ktos, o co chodzi z tym headshotem z 350 m? Myslalem, ze normalnie jedno trafienie z tej odleglosci trzeba zaliczyc, ale w battlelogu mi na pasku postepu tego zadania pokazuje, ze mam zdobyte 29 z 350- nie kumam juz zupelnie... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
o co chodzi z tym headshotem z 350 m?

ja tez to rozumiem tak jak ty, czyli że conajmniej 350m headshot, powinieneś wtedy przy killu (tylko headshot) miec napis "marksman xxx metrów" , miałeś taki z liczbą ponad 350m?

to jest spory kawałek, wiec zwracaj uwage na napis marksman przy trafieniu, polecam założyć nóżki i lunete x12, i przyczaic sie na jednej z wielkich map typu caspian, khar island albo desert storm, jakas miejscowka z boku (albo na lotniskowocu)

 

ja z lotniskowca zrobilem swoj rekord 661 metrów, niestety po tej przerwie co mialem battlelog mi zgłupial i mi nie pokazuje tego ;(

Odnośnik do komentarza

@Litwin: Nie, to nie to na bank- mam nim dopiero 25.

 

@Yano: Na bf3stats mi pisze przy tym punkcie "29.44 of 350 meter head shot with the L96"- tak jakby po prostu zapisywal najdalszego zdobytego hs, ale to mnie tez dziwi, bo dostalem przy dwoch trafieniach wczoraj premie strzelca wyborowego (o ktorej wspominasz) 50 i 52 punkty, a myslalem, ze to wlasnie odleglosci, z ktorej nastapilo trafienie odpowiada... Nic sie tu kupy nie trzyma jak dla mnie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

nie patrz na bf stats, zobacz battleloga albo w samej grze

marksman jest powiazany wlasnie z odległoscia heashota, i u mnie zawsze działał dobrze, ale za to zauwazylem ze różne stronki potrafia sypać błedami i dziwnymi cyferkami

 

polecam wziac conqest albo rush na duzej mapie i stanac sobie 350m od flagi zobaczysz jaka mniejwiecej to odległosc (dosyc spora) , zeby nie strzelac niepotrzbnie ze 100m

Odnośnik do komentarza

Tommi - musisz zaliczyć killa z 350 metrów. To co ci pokazuje to najlepszy Twój dystans do tej pory z rozegranych spotkań odkąd pojawiło się zadanie.

 

Pryx - wczoraj się szarpało wybornie. Jestem tym bardziej podniecony, że wczoraj szalałem Frogfootem i oba co z tego wyszło - http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/60094178/4/228767929/. Nie wierze w to co widzę ;)

Rozpierniczyłem czołg z trzema lumpami, potem kolejny z dwoma, parę unieruchomiłem. Oł je bejbe!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...