Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

matko, jakich noobow wczoraj spotkalismy:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/89957895/305322836/

Czulem, ze cos jest nie tak widzac, jak latwo sie ich nozuje, ale dopiero na koniec meczu przyczailem ich rangi :)

 

lubie w ogole grac z kabotynem. On tych biedakow tak terroryzuje, ze przed wyjsciem zza kazdego rogu zaczynaja sie skradac zamiast caly czas sprintem poganiac- trudno o latwiejsze blachy ;)

Odnośnik do komentarza

no, dzieki- wczoraj tez naprawde niezly wieczor mialem. Bylo pare akcji, gdzie 2-3-4 kolesi jednego po drugim w kilkanascie sekund nozowalem :)
gdyby ten mecz tutaj byl na 500%, to pewnie pobilbym swoj rekord kos w jednym meczu, ale tu to naprawde przeciwnicy wyjatkowo nieogarnieci byli... Np. widze, ze przejmuja C, wiec wbiegam od strony A i za chwile o malo sie nie potknalem o dwoch typow lezacych na srodku obok flagi, zwroconych jak jeden maz w kier. wejscia od B :D Jeden dostal kose od razu, a drugi wiedziony chyba jakims przeczuciem zerwal sie nagle i zaczal uciekac przed siebie zanim mi sie noz naladowal, ale oczywiscie przed wyjsciem stanal i zaczal sie skradac zeby przyczaic, czy jest czysto. Coz, PRZED nim moze i bylo czysto... :whistling:

 

5 tysi- nice, gratulacje! Nastepny przystanek przy 10 ;)

 

PS: Zanetti i 757 meczy- niezle, ale Giggs chyba juz 1000 walnal dla MU niedawno (choc jego akurat "Mister Loyality" niekoniecznie mozna nazywac :D )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Juz mialem pisac, ze Zanettiego to glownie z jednej akcji zapamietalem, jak dobrych pare lat temu w fazie pucharowej  LM na Old Trafford w polu karnym przed linia koncowa pietka sobie przelozyl, majtnal tym obronce i zaladowal brame, ale przypomnialem sobie, ze to chyba jednak Redondo z Realu byl... ;)

 

Ale Zanettiego tez zawsze lubilem- twardy byl jak skala, niezniszczalny wrecz (bil tez chyba jakies rekordy meczy ligowych rozegranych pod rzad, bez zadnej absencji z powodu kontucji czy kartek), a przy tym gral fair i poruszal sie jak arystokrata jakis :D

 

No i tak jak mowisz- nie dal sie zlapac na pucowaniu czyjejs zony ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Post Tommiego z tematu bf4,troche za duzy offtop tam zrobilismy :P

 

 

ja tam z tym (Premiumem) nie mam absolutnie zadnego problemu:

 

 

po pierwsze, praktycznie nie kupuje zadnych innych gier odkad zaczalem z BF3 (czyli juz z 1,5 roku), tak samo bedzie pewnie z BF4. Z zaoszczedzonej kasy mozna sobie dzieki temu bez problemu pozwolic na tego premiuma.

 

 

po drugie, wychodze z zalozenia, ze pomimo tych wszystkich problemow i narzekan na BF3 czy w przyszlosci

pewnie tez BF4, jezeli ktos stworzyl gre, przy ktorej potrafie sie swietnie bawic latami zarywajac nocki i nabijajac setki godzin, to moim zdaniem uczciwie zarobil i zasluzyl na swoja wyplate.

 

Zaznaczam- mowie o premium, bo jak beda chcieli robic akcje typu jakies bonusy czy perki dostepne WYLACZNIE po zaplaceniu (bez mozliwosci normalnego odblokowania), to rowniez sie ostro w(pipi)ie i na cos takiego na pewno nie pojde.

 

Tommi wlasnie trzeba im te bledy wypominac az do bolu. Zagalopowalo sie EA z jakoscia ich produktow i nie tylko. Jakosc bf3,moh na premiere,''eksluzywne bety''  i prywatner serwery gdzie admini mieli przestrzegac regulaminu EA,a dobrze wszyscy wiemy ze EA mialo to w (pipi)e, to byly malo smieszny zarty. Fakt gra sprawia duzo radosci,ale tez nie mozna EA odpuszczac czegos takiego. Bo takim podejsciem dojdziemy wlasnie do pay to win.

Ale jak co roku z Cod tak teraz z bf,gracze beda plakac ze ich dymaja,ze wiecej nie kupia a rekordy sprzedazy ''same'' sie bede bily.

A jak juz nas musza dymac to niech to robia jak acti,wydajemy nowego cod,premiera tego i tego,dodamy obsluge tego,dodamy taki tryb i tyle,a nie jak EA na obiecuja bog wie co np.slynne nagrywanie w bf3 albo ze mapy beda dopasowane do konsol, a pozniej jest wielki zawod.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

powaga??

 

@Zaq: ale wytykanie im tegu tutaj na forumie raczej nic nie da- trzeba by sie na oficjalnym forum gry ponapinac, a za to mi sie nie chce zabierac, zreszta pewnie sporo ludzi juz to robi.

 

Znowu dzis fajny mecz mi wpadl:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/90036876/305322836/

14 kos w niecale 13 min.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
@Zaq: ale wytykanie im tegu tutaj na forumie raczej nic nie da- trzeba by sie na oficjalnym forum gry ponapinac, a za to mi sie nie chce zabierac, zreszta pewnie sporo ludzi juz to robi.

 

Tez racja :P zobaczycie czy sie czegos przy okazji bf4 nauczli i zdacie relacje.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

powaga??

 

@Zaq: ale wytykanie im tegu tutaj na forumie raczej nic nie da- trzeba by sie na oficjalnym forum gry ponapinac, a za to mi sie nie chce zabierac, zreszta pewnie sporo ludzi juz to robi.

 

Znowu dzis fajny mecz mi wpadl:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/90036876/305322836/

14 kos w niecale 13 min.

takie raporty tylko potwierdzaja moją teorię, że wśród graczy konsolowych odsetek lemingów jest 10x wiekszy bo na pc nie ma szans aby zrobic taki mecz :/

Odnośnik do komentarza

Szpicu, to, ze ty nie potrafisz nozowac nie oznacza, ze innym tez nie wychodzi :P w tym tygodniu bylem w niezlej formie- wczoraj w niecale 1,5h czasu gry 71 kos mi weszlo (przy dodatnim ratio w koncu) :]

 

poza tym takie mecze na konsoli tez sie trafiaja naprawde rzadko- predzej trafisz na 7 setek z 1 klanu niz na 7 noobow.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...