Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie chłopu spokój. Ma swoje zdanie, ma prawo je wyrazić, nikogo nie obraża. Coście się tak uczepili.

oczywiscie, ze kazdy ma prawo do swojego zdania- sam to zreszta pisalem w czasie najgoretszych dyskusji z Litwinem, jak nawet Pryx sie zagotował.

...ale jak ktos uparcie w kółko wałkuje to samo, nie majac jeszcze na ten temat wiekszego pojecia ani tez nie potrafiac w zaden sposob udowodnic tego, o czym pisze, to robi sie zwyczajnie irytujacy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

oczywiscie, ze kazdy ma prawo do swojego zdania- sam to zreszta pisalem w czasie najgoretszych dyskusji z Litwinem, jak nawet Pryx sie zagotował.

...ale jak ktos uparcie w kółko wałkuje to samo, nie majac jeszcze na ten temat wiekszego pojecia ani tez nie potrafiac w zaden sposob udowodnic tego, o czym pisze, to robi sie zwyczajnie irytujacy.

Oho... Może trochę konkretniej. Sam jestem ciekaw o czym ta osoba by mogła wałkować w kółko to samo, nie mając na ten temat większego pojęcia, ani nie potrafiła by tego w żaden sposób udowodnić.

Odnośnik do komentarza

zdaje sie, ze od tych wszystkich raniacych Twe uczucia postow dopadla Cie amnezja, wiec przypomne Ci:

Caly czas (pipi)sz bez sensu o tym kampieniu p-lot z bazy, tak ze nie mam juz sily ani tego czytac ani tlumaczyc Ci jak jest, wiec mam krotka propozycje:

ustaw sie samemu p-lot na respie na smoczej przełęczy, przesiedz tam caly jeden mecz kampiac i wrzuc raport i (obowiazkowo) film z tego. Jak pobijesz moj wynik, to przyznam Ci racje. Proste?

wciaz czekam, mistrzu.

Do tego czasu nie mam sie zamiaru niepotrzebnie produkowac.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja przypomne, ze kampienie na respie p-lotka jest ciezkie, poniewaz ma ma ona konkurencje w postaci automatycznego dzialka przeciwlotniczego. Jak pojawi sie w poblizu respa zaznaczony pojazd latajacy, to do razu ono strzela. I to dosc skutecznie.

 

Ja nadal czekam na jakis filmik z TDM, gdzie Drantzell wpada, i bez problemowo robi ratio 2.5. Jak nie moze z nami grac, to przynajmniej niech cos nagra. Pozdro 600

Odnośnik do komentarza

Nie chciało mi się próbować, bo bym się zanudził na śmierć. Poza tym zazwyczaj trudno mi wejść do PLOT-ki. Jak już do niej wsiądą, to kampią z bazy i nie ma szans jej upolować. Tu nie chodzi o to, że można w niej osiągnąć jakieś masakryczne wyniki, tylko o to że robią to całkowicie bezkarnie. Absolutnie nic nie jest w stanie zagrozić PLOT-ce kampiącej z bazy.

Właściwie to jedyną rzeczą, która przeszkadza w tym, żeby osiągać wyniki powyżej 20-0 killi na mape, to to, że z trafionego helikoptera/jeta można wyskoczyć.

 

Dla przykładu ładne wyniki do zera można uzyskiwać:

 

- Jetem ALE musisz uważać na: Inne jety(właściwie to musisz cały czas pilnować, żeby niebo było czyste), PLOT, piechotę ze stingerami, helikoptery.

- Heli ALE trzeba uważać na Jety, stingery, PLOT, inne helikoptery, łódki.

- Czołgiem ALE trzeba uważać na techników, inne czołgi, helikoptery, jety.

 

W przypadku PLOT z bazy nie ma żadnego ALE. Jedyne zagrożenie, którym jest czołg i LAV nie mogą nawet wjechać na teren, z którego koleś nabija fragi.

 

Nie próbowałem szlifować wyników na PLOT, bo uważam, że to tanie. Tak czy siak jak wchodziłem na chwilę, żeby sprawdzić zasięg rakiet radarowych, to wyszło, że na niektórych mapach strącałem helikoptery, które dopiero startowały z bazy. Nie zabijałem, bo wyskakiwali, ale tak czy siak pojazd był wyłączony. Co po niektórzy opanowali kampienie z bazy do tego stopnia, że ściągali mojego jeta karabinkiem, kiedy sam byłem nad swoją bazą na Lancang Dam - teraz dla pewności jak mam mało życia wlatuje za góry.

 

Z resztą - parę cytatów z Battlefieldowego Bloga o zmianach:

 

AA way too powerful and the range is ridiculous too.(...)

Plz nerf them AA tanks. They are pretty over powered against everything.

MAA is too overpowered

-nerf the active radar rocket and the range of mobile AA (all the types of missles),

I was just wondering about the AA? i haven’t heard much from you guys about patching it or anything, because at this point it’s extremely Overpowered against Air vehicles with active radar and it’s cannons

Tu pokaz tego jak kampi się z bazy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=dVfw63u84U8

 

https://www.youtube.com/watch?v=UB_VMP1vFVA

 

 

Dalej nie kumasz o co chodzi?

 

 

kabotyn: Nie chodzi o kampienie i czekanie, aż jakiś jet/heli podleci nad Ciebie, tylko o nawalanie do nich mimo że są na drugim końcu mapy. Działko przeciwlotnicze w bazie nie jest problemem, bo nie ma takiego zasięgu.

Jakby mobilne AA nie miało takiego zasięgu i musiało by zaryzykować podjeżdżając w miejsce, w którym można było by mu coś zrobić to niech se będzie (chociaż radar powinni temu zabrać, bo teraz z samodzielnym radarem jest lepsze niż czołg).

 

Jeżeli chodzi o nagrywanie, to na PS4 jest to dosyć trudne i randomowe.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Drantzell nie masz racji z tym wyrównanym poziomem o różnych porach. Miałem w tym tygodniu okazję pograć więcej w godzinach około południowych i zanim tu było o tym pisane doświadczyłem, że wieczorem, w nocy poziom jest wyższy. Co do przykładu z lvlami, że wtedy w nocy grałyby same 100-110lvle to też nie masz racji bo nie jest powiedziane, że wymiatacze grają w tą grę po 200h, a do tego mają premiuma co im zapodaje x200%. 

 

 

(odstęp z dedykacją dla tommiego xD)

 

 

Ostatnio coraz częściej uskuteczniam sobie granie bez dźwięku, załączając skoczne hardrockowo-metalowe klimaty w słuchawkach. TDM i rushowanie (skuteczne) w takich okolicznościach to +100% do przyjemności z gry. Wczoraj po paru latach odświeżyłem sobie dyskografię system of a down. Nadal zażera jak cholera i przypomniało mi się czemu zniszczyli mi zwoje mózgowe te kilkanaście lat temu. Fragowanie do pary z ciężką zapjerdalającą muzyką + darcie ryja, no polecam.

Odnośnik do komentarza

@Lorack: tej dedykacji dla mnie nie kumam, mowiac szczerze  :unknown:  co do roznicy poziomow miedzy graniem w dzien i w nocy nie ma w ogole co dyskutowac- to po prostu jest roznica jak dzien i noc, tak jak Kabotyn napisal...

@Mclusky: obiecalem Ci sprawdzic tutaj te nakladki na grzyby- no wiec sa to snakebyte analog controller cups, zestaw wyglada tak:
http://www.ebay.de/itm/PlayStation-3-PS3-Slim-Analog-Controller-Cups-inklusive-L2-R2-Aufsatz-Neu-/331106325795
i kosztuje niecale 8 EUR.

 

@Drantzell: nie- dalej twierdze, ze Ty nie masz pojecia o czym piszesz (a Ty dalej nie udowodniles, ze jest inaczej). Przypominam, ze chodzi o chinska nawalnice, zwlaszcza smocza przelecz.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Lorack: Nie będę się przy tym upierał. Nie chce się też licytować na to kto większych kozaków ubija. Sprawdzę przy najbliższej okazji.

 

Tommi: Jeśli dla Ciebie jest normalne to, że startujący helikopter dostaje 2 rakiety z drugiego końca mapy (z miejsca z którego nie można nic agresorowi zrobić), to nie mamy o czym w ogóle rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

@Lorack: tej dedykacji dla mnie nie kumam, mowiac szczerze  :unknown:

 

No ja też nie bardzo ;p

 

Odstęp jako środek oddzielający jeden wątek od drugiego, zabawne (w zamyśle autora) nawiązanie do jakiegoś nieporozumienia z kiedyśtam... Dobra będzie tego pisania, idę sprawdzić czy mnie nie ma na serwie.

Odnośnik do komentarza

ja tego nie potrzebuje- z freaka jestem zadowolony bardzo. W takim razie kupie to przy nastepnej okazji dla Ciebie (w sklepie normalnie, nie bede przez zadne ebaye zamawial) i podesle Ci poczta. Zwyklym listem z niemiec moze sie uda w 2 EUR zmiescic (w zal. od wagi). Bede tam albo jutro, albo w przyszlym tyg. Podeslij mi na priv dane do wysylki.

Odnośnik do komentarza

Kto tu pisał o startej gumce? Gęsior? I mnie to dopadło, jaki badziew,1,5 miesiąca grania hehehe to nie jest śmieszne. No ale ogiery tak mają, trzeba się będzie zaopatrzyć w zapasowe gumki.

 

E: down: No kluska to samo u mnie, na dolnym brzegu gałki guma rozpękła, i to nie wina paznokci, o nie jestem spokojny, dba o nie sama Dr Irena Eris is my homegirl.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wszystko jedno który, byle pasowało i kosztowało nie więcej niż 10€ ;) Muszę Wam powiedzieć, że chęć kupienia tego szajsu wynika z tego, że coś niedobrego dzieje się z lewą gałą w moim DS4. Te śmieszne tworzywo jakby się rozwarstwia, wyciera. Jak widziałem poharatane gałki na różnych zdjęciach to wydawało mi się to grubo przesadzone i od razu pomyślałem, że wystarczyło obcinać paznokcie ;) U mnie to nie wygląda aż tak źle jak na niektórych przykładach, ale jestem zaniepokojony. Te nakładki będą głównie chroniły analogi.

Odnośnik do komentarza

ja tego nie potrzebuje- z freaka jestem zadowolony bardzo. W takim razie kupie to przy nastepnej okazji dla Ciebie (w sklepie normalnie, nie bede przez zadne ebaye zamawial) i podesle Ci poczta. Zwyklym listem z niemiec moze sie uda w 2 EUR zmiescic (w zal. od wagi). Bede tam albo jutro, albo w przyszlym tyg. Podeslij mi na priv dane do wysylki.

 

Ja też, ja też

 

Kto tu pisał o startej gumce? Gęsior? I mnie to dopadło, jaki badziew,1,5 miesiąca grania hehehe to nie jest śmieszne. No ale ogiery tak mają, trzeba się będzie zaopatrzyć w zapasowe gumki.

 

E: down: No kluska to samo u mnie, na dolnym brzegu gałki guma rozpękła, i to nie wina paznokci, o nie jestem spokojny, dba o nie sama Dr Irena Eris is my homegirl.

 

Łeee, to nie ja. Mi na razie guma trzyma, ale mam dopiero 150h na liczniku.

Odnośnik do komentarza

Ja też, ja też

nie ma problemu, podeslij tez dane do wysylki na priv

 

jeszcze ktos? :D

 

ja dzis swojego pada musze obejrzec dokladnie- moze tez dla ochrony na lewa to kupie...

Przez blister mozna "pomacac" te nakladki- dobre wrazenie zrobily na mnie  te takie podobne troche ksztaltem do krzyzaka, palec dobrze lezal na tym.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

spoko, jak cos to pisz prosto na priv

 

e: nie wiem naprawde, co Wy wyrabiacie z tymi padami ;) (albo z jakiej serii konsole dostaliscie) Obejrzalem mojego i nie widze zadnych sladow zuzycia na grzybie (lewym, na prawym mam freaka). To o czym piszecie to kwestia tylko estetyki czy wplywa jakos na komfort grania?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...