Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Żołnierze, co z Wami?!?!

Jak tylko licznik przestal x2 nabijac, to nagle po wszystkich wszelki słuch zaginał :P

Wczoraj tylko we dwoch z Kabotynem musielismy walczyc...

Tommi bo jak byl 2x to wszyscy grali po 10h ;) 4 wychodzi dodatek i znowu wszyscy wroca. Taki z Zielem sobie meczyk z rana zagralismy http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/62606968/4/218807234/ zobaczcie ile osob ucieklo od przeciwnika :)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

dApo fajne ale mnie nikt nie przebije :) Zaq i inni byli wielokrotnie światkami...

 

1. Wielokrotne wyskakiwanie przez przeciwnika z heli i samolotów które cholernym nie trafem spadały na mnie

2. Na granicy kaspijskiej pod koniec rundy wieża mnie przygniotła

3. Rzucenie granatu który odbija się od słupa który wrócił do mnie oczywiście mnie zabijając

 

I wiele wiele więcej już nie zliczając ile razy przeskakując przez murek zabijałem się

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem sobie podsumować Double Xp :) A więc.

 

Od soboty do czwartku, bo w piątek 31 sierpnia nie grałem spędziłem

 

29 godzin i 18 minut :) na grze, aż nie wiedziałem że tyle grałem

 

Zdobyłem

 

4,977,800 punktów co daję mi 21,64 orłów.... Wooow ;)

 

Więc po tych statystykach mogę ogłosił że byłem dziwką Double Xp :cray:

Odnośnik do komentarza

SPM 2832

 

o w morde...

 

ja ostatnio tez swoje statsy podliczalem i wyszlo mi zaledwie:

18h 18min

1'482'730 pkt

SPM 1351

6,45 orla

 

a myslalem, ze ja jestem szmata double xp :P

 

Kurde, chcialbym to trzepac w takim tempie (zreszta Gesior tez wcale nie byl gorszy chyba)- kilka takich tyg. i setka by byla...

Grales pojazdy tez czy glownie CQ?

 

PS: Jak w pt-sob. wszystko do normalnosci wrocilo, to sie prawie zalamalem, jak to znowu powoli idzie (SPM ok. 670)... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dobra- teraz bedzie do rzeczy i na temat!

Czesto jak gramy swoja ekipa, to pojawia sie zamieszanie zwiazane z perkami- w skrajnych przypadkach i ze 3 osoby potrafia miec to samo, potem pojawia sie odwieczny problem pt. "Na co zmienic?". Proponuje ustalic teraz i tutaj, na spokojnie, optymalne zestawy perkow dla skladu, z uwzglednieniem roznych srodowisk, w ktorych trzeba przeprowadzac akcje ;)

 

Moje propozycje:

 

I. Walka glownie z udzialem piechoty (CQ):

1. Bieg

2. Przygwazdzanie

3. Oslona przed przygwazdzaniem

4. Granaty

 

II. Walka z udzialem pojazdow

1. Bieg

2. Ladunki

3. Przygwazdzanie

4. Kamizelka/oslona (mam pewien dylemat)

 

Piszcie, co myslicie- ew. wrzucajcie swoje propozycje. Mam nadzieje, ze szybko ustalimy co i jak, i niedlugo bedziemy funkcjonowac jak jeden dobrze naoliwiony mechanizm ;)

Odnośnik do komentarza

Jako, że zaliczyłem wczoraj powrót z banicji to wliczam się w ten "dobrze naoliwiony mechanizm" i podaję propozycje perków

 

mapy z dodatku CQ - bieg, granaty, przygważdżanie, redukcja przygważdżania

"małe" conquesty - przygważdżanie, redukcja przygważdżania, amunicja i kamizelka...

 

Szczerze mówiąc to jakoś nie potrafię określić skuteczności perków "przygważdżanie" oraz "redukcja przygważdżania" ale jakoś spokojnie się czuję jak ktoś w drużynie tego używa...

 

PS. Mechanizm nasz drużynowy/zespołowy już jest doskonale naoliwiony... tylko dlaczego każdy w charakterze smaru używa alkoholu???

Odnośnik do komentarza

1.Ammo

2.Przygwazdzanie

3.Redukcja

4.perk zalezy od przeciwnika i mapy bo na bazar teoretycznie,wiecej rakiet sie przydaje,ale w praktyce wsiada sie w 2 inzy do lav/btr i rakiet sie nie potrzebuje w 99% przypadkow.Kaspian to samo,jak dorywamy sie do pojazdow to przeciwnika czolgi szans nie maja.Kamilzelka daje tylko cos na claymore a tych malo kto uzywa na mapach z podstawki. Na 4 slot najbardziej pasowal byl perk sprint albo ladunki w przypadku gdy lav/btr jest niszczony w sek lub jakis rendom go ma i nie ogarnia.

Ja osobiscie przez nastepne kilka tyg cqc nie tykam bo po 2x xp mam dosc ;)

 

Ktos chetny na duze mapy wieczorem?(czlogi/heli/jety)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja moge zagrac wieczorkiem :)

 

btw Wlasnie odkryto ciekawa rzecz w plikach gry:

 

Jak wiecie przygważdżanie zwiększa rozrzut broni.

wartość o jaka zwiększa jest dla każdej broni inna!

 

zastanawialiście się jakim cudem szmaciarze biegajacy z m16 ubijają was tak łatwo?

 

wpływ przygwożdżenia na m16 wynosi równe = 0 !!

 

Pozdrowienia od Dice

 

ps. mam Score Per Minute -> 226 i gardzę waszymi Double Xp Weekend ;)

Odnośnik do komentarza

@Zaq, Kaczor:

moim zdaniem ammo jest tak naprawde zbedne- po pierwsze supporter w skladzie rozwiazuje problem (np. ja grajac piechota bardzo czesto go uzywam- moja ulubiona klasa obok szturmowca), po drugie (choc to akurat moze glownie mnie dotyczy ;) ) stosunkowo rzadko sie strzela i zyje na tyle dlugo, zeby faktycznie amunicji brakowalo :)

 

Bieg uwazam za to za niezbedny- znacznie zwieksza mobilnosc przez caly czas.

 

Ja dzis moze wbije, ale jesli juz to raczej na CQ (ew. Sekwane/Kanaly/Bazar).

Odnośnik do komentarza

ooo zakazana morda wrocila:) czas odpalic bf3 - byndziesz wieczorem panie Rockefeler;)?

 

Dyć... zjawię się na parę rundek... Tylko, że mam ambitny plan... khem... tego... no... pobiegać trochę, więc nie mam pewności czy dam radę wrócić po tym do domu - istnieje szansa, że skonam gdzieś w przydrożnym rowie a za tydzień przeczytacie o tym w gazetach...

 

Ja dzis moze wbije, ale jesli juz to raczej na CQ (ew. Sekwane/Kanaly/Bazar).

 

Ja raczej też... wczoraj jako pierwsza mapa wpadł mi Chark na jakimś polskim serwie i myślałem, że skonam z nudów - prawie nigdy tego nie robię ale w połowie rundy zaliczyłem QUITA :)

Tym bardziej, że coś czuję, że dziś to więcej będzie gadki niż grania w sensie stricte :)

Odnośnik do komentarza

Bo duze mapy to tylko 200% i min. z 1 osoba ktora mozna gadac. Kanaly,bazar,sekwana mozemy grac.metro i cq mi wychodzi bokiem ;) w sobote z Zielem na wake(5flag)gralismy 1h38m i ja sie nie nudzilem nie wiem jak Zielu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

@Zielu: ja Ciebie pytalem, nie Gesiora ;) (z nim calkiem sporo gralem na CQ, wiec wiem- z Toba sie troche rozmijalismy, bo wczesniej zaczynales i sie zawijales)

 

Wy macie ta komfortowa sytuacje, ze juz lvl wbiliscie- teraz mozecie robic cokolwiek, byle byl fun :) Przede mna jeszcze z 7-10 miechow ciorania, zanim dojde do tego statusu ;)

 

Metro mnie w(pipi)ia od jakiegos czasu i predko tam nie trafie- jak juz sie trafia wyrownane zespoly, to naprawde swietny mecz moze tam byc, emocjonujacy itd., ale na oko tak z 8 na 10 meczy, jakie tam rozgrywam, konczy sie wczesniej czy pozniej base rapem na jednej z druzyn, a to zaden fun nie jest (niezaleznie od tego, w ktorej jestes).

 

Z kolei duze mapy mnie nudza ostatnio lekko (mimo, ze pojazdy uwielbiam), dlatego z podstawki tylko na wymienione trzy mam ochote (dlatego tez mam pewne obawy co do AK- zobaczymy jak dlugo po wypuszczeniu bedzie sie cos dzialo na tych mapach).

 

Najlepsza akcja i adrenalina jest jakby nie patrzec na CQ- no i brak base rape'ow powoduje, ze caly czas cos sa jakies emocje.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...