Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis pozyczylem BF3 ziomkowi z roboty, ktory niedawno konsole kupil (gosc jest po czterdziestce :) ), a tyle mu o tej grze opowiadalem, ze troche sie wzniecil. Bez gownianego online passa i tak co prawda multi nie odpali, ale moze to i lepiej dla jego zdrowia psychicznego (zwlaszcza, ze jeszcze sie z padem nie oswoil dobrze)...

Mysle, że ze 2-3 tyg. pozwole mu ja potrzymac, dopoki reszty ksiazkowych zaleglosci nie przerobie, a potem chyba wroce na pole walki obczaic, czy cos sie zmienilo od ostatniego razu. Oby to tylko nie byly takie zmiany, o jakich piszesz, Zielu... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

(pipi) po raz pierwszy mi się coś takiego przydarzyło, aż wyłączyłem grę bo tak się w(pipi)iłem :(

 

- nie działające PZ

- Latając samolotem trzęsło całym kokpitem cały czas

- w czołgu lub innym pojeździe prawa gałka działała jakby była ustawiona na 400% procent nie do opanowania 

 

Nie zauważyłem w/w, ale miałem ostatnio w samolocie dziwną akcję. Na Kaspijskiej strzelałem z PZ  i po przełączeniu się na karabinek i widok z kokpitu włączył się zoom. Potem zobaczyłem, że więcej osób tak miało...

Odnośnik do komentarza

Uważajcie Pany na nową postać, która pojawiła się na serwerach. To moje nowe wcielenie! Od tej pory będę Was tropił, gonił a jak dopadnę to kosił. Narodziła się nowa gwiazda!!! :)

 

W związku z tym mega wydarzeniem ogłaszam konkurs:

 

- kto jako pierwszy zorientuje się jaki przybrałem artystyczny pseudonim otrzymuje butle wina. Każdy ma 3 głosy więc rozkminiać uważnie i swoje typy zamieszczać tutaj.

 

Ps. nagród nie wysyłam do szwajcarlandii, brytolandii i zaqolandii :) No chyba, że na Wasz koszt :blum2:

Odnośnik do komentarza

Kurna, Gesior, az zaluje, ze wczoraj plytke typowi pozyczylem :)

Mam nadzieje, ze sie konkurs nie rozstrzygnie zanim wroce, ale z drugiej strony to nie powinno byc trudne: jakis "noob" trzepiacy czolowe wyniki w zespole i polujacy na blachy ekipy raczej szybko zwroci na siebie uwage- bedzie pewnie wyscig, kto pierwszy rzuci pada i dopadnie kompa z forumem, zeby winiacza wygrac  :D

 

...ehehehe, jest tez jeszcze taka opcja, ze trafisz na Kabotyna, dostaniesz 5 kos z rzedu (plus kolejne 5-10 kulek) i sam sie zdekonspirujesz, jak zmienisz team, zeby go zwymyslac  :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kurna, Gesior, az zaluje, ze wczoraj plytke typowi pozyczylem :)

Mam nadzieje, ze sie konkurs nie rozstrzygnie zanim wroce, ale z drugiej strony to nie powinno byc trudne: jakis "noob" trzepiacy czolowe wyniki w zespole i polujacy na blachy ekipy raczej szybko zwroci na siebie uwage- bedzie pewnie wyscig, kto pierwszy rzuci pada i dopadnie kompa z forumem, zeby winiacza wygrac  :D

 

...ehehehe, jest tez jeszcze taka opcja, ze trafisz na Kabotyna, dostaniesz 5 kos z rzedu (plus kolejne 5-10 kulek) i sam sie zdekonspirujesz, jak zmienisz team, zeby go zwymyslac  :D

 

Kurde Tommi, korci mnie żeby teraz coś napisać...ale się powstrzymam jeszcze :rofl:

 

Wczoraj wcześnie wyłączyłem konsole bo drugiej zwiechy tego samego dni nie wytrzymałem, ale dziś obiecuję Ci Gęsior że Cię Wytropię, zasztyletuję jak młodego prosiaka a na koniec będę się delektował twoim winem.

 

Wczoraj grasowałem :ninja:

Odnośnik do komentarza

 

...ehehehe, jest tez jeszcze taka opcja, ze trafisz na Kabotyna, dostaniesz 5 kos z rzedu (plus kolejne 5-10 kulek) i sam sie zdekonspirujesz, jak zmienisz team, zeby go zwymyslac  :D

 

Kurde Tommi, korci mnie żeby teraz coś napisać...ale się powstrzymam jeszcze :rofl:

 

ehehe, dobra, Gesior, to ja w takim razie tez pierwszy swoj glos wykorzystam:

Twoje nowe alter ego to

(uwaga! uwaga!)

niezla_wichura

:]

co do winiacza, do podam Ci adres do rodziny- beda tu jechac we wrzesniu, to mi podrzuca  :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Hehehe...za(pipi)iście się wkręciliście w zabawę.

Fajnie popatrzyć jak rozkminiacie.

 

A teraz uwaga!

Wygrał Tommi!!!

niezla_wichura to JA :)

 

Tak jak pisałeś wcześniej nie było to trudne. Najlepsze jest to, że nie grałeś a i tak wiedziałeś. Są dwa powody myślę, że tak szybko to się potoczyło:

po pierwsze nie potrzebnie tyle killi nabijałem no i się wychyliłem z szeregu. Gdybym tylko za kosą latał to miałbym słabe ratio i to dłużej pozostałoby nie zauważone. A po drugie to się chyba wygadałem pisząc Tommiemu, że korci mnie żeby coś napisać i podejrzewam, że przetrzepał raporty wszystkich osób z listy, które wczoraj grały i tak doszedł do tego. Tak było? ;)

 

A teraz najlepsze: dzisiaj wieczorem Łebi napisał na forum:

 

Dedukuję po avatarze: Cherubinek Znawca Winek? Ewentualnie Bachus_PL?  :blum1:

 

....po czym godzinę później zasadziłem mu kosę na Kaspianie :rofl:

 

W tym meczu i wcześniejszym grałem z Technlg i jego kumplami w jednej drużynie. W pewnym momencie powiedziałem im, że ja to tak naprawdę ja i, że poluje na kosę Kabotyna :). Ubaw mieli przedni i jaja były niewąskie :)

Potem na detmeczu podawali mi namiary na naszego kangura i skosiłem go dwa razy, ale to były obcieruchy.

 

I kolejny za(pipi)isty moment na Bazarze :rofl:

Wpada do naszej drużyny Łebi i do mnie z tekstem: "siema wichura. nie graliśmy jeszcze wcześniej ze sobą, ale masz za(pipi)isty nick i co mnie kropnąłeś to mówiłem kabotynowi o znowu mnie niezła wichura zayebała" :rofl: :rofl:

Nawet mu coś odpowiedziałem, ale nie poznał mnie po głosie a ja natomiast myślałem, że pie.rdolne ze śmiechu :)

 

Gralem wczoraj z niezłą wichurą i potwierdzam, że to nie Gęsior, za trzeźwy był kolega o finezyjnym nicku :)

 

A jednak :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...