Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

aha.... to nie lepiej pojsc do wojska / legii... bedziecie miel reality i jedno zycie... zycze powodenia i skupienia jak zabije was best player zwany PECH;) ps. gdybys gral z nasza ekipa tp wiedzialbys ze tutaj obowiazuje zasada luznych kaleson czyli gramy bez klanowej spiny;) dyscypline wprowadza czasem zaq czasem pryx i kaczor, ostanio gesior (szczegolnie po zdobyciu 100;)) gdy wszystko inne zawodzi wtedy bez skromnosci musze przyznac ze wszystkie uszy sa zwrocone w moja strone;)

 

po zwróceniu ucha w twoją stronę zaczyna się gra przez łzy, dosłownie :rofl2:

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Ehehe, no wlasnie tak cicho byles, ze zaczalem sie zastanawiac, czy to aby na pewno Ty :D

Spoko, ja doskonale rozumiem sytuacje ;)

 

Dzieki za gre wczoraj w ogole, pany- kurde, dawno takiego zayebistego wieczoru juz nie mialem, jesli chodzi o wyniki :) 10 zwyciestw w 12 meczach, chyba z 8x best squad, 1x 2nd mvp, 1x 3rd mvp, no i rekordowe 25-4 (bylo juz nawet 20-1, ale pod koniec troche zepsulem) :) az chce sie grac :)

 

e: Pryx, nie zdazylismy wczoraj pogadac, bo was z Gesiorem do przeciwnej druzyny wrzucilo- ponoc sie wynajem serwa konczy 02.10. Daj znac, co i jak z przedluzeniem. Ja oczywiscie tym razem znow sie pisze, tylko jutro wyjezdzam i wracam dopiero 28.09. Mozliwe, ze caly ten czas bede bez neta, ale deklaruje wplate- wez to pod uwage przy planowaniu jakby co.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

@Pryx i ekipa:) niestety zona delikatnie przykrecila mi wora i kazala sie pakowac. cale szczescie bo dzisiaj po 12 chlop przyjechal po klamoty i mogla byc chu.jnia totalna. Dzisiaj bede juz bankowo tyle ze bede gral na takim malym TV (prawie jak monitor ku.rwa) wiec moze byc ciezko

PS> nie wiedzie za ile moge puscic FAT'a 80tke? tutaj w Gamestop krzykneli mi 35 euro to ich wysmialem noz kurde liczylem ze chociaz 100wke dostane...

Odnośnik do komentarza

@Pryx i ekipa:) niestety zona delikatnie przykrecila mi wora i kazala sie pakowac. cale szczescie bo dzisiaj po 12 chlop przyjechal po klamoty i mogla byc chu.jnia totalna. Dzisiaj bede juz bankowo tyle ze bede gral na takim malym TV (prawie jak monitor ku.rwa) wiec moze byc ciezko

PS> nie wiedzie za ile moge puscic FAT'a 80tke? tutaj w Gamestop krzykneli mi 35 euro to ich wysmialem noz kurde liczylem ze chociaz 100wke dostane...

 

Na allegro sa po 350-400zl z grami.na ebay po 80-100euro,na adverts.ie +100 euro

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten http://battlelog.bat...er/DThreeTwo47/ koles co wczoraj tak za nami latal jest 30 na swiecie w kosach. Na mnie mial pecha bo wbijal mi kose ja klikam noz i to on ginie :D Gesior,ciekawe za co dostales minus od Litwina.

 

Jaki kutwa minus? Gdzie, co jak?

 

bede gral na takim malym TV (prawie jak monitor ku.rwa) wiec moze byc ciezko

To jeszcze skręć rozdzielczosc na min. i moze bedziesz napierd.alal jak Kabotyn na swoim starym crt 17" :D

 

Ubiegłeś mnie Tommi :) Dwóch Kabotynów to już przegięcie.

 

Dzisiaj jestem, ale pewnie bedę mocno kulawy bo idę na balet i bynajmniej nie do opery ;)

Miałem tydzień detoksu, Danielski mnie nie poznał a wręcz zaczął na mnie krzyczec, że mam zacząć pić bo nie idzie się dogadać więć idę dzisiaj przeczyścić rurę.

 

Mały oftop: nie wiem czy to znacie, ale ja płakałem ze smiechu. Przezcytajcie dokładnie całą stronę :rofl2: http://moto.allegro.pl/elddis-typhoon-gtx-zarejestrowana-i2637281809.html

Odnośnik do komentarza

Ten http://battlelog.bat...er/DThreeTwo47/ koles co wczoraj tak za nami latal jest 30 na swiecie w kosach. Na mnie mial pecha bo wbijal mi kose ja klikam noz i to on ginie :D Gesior,ciekawe za co dostales minus od Litwina.

 

Jaki kutwa minus? Gdzie, co jak?

 

Kliknij na 0 w Tym poscie z wczoraj (godz 14:15.)Ja ci dalem + dlatego nie widzisz.Ale jak klikniesz na 0 to zobaczysz - od L.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

odkąd wiem że zaq przykłada to"+" i "-" znaczenie będę to wykorzystywał.

 

Czy ktos zrozumial to zdanie? A co do reszty twojego posta,to po co szukasz zaczepki?Jest osobny,bf3-online jak nie chcesz czytac naszych postow to,tu nie wchodz i tyle. 99% z nas wypowiada sie tylko tutaj,wiec tamten temat jest wolny od naszych postow. Jedynie jak jest jakas plotka/news to Ja albo Zieluw wrzucamy cos do bf3-online.

Odnośnik do komentarza

Litwin, tyle czasu byl spokoj- wez daj sobie na wstrzymanie i przestan trollowac...

Zwlaszcza, ze zupelnie nie bylo powodu jechac z takimi tekstami (tak samo, jak nie rozumiem, za co w ogole tamtego minusa dales Gesiorowi- przeciez nawet do ciebie sie nie odnosil w nim...)

 

peace

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Panie Litwin, wynoś się Pan stąd dymić gdzie indziej. Nie chcemy Pana tutaj. Możesz Pan sobie wymiotować, możesz Pan nawet zesrać się na klawiaturę, ale kogo to obchodzi? Minusy jakieś? A co to w ogóle jest? Powinienem się tym przejmować? Niech mi Pan wytłumaczy zanim Pan stąd pójdzie. Proszę. :rofl2:

 

Ty sobie możesz,jak będziesz miał prywatne forum :P Idź się alkoholizować.

Litwin, tyle czasu byl spokoj- wez daj sobie na wstrzymanie i przestan trollowac...

Zwlaszcza, ze zupelnie nie bylo powodu jechac z takimi tekstami (tak samo, jak nie rozumiem, za co w ogole tamtego minusa dales Gesiorowi- przeciez nawet do ciebie sie nie odnosil w nim...)

 

peace

 

Jakie trolowanie?Zapytał to mu odpisałem.

Odnośnik do komentarza

Patrzajcie Pany co nam w KAtowicach wybudowali! Close Quarters na żywo!!!

 

http://www.facebook.com/pages/Furia-Centrum-Gier-Fabularnych/167779980017131

 

http://www.furia.34fun.pl/

 

wygląda za(pipi)iście a to krótka relacja kumpla:

 

"Wczorajsze 3h intensywnego ASG dzisiaj zbierają żniwo. Stamina powoli się regeneruje a rany goją:)

Rozegraliśmy 8 gier 7 vs 7. Niestety przegraliśmy bodajże 4-3 (jeden scenariusz na remis - obie drużyny bez punktu). Były modyfikacje CTF, Hill Defense i tradycyjny TD na koniec.

Ciekawym rozwiązaniem jest, jak ktoś zginie, opcja podglądu w pomieszczeniu respawnowym na kamerach noktowizyjnych, jak radzi sobie reszta ekipy (nie ma czasu na nudę:). Do tego podczas rozgrywki atmosferę buduje odpowiednio dobierane tło muzyczno-dźwiękowe podkręcając tempo i pompując adrenalinę. Klimat podkręca także oświetlenie i wystrój wnętrz stylizowany na podziemny kompleks wojskowy z hangarami, celami więzienymii biurami. Jak dla mnie rewelacja. Praktycznie Counter-Strike na żywo!:)

Jak ktoś jeszcze nie był w Furia - Centrum Gier Fabularnych, to koniecznie musi spróbować. Drugiego takiego miejsca w Polsce raczej nie ma."

 

"45zl. W tym karabin z magazynkiem 300 kulek i podczepiona latarka , kominiarka, gogle, bluza i czerwona lampka sygnalizujaca ze dostales. 300 kulek spokojnie starcza na 2-2,5h zabawy jesli uzywamy single fire (mi braklo po 2,5h) ale kulki mozna dokupic. Polecam, bo zabawa jest przednia."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...