Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że grając PLOT wcale nie musisz w ogóle wystawiać się na ostrzał czołgów. Wystarczy strzelać z bazy ;p Czołgiem nikt o zdrowych zmysłach nie będzie całej mapy przemierzał, żeby jedną PLOT rozwalić (która pewnie też schowa się do bazy jak czołg zobaczy).

musisz, jesli chcesz dobry wynik zrobic. Siedzac i kampiac na bazie to moze z 5 killi przez caly mecz zbierzesz (zwlaszcza, ze ile jest map na tyle odslonietych, zebys z bazy duzy teren mial w zasiegu? Mekong i cos jeszcze?). Myslisz ze to 18-1 to z bazy zrobilem? lol Poza tym zanudzic na smierc by sie mozna. Ja normalnie wyjezdzam w teren zawsze, patroluje swoj obszar i sa tez np. mecze, ze ujechac nie mozna, bo co chwila sie jakis lav trafia, czolg kampiacy albo technicy pochowani w krzachach czy za kamieniami z naprowadzanymi. Zeby p-lotke rozwalic wystarcza 3 strzaly zwykle- wystarczy, ze Cie z 2-3 stron naraz ostrzelaja i pozamiatane. Nawet heli bojowe ja rozwali, jesli zaatakuje skutecznie jako pierwsze.

Dlatego mowie- LAV albo czolg z kazdorazowo kierowca i strzelcem na pokladzie duzo grozniejsze sa w ogolnym rozrachunku od p-lotki. P-lotka jedynie heli, pojazdy typu motocykl/skuter oraz piechote w rozsadnych ilosciach i na wiekszy dystans potrafi zwalczac skutecznie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Z(pipi)bany Share, raz dziala poprawnie, a potem w ogole. Odbudowa danych, niestety, nic nie daje. To naprawde jest loteria czy ci nagra czy nie. A wczoraj mialem przednia akcje, gdzie na Pasmie Altaj, znozowalem na pewnym wysokim wzgorzu, trzech kampiszonow zwiadowcow. Godzine pozniej powtorzylem ten wyczyn na Smoczej Przeleczy. Dwa hatricki, i nikt tego nie ujrzy. Share is fu^%ing Epic Fail. 

mi co raz bardziej odbierają chęci do gry lagi dziwne kille itp. Zaczynam wieczór i nie daj boże trawie na na zlagowaną mapę czy tez serwer do tego dziwne kille przez "sciane" lub (pipi) wie skąd i po pół godzinie koniec grania bo człowiek się już irytuje. Tęsknie za BF3 :unknown:

 

Moze popelniasz ten sam blad co tommi, ktory nie ma ustawionych filtrow regionalnych. Gra na calym globie, np na serwerach takiej Australi czy Ameryce, a potem ruga ich, zarzucajac im niekompetencje i nieudacznictwo.  :teehee:

 

Ps.To ta kosa tommi od frontu bez animacji kontry, ktora wedlug ciebie nie wystepuje gdy przeciwnik skacze. Czyzby byl to swoisty pstryczek w ucho "kangurkom" z BF3 nie dajacym sie znozowac. :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=1391844601067823&set=vb.100007268884081&type=2&theater

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Moze popelniasz ten sam blad co tommi, ktory nie ma ustawionych filtrow regionalnych. Gra na calym globie, np na serwerach takiej Australi czy Ameryce, a potem ruga ich, zarzucajac im niekompetencje i nieudacznictwo.   :teehee:

 

Ps.To ta kosa tommi od frontu bez animacji kontry, ktora wedlug ciebie nie wystepuje gdy przeciwnik skacze.

https://www.facebook.com/photo.php?v=1391844601067823&set=vb.100007268884081&type=2&theater

filtr mialem, ale za malo obecnie jest serwerow z chinska nawalnica w samej europie i dlatego go zdjalem. Wczoraj raz byl hardcore- celownik sam skakal w czasie obracania sie  :) Nagralem, ale jeszcze nie sprawdzilem, czy dobrze sie zapisalo.

 

PS: No, dokladnie, cos takiego. Nie zdazylismy juz wczoraj przetestowac- mozna bedzie dzisiaj to zrobic.

 

Tomi jakos sie nie najezdziles bardzo tym plotem, jak widzisz na pierwszym raporcie bylem w przeciwnej druzynie i notabene latalem heli, zkitrales sie w promieniu jednej flagi i prules do wszystkiego co lata, nawet nie podlatywalem tam bo to nie ma sensu

przejmowalem/bronilem ta flage (mowisz zdaje sie o B), bo przez caly czas tam wasze zmasowane ataki szly, wiec chyba normalne, ze strzelalem- mialem Twoim zdaniem biernie czekac, az mnie rozwala?  :) Poza tym akurat w tym meczu p-lotka chyba tylko 7 killi zrobilem, a pozostale 20 czolgiem, co tez swiadczy o tym, co pisalem wczesniej.

 

PS: obstawiajac p-lotką na smoczej przeleczy flage B zabezpieczasz przed heli tylko B, C i ew. E (choc ciezko kogos zdjac z takiej odleglosci- mozna co najwyzej postraszyc). Wszystkie pozostale sa dostepne do latania, wiec w czym problem? Dlatego tez argumenty, ktore przytacza Drantzell sa mowiac wprost z doopy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

wczoraj pierwszy raz odpaliłem Schweine Reisen i muszę przyznać, że ryją beret. O ile mapy z podstawki w Rushu to rewelacja o tyle w Podboju są jakieś takie koślawe, to wszystko jest nudne, powolne. Schweine daje mega pole do zabawy, nawet piechociarz ma co robić (na pustynie walka o centralną bazę na środku daje piękne pole do popisu), popindalanie motorkami po blachy kamperów GOTY - no generalnie jakbym nową grę odkrył

 

 

edit

 

zauważyliście, że praktycznie nikt w tej części nie gra wsparciem? sam jeszcze nawet nie zacząłem. czekam na second assault i metro 500% - tam szybko wpadnie co potrzebne :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

Tylko że grając PLOT wcale nie musisz w ogóle wystawiać się na ostrzał czołgów. Wystarczy strzelać z bazy ;p Czołgiem nikt o zdrowych zmysłach nie będzie całej mapy przemierzał, żeby jedną PLOT rozwalić (która pewnie też schowa się do bazy jak czołg zobaczy).

musisz, jesli chcesz dobry wynik zrobic. Siedzac i kampiac na bazie to moze z 5 killi przez caly mecz zbierzesz (zwlaszcza, ze ile jest map na tyle odslonietych, zebys z bazy duzy teren mial w zasiegu? Mekong i cos jeszcze?). Myslisz ze to 18-1 to z bazy zrobilem? lol Poza tym zanudzic na smierc by sie mozna. Ja normalnie wyjezdzam w teren zawsze, patroluje swoj obszar i sa tez np. mecze, ze ujechac nie mozna, bo co chwila sie jakis lav trafia, czolg kampiacy albo technicy pochowani w krzachach czy za kamieniami z naprowadzanymi. Zeby p-lotke rozwalic wystarcza 3 strzaly zwykle- wystarczy, ze Cie z 2-3 stron naraz ostrzelaja i pozamiatane. Nawet heli bojowe ja rozwali, jesli zaatakuje skutecznie jako pierwsze.

Dlatego mowie- LAV albo czolg z kazdorazowo kierowca i strzelcem na pokladzie duzo grozniejsze sa w ogolnym rozrachunku od p-lotki. P-lotka jedynie heli, pojazdy typu motocykl/skuter oraz piechote w rozsadnych ilosciach i na wiekszy dystans potrafi zwalczac skutecznie.

 

Tyle, że czołg albo LAV żeby był groźny musi pojechać do wrogów. No-skill-PLOT wystarczy siedzieć w bazie, albo z ogromnego dystansu i kampić. Widziałem ludzi, którzy całą mapę przesiedzieli w PLOT i mieli lepsze wyniki do zera. Na piechotę to jest lepsze niż czołg i LAV ze strzelcami.

Ostatnio z resztą nawet oglądałem filmiki znańszych Battlefieldowych YouTuberów na temat nadchodzących zmian i nikt nie miał wątpliwości co do tego czy mobile AA powinno dostać nerfa.

Odnośnik do komentarza
W puszce się nie liczy

 

 

 

żartowałem ;]

 

Ostatnia aktywność w BF4 6 dni :) detoks jak nic. Nawet jakoś nie tęsknie za grą

Wmawiaj sobie dalej ;] Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Będziesz wieczorem ciorał? Lubię pojazdami pośmigać i w końcu ktoś z naszej ekipy traktuje je jak coś więcej niż środek transportu hehe

Przy p-lot taka celnosc to nic dziwnego (one tez mi ogolna celnosc w dol ciagna mocno) ;)

Dzis nie wiem- moze na chwile wpadne, ale jesli juz to na pare meczy tylko. Mam intensywny weekend za soba, a tez i musze jeszcze pare rzeczy zrobic przy kompie dzis.

 

PS: Chyba wlasnie obraziles Ziela, Bronasa i Pazdziocha ;)

 

Tyle, że czołg albo LAV żeby był groźny musi pojechać do wrogów. No-skill-PLOT wystarczy siedzieć w bazie, albo z ogromnego dystansu i kampić.

ale pjerdolenie... nie że wystarczy, tylko p-lot w odroznieniu od czolgow zeby byla grozna nie moze podjezdzac zbyt blisko wrogow, bo jest zbyt wrazliwa na ataki. Cala jej sila tkwi w walce na wiekszy dystans! Taka jej specyfika i jak sie chce z niej korzystac nie obrywajac co chwila, to wlasnie tak trzeba nia grac: trzymac sie z daleka od czolgow, zdejmujac przy tym heli i piechote. Te sprzety maja po prostu inne zastosowanie i wymagaja innego stylu gry- nie wiem, kiedy w koncu to zajarzysz. Z shotguna tez nie walisz na kilkaset m (ani ze snajperki w budynkach).

Na piechotę to jest lepsze niż czołg i LAV ze strzelcami.

(pipi) prawda.

Widziałem ludzi, którzy całą mapę przesiedzieli w PLOT i mieli lepsze wyniki do zera.

moze zwyczajnie mieli skilla (i farta)?

Caly czas (pipi)sz bez sensu o tym kampieniu p-lot z bazy, tak ze nie mam juz sily ani tego czytac ani tlumaczyc Ci jak jest, wiec mam krotka propozycje:

ustaw sie samemu p-lot na respie na smoczej przełęczy, przesiedz tam caly jeden mecz kampiac i wrzuc raport i (obowiazkowo) film z tego. Jak pobijesz moj wynik, to przyznam Ci racje. Proste?

Piszesz, ze to taki no-skill-pojazd, wiec taki gosc jak Ty, robiacy bez problemu piechociarzem ratio 2,5 powinien sobie chyba poradzic.

Ostatnio z resztą nawet oglądałem filmiki znańszych Battlefieldowych YouTuberów na temat nadchodzących zmian i nikt nie miał wątpliwości co do tego czy mobile AA powinno dostać nerfa.

no i? Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Kurde, Drantzell... Taki stary a pier.dolisz jak 16 latek na blaszaku... Zluzuj trochę i miej dystans. Kilka postów wyżej wywaliłeś swoją tezę Tomiemu, na którą to już, chyba parokrotnie, odpowiadał na kilku ostatnich stronach.

 

A propo nerfa. Znowu uwalą dany sprzęt zamiast go zbalansować. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki i dice nie zafunduje nam ciąglej huśtawki ze skrajności w skrajność przy każdym patchu.

Odnośnik do komentarza

To nie ja zawracam kijem bieg rzeki, bo ktos balansuje "moj ulubiony" pojazd. Argumentowanie tego ze pojazd jest zbalansowany (kiedy wszyscy mowia inaczej) tym ze jest slabszy w starciu z LAV i Czolgiem to jak argumenty, ze pojazd nie jest op, bo tez mozna go zniszczyc C4. Jasne, tylko podejdz do takiego kampera z C4, kiedy koles ma radar bez strzelca. Jak dla mnie powinni zabrac temu pojazdowi radar (od kiedy bron AA ma byc lepsza do zwalczania celow naziemnych od wyspecjalizowanych pojazdow do zwalczania piechoty?) + zabrac rakiety na radar.

 

W ogole ta gra noobiarska sie troche zrobila. Rakiety AA bez utrzymywanis celu, czy pociski rpg ktore praktycznie same w cel trafiaja. Dlatego tak duzo osob technikami gra - Maja wyrzutnie, ktora sama celuje sie na pojazdy, a dodatkowo rozwala piechote.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...