Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie 100% to zdecydowanie za dużo tym bardziej jak nie gram codziennie. W ogole mam większe problemy z celnoscia niż na PS3 :confused:

 

Nie wiem jak mozna miec problemy z celnoscia, skoro auto aim robi za ciebie cala robote. Szkoda, ze nie masz Bf3, to zobaczyl bys roznice. W bf4 doslownie "lockujesz" przeciwnika kiedy wklepujesz L2. Poza tym za duzo chmielu spozywasz kiedy grasz, to bardzo wplywa na celnosc.  8)

Odnośnik do komentarza

do strzelania 100% nie jest potrzebna, ale przy nozowaniu to jednak czesto robi roznice. Ja ostatnie miesiace na 80% gralem i bylo naprawde komfortowo, mozna powiedziec- bez przegiecia w zadna strone.

 

@Kabotyn: mam czesto sytuacje, gdzie jasno widac, ze ten aim assist NIE odwala za nikogo roboty. Jak mi sie uda nagrac, to podrzuce.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ten aim assist w moim odczuciu też jest niedorobiony. Przeważnie nie działa wcale, czasem (ale rzadko) rzeczywiście sam się lockuje na przeciwnika, szczególnie gdy ten przebiega w poprzek. Raz przez niego prawie zginąłem jak wpadłem do pomieszczenia w którym ktoś był. Wcisnąłem L2 celując w niego i w tym momencie obróciło mnie dosłownie 15 stopni w lewo i w dół, prosto na wrogą parasolkę (respa).

Odnośnik do komentarza

 

Obawiam się, że to nie był TDM tylko CQ i przegrałeś. Nie ma się czym chwalić :P

 

 

Gdzie kampiłeś? :whistling:  Widziałem wynik w pewnym momecie miałeś 30 - 3 . Biegałem szukałem ale chyba sie nie spotkalismy albo przeoczyłem. ogólnie nazabijałes ale punktów nawięcej nie wbiłeś :banana: do tego ogólnie mecz przegrany. Ale i dla Ciebie znajdzie się miejsce  u Nas :whistling:

 

 

Pozdrawiam was chłopcy ;***

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/429038507995992064/271346204/

Odnośnik do komentarza

 

 

Obawiam się, że to nie był TDM tylko CQ i przegrałeś. Nie ma się czym chwalić :P

 

 

Gdzie kampiłeś? :whistling:  Widziałem wynik w pewnym momecie miałeś 30 - 3 . Biegałem szukałem ale chyba sie nie spotkalismy albo przeoczyłem. ogólnie nazabijałes ale punktów nawięcej nie wbiłeś :banana: do tego ogólnie mecz przegrany. Ale i dla Ciebie znajdzie się miejsce  u Nas :whistling:

 

 

Pozdrawiam was chłopcy ;***

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/429038507995992064/271346204/

 

Nawet Ciebie nie zauwżyliśmy :ninja: . Pewnie z tyłu większy rozbieg brałeś :whistling:

Odnośnik do komentarza

Co taka cisza po wczorajszym polowaniu na człowieka od DICE :) Nie chcecie drażnić pewnego kolegi ;)

Wczoraj na Kurorcie wbił się koleś z DICE więc wiecie co się zaczęło :) polowanie na blachę. Lista zwycięzców to...

 

Zielu :)

Bronas

Gęsior

Hansior

 

Ja dodam że zdobyłem blachę po kontrze kontry więc epicko ta walka wyglądała

Odnośnik do komentarza

Dobra dobra, zmiana tematu :whistling:

 

Ale trzeba przyznać, że momentami było bardzo zabawnie. Polowanie na typa, który chowa się w budynkach w towarzystwie 4 czujników ruchu to niezłe wyzwanie. Tym bardziej, że wszyscy z Twojej drużyny go szukają :) Jeszcze go dorwę!

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Co taka cisza po wczorajszym polowaniu na człowieka od DICE :) Nie chcecie drażnić pewnego kolegi ;)

Wczoraj na Kurorcie wbił się koleś z DICE więc wiecie co się zaczęło :) polowanie na blachę. Lista zwycięzców to...

 

Zielu :)

Bronas

Gęsior

Hansior

 

Ja dodam że zdobyłem blachę po kontrze kontry więc epicko ta walka wyglądała

przez te trzy rundy tak mi staty  poleciały że trafiłem do trzeciej ligi w Polsce :banana:

Odnośnik do komentarza

co najwyzej epicki wpierd.ol mial miejsce jak skonczylismy ktorys mecz z wynikiem 0:608 dla przeciwnikow, a w sumie tylko 1 mecz z 5 wygralismy... Coz, nosil wilk razy kilka...

Zastanawialem sie jeszcze potem, jak to sie moglo stac i doszedlem ostatecznie do wniosku, ze winien wszystkiemu jest Zaq! Gdyby z nami gral, to bysmy ich pewnie pocisneli, a ze sie ociaga z przesiadka na ps4, to tak sie pozniej koncza mecze ;)

Odnośnik do komentarza

:) Wiedziałem że przez sen będziesz krzyczał Vallium ;) ciekawe co na to żona.

 

Z innej beczki, otwieram dziś skrzynkę pocztową a tam list z Wojskowej Komendy Uzupełnień

 

Czyt.

 

Uprzejmie zawiadamiamy że w wyniku analizy doświadczenia wojskowego i ewidencji wojskowej znalazł się Pan w grupie osób, do których w pierwszej kolejności kieruję ofertę uczestnictwa w przeszkoleniu wojskowym w ramach ćwiczeń wojskowych w rezerwie.

 

Aż mi się ciepło zrobiło, bo już bałem się że to obowiązkowe :) Danielski nie chcesz skorzystać i pobiegać z prawdziwym kałasznikowem ?

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...