Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

ehehehe, dzieki :D

łe tam późno ;P z mojej listy znajomych na BL jestem czwarty po Bronasie, Tobie i Zielu, wiec nie jest zle ;) W sumie 195h mi to zajelo, ale dlugo z boostow za bardzo nie korzystalem (mam jeszcze chyba ponad 20 nieotwartych) no i poczatek na dominacji spedzilem, gdzie jak sie okazalo punkty leca wolniej zamiast szybciej, takze w sumie jestem zadowolony :] heh, ładnie te wrony obok siebie wygladaja :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

zaraz będzie gwiazdka w 20-tu gnatach. Powiem Wam, że to daje świetny przegląd tego co jest dotępne w grze, minusem jest mega spadek ratio. Pierwsze 10 killi zawsze się robi na celowniku mechanicznym bez of cors żadnych innych dodatków. Jeśli gnat jest fajny to rewelacja bo pójdzie szybko (PDW wpadło 100 killi w niecałe 2 godziny...) ale jesli jest to jakieś g,ówno ja te wiertareczki technika to można sobie żyły wypruć, nabite 25 killi a ratio wieczoru 0,8. To boli, ale jeszcze mam z 10 gnatów na krzyż (snajperek mi się wszystkich nie chce na siłę robić, SRR to i tak jest top topów) i spokojnie zacznę wbijać kochanieńkiego od czasów BF3 PDW + zacznę coś kosić bo narazie sam na sam od tyłu i zawsze z gnata - szkoda killa na nóż :D

 

Ja dzisiaj snajperki sobie odblokowywałem. Ogólnie nie korzystam z nich, więc odblokowywanie kolejnych, żeby dostać jakąś mocniejszą to jakaś masakra. Specjalnie wykorzystałem 2xEXP+200% EXP żeby szybko poszło. Dodatkowo by sobie ułatwić grałem na Hardcorze - p(pipi)any, niezbalansowany tryb dla kamperów. Na normalu do strzelania head'ów trzeba mieć skilla.

 

Odblokowałem wszystkie snajpy i długo tego nie ruszę. Potrzebne mi na specjalne okazje, kiedy wkurza mnie kamper i nie jestem w stanie go zdjąć niczym innym jak swoją snajperką (w pierwsza jest do dupy).

 

Na czym polega wyższość SRR nad innymi?

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

ja mam cel nie tyle odblokowanie co 100 killi każdym gnatem. SRR to przede wszystkim prosta, nieopadająca linia strzału. pocisk zaczyna opadać na jedną kreskę w okolicach 250 metrów w górę. do tego prędkość pocisku jest spora, co daje możliwość w miarę niewielkich odchyleń podczas strzelania w ruchu. mój ulubiony zestaw to luneta standardowa, do tego zbliżenie x2 i zamek dwutaktowy. Spokojnie ściągasz gości na 400m i więcej (leżąc na lotniskowcu strzelasz do trzeciej (!) bazy Szturm na Paracele. Piękna sprawa, jak trafisz na cwaniaka z drugiej strony to przed Tobą świetna runda na pojedynki snajperskie. do tego satysfakcji dodaje fakt, że 1 kill to z reguły około 300-400 punktów i mnóstwo beretek na koniec rundy. No i ratio średnio 2,5-3 na rundę. Odblokowując snajpera z 0,8 wyszedłem na 1,2 w moment, za to teraz wbijając 100 killi jakimiś wiertarkami z mechanicznym celowaniem mam z powrotem 1,16...

Odnośnik do komentarza

ładnie pocisnales (i to jeszcze przeciwko chlopakom!) :)

 

ja tez wczoraj fajny wieczor mialem- juz na totalnym luzie zagralem sobie 3 mecze w chinach (z czego tylko jeden p-lotka, dodam  :D ) z łącznym wynikiem na koniec 47:7 (w tym 7 kos podczas spacerow po Guilin) :) Dwa filmiki z tego do obejrzenia na mordoksiazce  ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Gdzie kampiłeś? :whistling:  Widziałem wynik w pewnym momecie miałeś 30 - 3 . Biegałem szukałem ale chyba sie nie spotkalismy albo przeoczyłem. ogólnie nazabijałes ale punktów nawięcej nie wbiłeś :banana: do tego ogólnie mecz przegrany. Ale i dla Ciebie znajdzie się miejsce  u Nas :whistling:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie kampiłem używając AKU-12 z tłumikiem? Nigga please ;p Pełna penetracja mapy, ofkoz bez rushowania na pałę jak w TDM ale też bez większych przestojów (nie licząc zwarć dwóch drużyn na C, ale jakoś się zawsze udawało przebić/odrodzić na kimś kto się przebił/ odrodzić na zdobytej fladze itd) niemalże idealna runda, gdyby nie 2-3 głupie śmierci pod koniec to by się zakończyło z ratio 10 i bym się pewnie obudził ;] 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

W mordę jeża, od dzisiaj w plusie Metro, a PS3 świeci zachęcająco lekko przykurzoną czerwoną diodką. Borderlands 2 też się samo nie skończy. Osiołkowi w żłoby dano... Na złość mi Sony robi żebym czasem PS3 nie sprzedał.

Zrób sobie dziecko zawsze będziesz miał co zrobić ze starym sprzętem;)

 

 

To trafiłeś jak łysy warkoczem... Mam jedno, dwoje w drodze... I nie o to chodziło że nie mam co zrobić z PS3, tylko że nie mam czasu ogarnąć wszystkiego w co chciałbym zagrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...