Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kup konsolę, kup kinecta, kup rzutnik (ciekawe czy wszystkie czy tylko made by M$ hehe)... ale i tak mi się podoba :)

Okulisci zacieraja juz rece,to raczej dla oczu nie bedzie za dobre. Chociaz nie powiem,pomysl mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza

Nieee no oczu sobie od tego nie popsujesz. Dawno już obalono mit, że granie/czytanie w kiepskim oświetleniu psuje wzrok. Raczej od długotrwałego patrzenia na bliż (czytanie, praca przy monitorze), bez przerw i patrzenia "w dal" by rozluźnić akomodację, można sobie szybsze krótkowidztwo załatwić.

 

Jasne że to bajer, takie rozwinięcie amblight od philipsa. Choć jeśli w multi wrogów poza ekranem będzie oznaczać to będzie to niezły handicap hehe. W graniu na wynik faktycznie może rozpraszać ale w innych przypadkach zwiększy to imersję z tytułem.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

ehehe, no ja wlasnie wczoraj po tygodniu urlopu wrocilem i od razu zyciowke nożem walnąłem:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/91016876/305322836/

Kabotyn dolozyl 37 kos, Mclusky 21, takze tylko we trojke znozowalismy w jednym meczu 94 typa :) Kosilo sie tak dobrze, ze w trakcie zorganizowalismy zawody, kto pierwszy zgarnie blachy wszystkich przeciwnikow :D Emocje byly pierwszorzedne, jak nam z Mclusky'm juz tylko po jednym przeciwniku zostalo   ;) Na swojego typa polowalem dlugo, ale jak jak juz go skosilem, to 4 razy w kilka chwil :] Koles z pierwszego miejsca dostal od nas w sumie kilkanascie kos :) Najlepsze, ze poza typem na 3. miejscu wszyscy pozostali to byl jeden francuski klan AT2F :D Chcialbym ich slyszec w trakcie tego meczu :whistling:  :rofl2:

 

e: o kurde, oni jednak az tak slabi nie byli: ten typek z pierwszego miejsca ma 136 mln pkt. na koncie i 31. miejsce na swiecie :) Z kolei jeden inny jest 46. na swiecie w magnum .44 :)

 

PS: Wlasnie widze, ze GoalOne na 2. miejsce wskoczyl- jego blacha wlasnie sie posrebrzyła ;)

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że zarżnęliśmy pluton wymiataczy - podwójna satysfakcja :D Chyba zaskoczyliśmy ich naszym zachowaniem bo w pewnym momencie sam nie wiedziałem co się dzieje. Musieli być obsrani, że zaraz wyskoczy trzech typów z nożami i zaczęli się ostrożnie poruszać co tylko pogorszyło sprawę. Dobry mecz, zapisuję PDF bo mi dzieci nie uwierzą ;)

 

edit: tutaj można sprawdzić bardziej szczegółowe statsy z tego meczu (klikając na zawodnika) http://bf3stats.com/report/ps3/91016876

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Zaakcentuje mocno bo myślę, że mogę: KUR.WAAAA!!!

Spróbujcie sobie wyobrazić, że zostałem najlepszym graczem mając wynik 13-21!!! Czy to jest wogóle kur.waaaaaaaaa możliwe????

Ano jest!!! http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/91206800/228767929/

Dawno mnie taki w(pipi) nie wziął. Dobrze, że byłem na środkach uspakajających (wino) ;)

Odnośnik do komentarza

kabotyn wrócił na serwer naszych nowych francuskich przyjaciół ;) http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/4/91216607/

o matko elektryczna :D

ja wczoraj sie specjalnie pofatygowalem, odszukalem ten serwer, dodalem do ulubionych i tez chcialem wbic, ale byl full i nie chcialo mi sie czekac, ale tez na bank tam jeszcze zajrze :) Polubilem ta francuska goscinnosc ;)

zamiast tego pogralem na jakims innym serwerze, na ktoym dla odmiany za cholere noz mi nie chcial wchodzic- jakies lagi masakryczne byly, ze w sytuacjach, gdzie zwykle bez problemu zdejmuje blache, machalem w powietrzu. Najlepsze bylo, jak na donii na C obiegalem gora i nagle mnie na dol teleportowalo... I tak mialem szczescie, ze mnie pech przy tym nie ubil... :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

Jak mówi, że wróci silniejszy to tak będzie. Tak serio to chwilę pogra i chyba będzie już koniec. Mam nadzieję, że nie będzie odchodził jak Maldini, który na siłę śrubował rekord.

 

Poza tym wczoraj w jednym meczu wpadły blachy kabotyna i Techniga - po tym mogłem spokojnie pójść spać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...