Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak, online pass to wydatek rzędu 40-50 zł co w przypadku starych gier sztucznie podnosiło ich cenę i odstraszało od kupowania używek. To i tak nic moim zdaniem bo prawdziwa chciwość pojawia się najczęściej w postaci DLC - tutaj już jest wolna amerykanka. Szlag mnie trafia jak w nagrodę za kupienie wersji limitowanej czy jakiegoś  droższego wydawnictwa dostanę brązowe buty, albo camo do MAVa.

 

 

@tommi - wczoraj strzelałem na jakimś polskim serwerze, gdy po drugiej stronie pojawił się Technig :) Była niezła zabawa, ale udało mi się wyjść z nim na plus i w sumie zgarnąłem 30 blach w tym kilka jego (ten w krótszym czasie zaliczył 49!). Czasem robił takie akcje, że do tej pory nie wiem jak udało mu się mnie znożować. Gość jest niemożliwy. http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/4/92223262/190114238/

Odnośnik do komentarza

@tommi - wczoraj strzelałem na jakimś polskim serwerze, gdy po drugiej stronie pojawił się Technig :) Była niezła zabawa, ale udało mi się wyjść z nim na plus i w sumie zgarnąłem 30 blach w tym kilka jego (ten w krótszym czasie zaliczył 49!). Czasem robił takie akcje, że do tej pory nie wiem jak udało mu się mnie znożować. Gość jest niemożliwy. http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/4/92223262/190114238/

jak juz chyba kiedys wspominalem- to najlepszy kosiarz, z jakim mialem do czynienia (a sekwana to jedna z jego ulubionych map do nozwania, zdaje sie). Jest naprawde niemozliwy, nie mam pojecia, jak on to robi :) najlepsze, ze on nawet w ogole z czujnika ruchu nie korzysta, tylko naparza szturmowcem.

 

Moc jest w nim silna- juz po obejrzeniu jego filmow na YT noz zawsze lepiej mi wchodzil ;)

 

od jakiegos czasu mam go na liscie znajomych- kiedys pobiegam za nim caly mecz i podpatrze cos moze ;)

Odnośnik do komentarza

Ale ja go nie skosiłem,tylko nie dałem się skosić jemu i 2 jego kompanom.Vadera chyba z 2-3 razy skosiłem,szukam na BF stats ale nie ma jego ksywy tam,nie dziwne bo z ponad 3 tys kos pokazuje tylko 1600.Wkurza mnie to,w BC2 były wszystkie kosy pokazane,dopiero później zaczęło się to walić.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

pare miechow temu cos sie spjedrolilo na bf3stats i skasowalo spora czesc zdobytych dogtagow. Nawet byla o tym mowa przez chwile tu.

 

Ja Techniga raz znozowalem tylko, jak mi sie udalo przy A na Zibie go zajsc od tylu jak na moment stanal nad apteczka- normalnie w walce, w ruchu, nie bylo szans. On mi w sumie chyba z 10 razy blache zdjal (albo i wiecej).

Zaqu go pare razy znozowal dawno temu na Sekwanie, jak pierwszy raz sie z nim zetknelismy- byl wtedy chyba na plusie na noze z nim, z tego co pamietam.

Kabotynowi tez sie zdarza go nozowac.

Ja za slaby jestem niestety, to nie moja liga :)

Odnośnik do komentarza

pograłem dzisiaj trochę i muszę powiedzieć że już mam dość :P. Ta gra to jeden wielki base rape. 

miałem też ciekawą akcje ^^ mapa kaspian, jadę sobie spokojnie czołgiem z respa w kierunku B przejeżdżam przez ogrodzenie i mój czołg wybucha ukazując moim oczom PECH. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...